Jump to content

pocketchu

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

pocketchu kullanıcısının paylaşımları

1. pocketchu

Hetalia Fansub

ARKADAŞLAR ÖNEMLİ BİRŞEY DİYECEĞİM! Daha iyi bir site kurma yöntemi buldum ve bir sorun çıkmazsa siteyi değiştireceğim. Şuan kullansığımda istediğim gibi düzenleyemiyorum da fazla :) eğer bu değişikliği yapmaktan vazgeçersem konudaki linki düzenlemeyeceğim oradan anlarsınız :D
  2. pocketchu

Hetalia Fansub

Şuan skype veremem ama facebook hesabınız varsa söyleyin iletişime geçebiliriz şuan oradan.
  3. pocketchu

Hetalia Fansub

hepinize teşekkürler bir süre yoktum cevap veremedim özür dilerim ^^
  4. (Sitemizin Linki : hetaliafansub.tr.gg) Arkadaşlar, "Hetalia Fansub" adlı bir site açtık anlayacağınız üzere. Diğer Fansub grupları gibi anime isimleri veremeyeceğim bu konumda. En azından "yapılacak" diye belirlediğimiz animeler yoktur. Anime ve Manga okuyucularına sorarak yeni seriler çıkartacağız. Sitemizde anime dışında "Manga" da bulunacaktır (Mangalarımız yapılmaya başlandı ama animeler için gelen çevirmenlerimiz henüz bir çalışmada bulunmadılar). Bu konuyu açmamın sitemizi tanıtmak haricinde bir sebebi daha var. Çevirmen aramaktayız. Aranızda gönüllü olanlar varsa lütfen belirtsin. Çok sıkı bir şekilde çeviri yapmanızı da istemeyeceğiz. Haftada 1 veya 2 bölüm gönderseniz bile yeter. Katılmak istediğini belirtenlere iletişim için Skype 'ımı söyleyeceğim(Şuan malesef giremiyorum da :( ) Çevirilmeye başlanan Mangalarımız ; Ansatsu kyoushitsu (Assasination Classroom) Noragami Çevirilmeye başlanan Animelerimiz ; Henüz bulunmamaktadır. Görüşmek üzere ^^ ! ~pocketchu~
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.