Jump to content
Türk Anime TV Forum

UnderminE

Üyeler
    341
  • Son ziyareti

• Başarı

10

UnderminE kullanıcısının son zaferi 7 Ağustos

UnderminE en beğenilen içeriğe sahiptir

UnderminE hakkında

• Derece
    Girişimci Üye
  • Doğum tarihi 05-11-1993

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://lngatari.wordpress.com/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    https://akumina.wordpress.com/

Son profil ziyaretçileri

7.533 kez ziyaret edildi
  1. UnderminE

Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Steins;Gate 0 - 23. Bölüm Final Bölüm İncelemesi Finalden bir şey anlamayanları bekleriz, come to me. >Yazı Linki<
    1. Kikuchi

Kikuchi

Abi benim iple çektiğim bölüm buydu ya .İzlerken yerimde duramadım valla xD

Özellikle VN-Opening 'ini koymuşlar ya oraya süperdi 

2. UnderminE

UnderminE

Abla* 😛

Aynen ya o şarkıyı hiç beklemiyordum ben uyanışı zaten VN'de gördüğüm için o kadar heyecanlanmadım ama beni o 3000 leap sahnesi fena etkiledi ❤️

3. Kikuchi

Kikuchi

Abi dediğim lafın gelişi ,Dilek Ablaaaa  xD 

2. UnderminE

Steins;Gate 0 - 21. Bölüm İncelemesi El Psy Kongroo >Yazı Linki<
  3. UnderminE

Steins;Gate 0 - 20. Bölüm İncelemesi İyi ki otoko da. >Yazı Linki<
    1. LeornKayn

LeornKayn

Dolar 6.70, kusura bakma animeyi şuan izlemeyip beklemeye aldığımdan okuyamıyorum yazılarını böyle kur kuru kuru hatıralarla devam edicez yorumlara :yawn-onion-head-emoticon:

2. UnderminE
  4. UnderminE

Shingeki no Kyojin 3. Sezon - 7.Bölüm 3 bölümlük inceleme. >Yazı Linki<
  5. UnderminE

Steins;Gate 0 - 18. Bölüm İncelemesi Hayal kırıklığı. >Yazı Linki<
  6. UnderminE

Shingeki no Kyojin 3. Sezon - 1.Bölüm Shingeki no Kyojin 3. Sezon - 2.Bölüm Shingeki no Kyojin 3. Sezon - 3.Bölüm Shingeki no Kyojin 3. Sezon - 4.Bölüm Hepsine yetiştim sonunda. >Yazı Linki<
    1. Kikuchi

Kikuchi

Aynı fikirde olacağımızı biliyordum xD ancak aklımda şöyle bir soru var  :

SPOILER -,-

Spoiler

Normal zaman çizgisinde Hiyajo san Daru'ya Kurisu'nun planlarını veriyor bunların içinde zaman makinesi de var . Daru  bu planları görüyor ve gelecekte zaman makinesi yapıyor .Ancak bu zaman çizgisinde laptop yok oluyor ve Daru planları hiç göremiyor  öyleyse bu onun zaman makinesi yapmasını engelleyecek olaylardan biri olabilir hatta gelecek sırf bu yüzden dahi değişmiş olabilir ki belki de gelecekteki Daru , geçmişteki Okabe'nin Operasyon Skuld'u gerçekleştiremeyeceğini ön görmüş ve buna karşı yedek bir plan geliştirmiş olabilir . Ama bence daha da ötesi bu zaman çizgisinde Daru gelecekteki Okabe'nin yerini almış olabilir mi ? Süper müper Hacker'a yakışan budur ama xD

2. UnderminE

UnderminE

Daru o laptopu hacklese bile içine bakmayacaktı ki, adam hacker sadece kilidi açıp verecekti mahoya geri. Zaman makinesi yapması o sebepten değil onun, daha vakit var. 

O diger sorunun cevabını haftaya alacaksın 

7. UnderminE

Steins;Gate 0 - 17. Bölüm İncelemesi Operasyon Arclight başlasın~ >Yazı Linki<
  8. UnderminE

Shingeki no Kyojin 3. Sezon - Giriş Uzun zamandır yazmayı planlıyordum ve sonunda bitirdim. 3. sezona kadar olan anime/manga karışık çoğu olayın geniş özeti yer almakta. Yeni sezona başlarken kafası karışan arkadaşlar ve ileride çıkacak sezonlar için arşiv niteliğinde olsun istedim. >Yazı Linki<