Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Durum yanıtları bölümüne UnderminE kullanıcısının eklediği dosyalar

1. UnderminE

UnderminE

Gördüm gördüm ama mangasının akıbeti beni biraz korkutuyor. Umarım içinden güzel bir gem çıkarırlar, PV'de de çok elle tutulur bir şey olmayınca müzikten başka...

2. (See 1 other reply to this status update)

1. UnderminE

UnderminE

Abla* ?

Aynen ya o şarkıyı hiç beklemiyordum ben uyanışı zaten VN'de gördüğüm için o kadar heyecanlanmadım ama beni o 3000 leap sahnesi fena etkiledi ❤️

2. (See 2 other replies to this status update)

1. UnderminE

UnderminE

Daru o laptopu hacklese bile içine bakmayacaktı ki, adam hacker sadece kilidi açıp verecekti mahoya geri. Zaman makinesi yapması o sebepten değil onun, daha vakit var. 

O diger sorunun cevabını haftaya alacaksın 

1. UnderminE

UnderminE

Ben hâlâ ilkin yerini dolduramıyorum ya çok etkilenmiştim. Ama 0'ın da çok iyi yanları var bir de herkesin gözünden ilerlediği için daha bi ısındım. Yine de sürükleyiciliği ilkinde daha bi iyiydi neticede her şeyi ilk orada gördüğümüz için.

2. (See 10 other replies to this status update)

1. UnderminE

UnderminE

@Gallardo Sadece gözler güzel ya, animasyon olarak ilk sezon daha iyi diyebilirim. Burada çok ucuza kaçılan yerler var evlerden ırak. Belli başlı bölümlerde çabalamışlar sadece. O sahne de onlardan biri.

1. UnderminE

UnderminE

Yani madem izleyeceksin artık aradan zaman geçtikten sonra izle de spoiler olmasın ? Shingeki no Kyojin izliyor musun? Onu da S;G gibi haftalık yazacağım.

1. UnderminE

UnderminE

Çok değişikik olacağını sanmam sayılar yakın ama tam olarak ne değişti henüz kestiremiyoruz ?

1. UnderminE

UnderminE

Yanlış yazmış pis herifler ya Amadeus'a da Anadeus diyelim o zaman te allahım :D

1. UnderminE

UnderminE

Haydaaa neyse çok bir kaybın yok daha giriş kısmındayız zaten 1 bölümcük geldi :D

2. (See 4 other replies to this status update)

1. UnderminE

UnderminE

Valla o blogda Steins;Gate ile ilgili tam 2 tane yazı var, koca sezonu izlemeye üşeniyorsan kahveni al otur yazıları oku eminim her şeyi teker teker hatırlarsın :D Bugünleri düşünerek yazmıştım hep :P

1. UnderminE

UnderminE

Yep kastettiğim eski yapım zaten, katiyyen eskisine dalmadan yenisine girişmek gibi şeyler yapmam animelerde :D

2. (See 2 other replies to this status update)

1. UnderminE

UnderminE

Ya bu oyunu yıllardır bana oynatmak isteyen birisi için yazdım ikinci yarısını. Kendisi şu sıralar internetsiz ve uzaklarda, o gelince bol bol okusun diye chapter chapter izlenimlerimi yazdım. İnceleme aslen o yazının yarısı kadar, ikinci yarısı tamamen izlenim :D

2. (See 3 other replies to this status update)

1. Visual novel önerilerine açığım kahvemi alıp okumak/oynamak istiyorum.

1. UnderminE

UnderminE

Sen pirate go go onun ilk 2 oyununa para yetse Another Episode'a yetmez, ona yetse DRV3'e yetmez kafadan 100 lira gider yazık valla

2. (See 12 other replies to this status update)

2. Visual novel önerilerine açığım kahvemi alıp okumak/oynamak istiyorum.

1. UnderminE

UnderminE

İndirimi kaçırmışsın aslında geçen xmasta çok ucuzdu. Pirate? Ben de satın alarak oynamadım, gerçekten pahalılar. Pirate et gitsin ya :P

2. (See 12 other replies to this status update)

3. Visual novel önerilerine açığım kahvemi alıp okumak/oynamak istiyorum.

4. ~~

1. UnderminE

UnderminE

Barış'tan toplu papara mı yedim derken ne güzel yorumlarla karşılaştım >_<

@Kirei Aslında o iki yapım hakkında yazmak istediğim çok şey vardı ama spoiler vermemek için çok zor tuttum kendimi. Hedefimde hep tek tek karakterlerin nasıl gelişimler gösterdiğini ve anime boyunca kendilerince yaptıkları göndermeleri anlatmak istediğim bir yazı yazmak var. Arkadaşlarıma uzun uzun anlata anlata kafalarını şişirdim, artık hepsini bir yazıya toplamanın vakti geldi. Bu seri bunu hak ediyor <3

@Singularity Ya böyle yorumlar görmeyi hiç beklemiyordum kendime hatırlatma yapayım dediydim, ne güzel şeyler yazmışsınız <3 Umarım sevdiğiniz şeyler hakkında daha çok yazma fırsatım olur, çok seviniyorum insanların okuduğu uzun yazılardan keyif almasına; hele özellikle ben yazıyorsam!

5. ~~

1. UnderminE

UnderminE

ahaha ya tarih tutuyorum da profilime girince aklıma geliyor :D

6. Toplu Clannad incelememi artık yazmak istiyorum ya üfff oruçken olmuyor :(

1. UnderminE

UnderminE

Sadece anime olarak değil upuzun görsel romanını, Tomoyo After (anime olan değil) görsel romanını ve Side Stories adlı görsel romanını komple inceleyeceğim. Daha doğrusu animeyle romanı kıyaslayıp sonra da sequel olarak geçen Side Stories'te neler olduğunu anlatacağım. SS'de güzel şeyler vardı misal Nagisa'nın anne babasının nasıl tanıştığı gibi ^_^

7. fate seriside bitti kitabının değil türkçesi ingilizcesi dahi olmadığından heaven feels çıkana kadar askıya alıyorum fate dürtülerimi-gerçi bir fanfic yazmak lazım en azından saygı duruşu niteliğinde-. FZnin efsaneliğinin yanında FSNler bu kadar sönük olmasaydı keşke ama napalım artık. genede myanimelistte 7 puan aldılar benden ama...FZ tabii ki 9 yani efsane puanını aldı

1. UnderminE

UnderminE

Fate Stay Night'ın belki 10 yıldır ingilizcesi vardır herhalde, yoksa batıda nasıl bu kadar popüler olsun. Ama görsel roman kendisi. Ve direk Heavens Feel route'una atlayamıyorsun. Sen fate stay night english vn falan diye arat çıkar. Onlar haricinde elinde bulunması gerekenler

-> %100 save dosyası
      -> Bir tane de FSN walkthrough, buradan Heaven's Feel route'una geçmek için hangi gün hangi seçeneği seçmen gerektiği yazacak. Oyun senden "skipleyek mi" diye sorarsa genelde skipleme.

8. fate seriside bitti kitabının değil türkçesi ingilizcesi dahi olmadığından heaven feels çıkana kadar askıya alıyorum fate dürtülerimi-gerçi bir fanfic yazmak lazım en azından saygı duruşu niteliğinde-. FZnin efsaneliğinin yanında FSNler bu kadar sönük olmasaydı keşke ama napalım artık. genede myanimelistte 7 puan aldılar benden ama...FZ tabii ki 9 yani efsane puanını aldı

9. Lemonade'i beğenmedim. @Beyoncé

1. UnderminE

UnderminE

Aldatılmış kadın konsepti en güzel şu şarkıdaydı:

Spoiler

2. (See 27 other replies to this status update)

10. Saber Extra geliyooooooooooo <3

1. UnderminE

UnderminE

Ben de şu resmini bi arkadaşımın msn avatarında görüp hasta olmuştum, o zamandır göz bebeğim gibi seviyorum :D

Spoiler

39f85fe31f.jpg

2. (See 5 other replies to this status update)

11. Saber Extra geliyooooooooooo <3

1. UnderminE

UnderminE

Diyalogların çevirileri vardı aslında da kim bilir neredeler şimdi ;_; Fate Grand Order oynuyor musun? Orada da Sakura Saber var eskiden kimse bilmiyordu şimdi herkes onun peşine düşmüş :P

2. (See 5 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.