Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Durum güncellemeleri bölümüne UnderminE kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gallardo

Gallardo

Seriye başlamayı düşünüyordum. Oldukça faydalı bir yazı.

1. Gallardo

Gallardo

Pet'in sırf çizimlerine bakınca bile boş bir anime olma ihtimali bence imkansıza yakın + şöyle bir benzerlik var:

Spoiler

Spoiler

2. UnderminE

UnderminE

Gördüm gördüm ama mangasının akıbeti beni biraz korkutuyor. Umarım içinden güzel bir gem çıkarırlar, PV'de de çok elle tutulur bir şey olmayınca müzikten başka...

1. Kikuchi

Kikuchi

Abi benim iple çektiğim bölüm buydu ya .İzlerken yerimde duramadım valla xD

Özellikle VN-Opening 'ini koymuşlar ya oraya süperdi 

2. UnderminE

UnderminE

Abla* ?

Aynen ya o şarkıyı hiç beklemiyordum ben uyanışı zaten VN'de gördüğüm için o kadar heyecanlanmadım ama beni o 3000 leap sahnesi fena etkiledi ❤️

3. Kikuchi

Kikuchi

Abi dediğim lafın gelişi ,Dilek Ablaaaa  xD 

1. LeornKayn

LeornKayn

Dolar 6.70, kusura bakma animeyi şuan izlemeyip beklemeye aldığımdan okuyamıyorum yazılarını böyle kur kuru kuru hatıralarla devam edicez yorumlara :yawn-onion-head-emoticon:

2. UnderminE
    1. Kikuchi

Kikuchi

Aynı fikirde olacağımızı biliyordum xD ancak aklımda şöyle bir soru var  :

SPOILER -,-

Spoiler

Normal zaman çizgisinde Hiyajo san Daru'ya Kurisu'nun planlarını veriyor bunların içinde zaman makinesi de var . Daru  bu planları görüyor ve gelecekte zaman makinesi yapıyor .Ancak bu zaman çizgisinde laptop yok oluyor ve Daru planları hiç göremiyor  öyleyse bu onun zaman makinesi yapmasını engelleyecek olaylardan biri olabilir hatta gelecek sırf bu yüzden dahi değişmiş olabilir ki belki de gelecekteki Daru , geçmişteki Okabe'nin Operasyon Skuld'u gerçekleştiremeyeceğini ön görmüş ve buna karşı yedek bir plan geliştirmiş olabilir . Ama bence daha da ötesi bu zaman çizgisinde Daru gelecekteki Okabe'nin yerini almış olabilir mi ? Süper müper Hacker'a yakışan budur ama xD

2. UnderminE

UnderminE

Daru o laptopu hacklese bile içine bakmayacaktı ki, adam hacker sadece kilidi açıp verecekti mahoya geri. Zaman makinesi yapması o sebepten değil onun, daha vakit var. 

O diger sorunun cevabını haftaya alacaksın 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. UnderminE

UnderminE

Ben hâlâ ilkin yerini dolduramıyorum ya çok etkilenmiştim. Ama 0'ın da çok iyi yanları var bir de herkesin gözünden ilerlediği için daha bi ısındım. Yine de sürükleyiciliği ilkinde daha bi iyiydi neticede her şeyi ilk orada gördüğümüz için.

3. Gallardo

Gallardo

Ben konuyu (VN) bilmiyorum ama sonlara doğru sağlam 1-2 plot twist bekliyorum belki ilk serideki kritik bir olaya gönderme yapılabilir. VN'i bilenler 0'ın senaryosunun ilk sezondan daha iyi olduğunu söylüyor. 

4. LeornKayn

LeornKayn

Dolar 5.38 7 ağustos. , güzelim anime hakkında tartışırken siz benim konuyla alakam bu.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yazını okudum, eline sağlık, yeni bir beta mı geliyor acaba ?

2. UnderminE

UnderminE

Çok değişikik olacağını sanmam sayılar yakın ama tam olarak ne değişti henüz kestiremiyoruz ?

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İzleyecemde bizim Taçe'nin çevirmesini bekliyorum, 1245ha iyi çeviriyor :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.