Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

UnderminE kullanıcısının paylaşımları

1. UnderminE

Selamlar

Teşekkür ederim, ben de memnun oldum \:D/
  2. UnderminE

Hitokiri Battousai

Herkes bilmez.
  3. Yanlış mı okuyorum WAGAKKI BAND mi yazıyor orada?! Geleneksel Japon müziğini rock/metal ile harmanlamış harika bir gruptur. Sabırsızlıkla bekliyorum. Hiç duymamış olanlar için grubun çok sevdiğim bir parçasını atayım: Animeyi izleyeceğimi sanmam (PV'nin animasyon kalitesi harika dursa da) ama açılış parçasını anında sömüreceğim.
  4. UnderminE

1. Geleneksel TürkAnime Osu! Turnuvası

#turkish'teki arkadaşlardan yardım isteseniz hızlandırabilirsiniz turnuva işlemlerini. Hatta osu! forumundaki Türkçe bölümüne başlık açsanız "Yılbaşı Özel Turnuva" diye yine ilerletirsiniz bu mevzuyu. Taiko oynayan var mı acaba? 5 senedir üyeyim adam gibi oynayan toplasanız 10 tane görmedim. :D
  5. UnderminE

Anime İstek ve Önerileri

Ben de Sakurasou no Pet na Kanojo diyeyim, aradığın ders çalışma isteğini geri getirir belki.
  6. UnderminE

Kimdir O?

D.Gray Man - Lavi
  7. Hmm bunu bilmiyordum tabii, yeni üyeliğime verin ^_^
  8. Kenpachi'nin gülüşüne muazzam benziyor lakin Bleach'te böyle bir gülüş varsa genelde arkaplanda etkileyici bir OST olur. Müzik duyamıyorum vocaroo'daki linkte.
  9. UnderminE

Selamlar

Birden fazla kural başlığı olunca içlerinde kayboldum. Sanıyorum ki başlık açmak için izin/100 post gerekiyormuş <_< Ben de LN bölümüne başlık açmıştım, silinecekse eğer haberim olsun da bari mesajım kopyalayayım :D Trollemeden 100 mesaj yapmakta sıkıntı yok gerçi, buralarda takılmayı planlıyorum. Adım Dilek ama genelde Miina, Mine falan diyorlar :D Kız olduğum çok bariz aslında ama istisnasız yerli yabancı her platformda erkek sanıyorlar ya ;_; Feminist değilim ama eşitliği savunurum. Haklıysam altta kalmam evet, bilgime güveniyorum. :D Hiç anime çevirisi yapmadım. AnimeOu zamanlarında Durarara çevirisinde redakte yapmıştım ama şu an izlesem bi ton hata bulurum. Ayrıca Umineko VN çevirisinde kontrol yapmıştım. Jojo'yu sevmeyen çok ya, alışmak gerekiyor. Mangasını hazmetmek daha kolay, animede o pozlar daha çok göze batıyor nedense. (Joseph best jojo)
  10. UnderminE

Selamlar

Hmm sanmıyorum, Miina ile Mina arasında fark var bence :P
  11. Miina - loykAd

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. UnderminE

UnderminE

Senin mesajını alıntılar başlığa koyarım, onu görünce silmezler heralde?

3. Barış D. Baryshx
    4. UnderminE

UnderminE

Run Forrest Run

12. UnderminE

LnGatari - Monogatari LN Çeviri

Nisemonogatari gereksiz uzatılmış, 5-6 bölümde bitmesi gerekiyordu. Ama Nisemonogatari'de bazı karakterlerle ilgili inanılmaz "foreshadowing" yapılmış, Second Season'da tokat etkisi yapıyor. Nekomonogatari Kuro'yu da atlatabilirseniz, su gibi akan Second Season ve Final Season sizi tatmin edecektir. Aceleye gerek yok ^^
  13. Etkin anime-manga forumları şu sıralar mumla aranır halde. Bu forum da ilk kurulduğu zamana kıyasla gözle görülür ilerleme katetmiş. Ben de bir adım atayım dedim \:D/ (Hele VN bölümü gözlerimi yaşarttı) Miina olarak biliniyorum, 23 yaşındayım. KPSS'ye hazırlanan bir Bilişim Teknolojilleri öğretmeniyim. Yaklaşık 1 senedir anime izlemiyorum. Koyu Monogatari - Jojo hayranıyım. Bu iki seri hakkında saatlerce muhabbet edebilirim ^_^ Bu da MAL linki olsun: http://myanimelist.net/profile/UnderminE
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.