Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Durum güncellemeleri bölümüne UnderminE kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Okudum bölüm incelemesini, sağolasın. O bilgisayara girilen nickname bana da tuhaf geldiydi, bu ne len Türk soyadı gibi dedim :)

2. UnderminE

UnderminE

Yanlış yazmış pis herifler ya Amadeus'a da Anadeus diyelim o zaman te allahım :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

Kalbime ok saplandı yazıyı Steins gate 0 ı izlemeden okuduğumu anladım.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. UnderminE

UnderminE

Haydaaa neyse çok bir kaybın yok daha giriş kısmındayız zaten 1 bölümcük geldi :D

4. Singularity

Singularity

Hayata küstüm artık buraya kadarmış o bölümü izlemeliydim .p

1. sadece okan
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ginga Eiyuu Densetsu girileceksen, eskiyi izle ;) Gerçi 110 bölüm, sürelerde 26-28 dakikaydı sanırım.

3. UnderminE

UnderminE

Yep kastettiğim eski yapım zaten, katiyyen eskisine dalmadan yenisine girişmek gibi şeyler yapmam animelerde :D

2. UnderminE

UnderminE

Ya bu oyunu yıllardır bana oynatmak isteyen birisi için yazdım ikinci yarısını. Kendisi şu sıralar internetsiz ve uzaklarda, o gelince bol bol okusun diye chapter chapter izlenimlerimi yazdım. İnceleme aslen o yazının yarısı kadar, ikinci yarısı tamamen izlenim :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bahasuke değil mi

4. UnderminE
  1. ~~

2. Red-King

Red-King

İncelemeleriniz de kişisel görüşlerinizi çok iyi aktarmışsınız, bilgi verici ve okunaklı durmuş, başından sonuna kadar okudum. Benim de naçizane görüşüm bu yıl dediğiniz gibi cidden monogatari yılıydı. Owarimonogatari ve Kizumonogatari serinin tam olarak bir zincir gibi bağlandığı noktalardandı. Ayrıca kiss-shot acerola-orion heart-under-blade'in benim kanımca yeri ayrıdır. Onu gerçekten, tam olarak aktif bir vampir olarak görmek açıkçası daha fazla sempati duymamı sağladı. Ellerinize sağlık.

3. Singularity

Singularity

Bu blogtaki incelemeler hep düzgün ve hoşuma gidiyor anlatım tarzınız çok iyi ve insanı sıkmıyor benim gibi okurken uykusu gelen insan bile okuma alışkanlığı elde etti :D nice başarılı yazılara 

4. UnderminE

UnderminE

Barış'tan toplu papara mı yedim derken ne güzel yorumlarla karşılaştım >_<

@Kirei Aslında o iki yapım hakkında yazmak istediğim çok şey vardı ama spoiler vermemek için çok zor tuttum kendimi. Hedefimde hep tek tek karakterlerin nasıl gelişimler gösterdiğini ve anime boyunca kendilerince yaptıkları göndermeleri anlatmak istediğim bir yazı yazmak var. Arkadaşlarıma uzun uzun anlata anlata kafalarını şişirdim, artık hepsini bir yazıya toplamanın vakti geldi. Bu seri bunu hak ediyor <3

@Singularity Ya böyle yorumlar görmeyi hiç beklemiyordum kendime hatırlatma yapayım dediydim, ne güzel şeyler yazmışsınız <3 Umarım sevdiğiniz şeyler hakkında daha çok yazma fırsatım olur, çok seviniyorum insanların okuduğu uzun yazılardan keyif almasına; hele özellikle ben yazıyorsam!

2. Çok istediğim şu yazıları artık yazabiliyor olmak mutluluk verici :')

3. Toplu Clannad incelememi artık yazmak istiyorum ya üfff oruçken olmuyor :(

2. UnderminE

UnderminE

Sadece anime olarak değil upuzun görsel romanını, Tomoyo After (anime olan değil) görsel romanını ve Side Stories adlı görsel romanını komple inceleyeceğim. Daha doğrusu animeyle romanı kıyaslayıp sonra da sequel olarak geçen Side Stories'te neler olduğunu anlatacağım. SS'de güzel şeyler vardı misal Nagisa'nın anne babasının nasıl tanıştığı gibi ^_^

3. Perfectum

Perfectum

Baya ayrıntılı olacağu yanisi :imwatchingyoumemeplz:  

4. KPSS'ciler ne alemde acaba memnun musunuz ;_;

1. Perfectum

Perfectum

Adamın biri açılımı bulmuş KPSS : Kendini Parçalasanda Seni Seçmicez ;_;

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

umudum kalmadığından girmedim:panda-05:

5. Re:Zero tartıştığınız bir yer yok mu ya iki teori okuyayım dedim ama başlığı bilem yok ;o;

Neyse, kedidir kedi :pretty-onion-head-emoticon:

1. Red-King

Red-King

İyi hatırlattın o_o 

Üzerinde durdum bir çok teori vardı hemen yeni konu açarım ^_^

2. Kaxell

Kaxell

benim durumların hepsinde tartışabilirsin :D 

şaka bi yana ilk bölüm çıktığında tartışma konusu açmıştım ben. ama şimdi nerelerdedir hatırlamıyorum. 

6. LG G5 reklamında Hatsune Miku'nun Polka'sını kullanmışlar, 2010 yılına geri dönmüş kadar olduk :D

Spoiler

1. Kadir-

Kadir-

Reklam süper :D

2. Witch

Witch

Aynen ben de her çıktığında söylüyorum dilime dolandı tekrardan. D:::::::::::

7. Saber Extra geliyooooooooooo <3

2. UnderminE

UnderminE

Diyalogların çevirileri vardı aslında da kim bilir neredeler şimdi ;_; Fate Grand Order oynuyor musun? Orada da Sakura Saber var eskiden kimse bilmiyordu şimdi herkes onun peşine düşmüş :P

3. Singularity

Singularity

duydum gördüm fakat denemedim buda üç maymun olayı gibi oldu jasdhfkjas  ben ozamanlar bunu görmüştüm bunun hastasıydım :

Spoiler

59e8645cb0708703e43864e8f1055265.jpg

4. UnderminE

UnderminE

Ben de şu resmini bi arkadaşımın msn avatarında görüp hasta olmuştum, o zamandır göz bebeğim gibi seviyorum :D

Spoiler

39f85fe31f.jpg

8. Bugün çalışmayı başarabildim sonunda :super-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yoo hep buradaydın:dover:Şarkı dinlerken, senin profil şarkın girdi araya:lac:

2. UnderminE

UnderminE

Tam 260 soru çözdüm deme öyle ;_;

Ayrıca profil şarkıma laf yok dup çıkı dup çıkı dup dup :music-crazy-rabbit-emoticon:

9. DORARARARARARARARARA edd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gif

2. Kikuchi

Kikuchi

Bu arada profil şarkını hiç sevmedim -.- 

3. UnderminE

UnderminE

Silent Hill bilmiyor musun? SH'ciler olsa ağlardı profilimde şu an duygu patlamasından :D

4. Kikuchi

Kikuchi

Meh -.- 

10. 1 hafta oldu ama hala..

Spoiler

ÇALIŞAMIYORUM edd261d3f4.gif

11. Ouran High School 2. sezonu doğrulanmış sanırım. HIKARU <3

2. Luluna

Luluna

Az daha trole geliyordum, 1 saniyeliğine kalp krizi yaşadım burada :objection-onion-head-emoticon:

3. UnderminE

UnderminE

AY VALLAHİ BENİM BAŞIMA KALACAK YOK MU EDİT BUTONU :noooo-onion-head-emoticon:

4. RedSingOra
  12. Çalışamıyorum :help-crazy-rabbit-emoticon:

2. Mileydi

Mileydi

Oooo bende 2 yıldır var o 1 ay önce yeni bir işe girdim 15 gün sonra istifa ettim ama hala gidip geliyorum sorma neden :emodayi:

3. UnderminE

UnderminE

O zaman dans! :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

4. Mileydi

Mileydi

Hadiii eller havaya kop kop hop hop :floating-crazy-rabbit-emoticon:

13. Monogatari çevirmeye devam etmek istiyorum ama Kpss kitapları bakışlarıynan yiyor beni eyoo :shake-crazy-rabbit-emoticon:

1. UnderminE

UnderminE

İfadenin profilimdeki müzikle %100 uyumu da şahaneymiş 100 saat izleyebilirim.

2. Red-King

Red-King

Çevirrrr yaa çevirrr :blush-crazy-rabbit-emoticon: "Shinobuuuu" :bled1-onion-head-emoticon::19:

Kpss kitaplarını sana bakamıcakları bir yere koy :no-no-crazy-rabbit-emoticon:

Nice profil müziği bu arada :good-job-onion-head-emoticon:

3. UnderminE

UnderminE

SONUÇ: NE ÇEVİRİ YAPTIM NE KPSS ÇALIŞTIM :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.