Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    UnderminE reacted to Gallardo in 20 Kasım   
    Seriye başlamayı düşünüyordum. Oldukça faydalı bir yazı.
  2. Beğen
    UnderminE reacted to Kikuchi in 13 Eylül   
    Abi dediğim lafın gelişi ,Dilek Ablaaaa  xD 
  3. Beğen
    UnderminE reacted to Mileydi in 2 Ağustos   
    Spoilerlarımı aldım canım yaaa, neyse ki bana pek işlemiyor ?İlk sezonunu izledim, 2 sezonu yarım kaldı ama izleyeceğim güncel takip etme özürlüyüm ben ? Bahsetmişsin gördüm 98558652 gözle bekliyorum ?
  4. Teşekkür
    UnderminE got a reaction from Barış D. Baryshx in 31 Mayıs   
    Çok değişikik olacağını sanmam sayılar yakın ama tam olarak ne değişti henüz kestiremiyoruz ?
  5. Beğen
    UnderminE reacted to Barış D. Baryshx in 17 Mayıs   
    İzleyecemde bizim Taçe'nin çevirmesini bekliyorum, 1245ha iyi çeviriyor :P
  6. Harika
    UnderminE got a reaction from Barış D. Baryshx in 19 Nisan   
    Yanlış yazmış pis herifler ya Amadeus'a da Anadeus diyelim o zaman te allahım :D
  7. Beğen
    UnderminE reacted to Singularity in 12 Nisan Steins;Gate 0   
    Hayata küstüm artık buraya kadarmış o bölümü izlemeliydim .p
  8. Beğen
    UnderminE reacted to Barış D. Baryshx in 25 Ocak   
    Bahasuke değil mi
  9. Beğen
    UnderminE got a reaction from Barış D. Baryshx in 25 Ocak   
    Ya bu oyunu yıllardır bana oynatmak isteyen birisi için yazdım ikinci yarısını. Kendisi şu sıralar internetsiz ve uzaklarda, o gelince bol bol okusun diye chapter chapter izlenimlerimi yazdım. İnceleme aslen o yazının yarısı kadar, ikinci yarısı tamamen izlenim :D
  10. Beğen
    UnderminE reacted to Barış D. Baryshx in 25 Ocak   
    Ohh baya uzunmuş  oyun incelemsi, emeğine sağlık. Za Warudooo
  11. Beğen
    UnderminE reacted to Singularity in Visual novel önerilerine açığım kahvemi alıp okumak/oynamak istiyorum.   
    aman zaten 196 oyun var buda pirate olsun bari :D çok mersi 
  12. Beğen
    UnderminE got a reaction from Singularity in Visual novel önerilerine açığım kahvemi alıp okumak/oynamak istiyorum.   
    İndirimi kaçırmışsın aslında geçen xmasta çok ucuzdu. Pirate? Ben de satın alarak oynamadım, gerçekten pahalılar. Pirate et gitsin ya :P
  13. Beğen
    UnderminE got a reaction from Barış D. Baryshx in ~~   
    Barış'tan toplu papara mı yedim derken ne güzel yorumlarla karşılaştım >_<
    @Kirei Aslında o iki yapım hakkında yazmak istediğim çok şey vardı ama spoiler vermemek için çok zor tuttum kendimi. Hedefimde hep tek tek karakterlerin nasıl gelişimler gösterdiğini ve anime boyunca kendilerince yaptıkları göndermeleri anlatmak istediğim bir yazı yazmak var. Arkadaşlarıma uzun uzun anlata anlata kafalarını şişirdim, artık hepsini bir yazıya toplamanın vakti geldi. Bu seri bunu hak ediyor <3
    @Singularity Ya böyle yorumlar görmeyi hiç beklemiyordum kendime hatırlatma yapayım dediydim, ne güzel şeyler yazmışsınız <3 Umarım sevdiğiniz şeyler hakkında daha çok yazma fırsatım olur, çok seviniyorum insanların okuduğu uzun yazılardan keyif almasına; hele özellikle ben yazıyorsam!
  14. Beğen
  15. Beğen
    UnderminE got a reaction from Singularity in Saber Extra geliyooooooooooo <3   
    Ben de şu resmini bi arkadaşımın msn avatarında görüp hasta olmuştum, o zamandır göz bebeğim gibi seviyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.