Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    UnderminE got a reaction from Singularity in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    AI: The Somnium Files

Yılın en iyi oyunlarından biri olduğunu düşündüğüm AI: The Somnium Files incelemesi. Şaka maka her ay bir yazı çıkarır oldum iyi oyun yaptı bu yıl.
    >Yazı Linki<
  2. Teşekkür
    UnderminE got a reaction from Barış D. Baryshx in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    Ben Kabukichou'yu bıraktım, Pet ne yazık ki bir sonraki sezona ertelendi. NGL ve MnJ şahane ilerliyor. Farklı bir şey istersen Beastars sezonda favorim.
  3. Beğen
    UnderminE reacted to Barış D. Baryshx in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    Okudum eline sağlık, aşağıdaki serilere bakacağım bakalım

Kabukichou Sherlock
    No guns life
    Pet
    Mugen no Juunin: Immortal
    Kengan Ashura 2 (sevdiğim dövüş serisi devamı)

Bu da plase olarak Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen = ismai ama kitap sever bir kızın mücadelesi, ilgimi çekti.
  4. Beğen
    UnderminE got a reaction from Barış D. Baryshx in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    2019 Sonbahar Sezonu Hakkında

Sezon başlayalı epey oldu ama ufaktan tanıtayım dedim.
    >Yazı Linki<
  5. Beğen
    UnderminE got a reaction from Singularity in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    2019 Sonbahar Sezonu Hakkında

Sezon başlayalı epey oldu ama ufaktan tanıtayım dedim.
    >Yazı Linki<
  6. Harika
    UnderminE got a reaction from Perfectum in League Of Legends En Sevdiğiniz Kız Karakterler   
    Oyuna Ahri için başlayıp, Soraka yüzünden bırakamamıştım. Soraka candır, gerisi heyecandır.
  7. Beğen
    2019 İlkbahar Ayları Üzerine

Çorba gibi bir yazı ama yazmaya ihtiyacım vardı.
    >Yazı Linki<
  8. Beğen
    UnderminE got a reaction from torotoro in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    2019 İlkbahar Ayları Üzerine

Çorba gibi bir yazı ama yazmaya ihtiyacım vardı.
    >Yazı Linki<
  9. Beğen
    UnderminE got a reaction from JusTiMe in Çift Kişilikli Anime Karakterleri [Spoiler İçerir]   
    Genç kızların gözdesiydi bir zamanlar, Air Gear'dan Akito/Agito Wanijima. Hatta bir de Lind var etti 3.
    Bir de Umineko'daki Yasu vardır ki onun da şu an sayamıyorum ama baya bi kişiliği var:

10. Beğen
  11. Beğen
    UnderminE got a reaction from 1456ha in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    Steins;Gate 0 - 20. Bölüm İncelemesi

İyi ki otoko da.
    >Yazı Linki<
  12. Beğen
    UnderminE got a reaction from Serhat Zeraora in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    Steins;Gate 0 - 20. Bölüm İncelemesi

İyi ki otoko da.
    >Yazı Linki<
  13. Beğen
    UnderminE got a reaction from 1456ha in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    Steins;Gate 0 - 18. Bölüm İncelemesi

Hayal kırıklığı.
    >Yazı Linki<

14. Teşekkür
    UnderminE got a reaction from jfjfkf in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    Shingeki no Kyojin 3. Sezon - 1.Bölüm
    Shingeki no Kyojin 3. Sezon - 2.Bölüm
    Shingeki no Kyojin 3. Sezon - 3.Bölüm
    Shingeki no Kyojin 3. Sezon - 4.Bölüm

Hepsine yetiştim sonunda.
    >Yazı Linki<
  15. Beğen
    Steins;Gate 0 - 17. Bölüm İncelemesi

Operasyon Arclight başlasın~
    >Yazı Linki<
  16. Beğen
    UnderminE got a reaction from jfjfkf in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    Shingeki no Kyojin 3. Sezon - Giriş

Uzun zamandır yazmayı planlıyordum ve sonunda bitirdim. 3. sezona kadar olan anime/manga karışık çoğu olayın geniş özeti yer almakta. Yeni sezona başlarken kafası karışan arkadaşlar ve ileride çıkacak sezonlar için arşiv niteliğinde olsun istedim.
    >Yazı Linki<
  17. Beğen
    Steins;Gate 0 - 14. Bölüm İncelemesi
    Steins;Gate 0 - 15. Bölüm İncelemesi
    Steins;Gate 0 - 16. Bölüm İncelemesi

Laptop dün akşam elime ulaştı sonunda. O zaman buyursunlar.
  18. Beğen
    Steins;Gate 0 - 13. Bölüm İncelemesi

Ayırmayın şu yavrucağı bizden.
    >Yazı Linki<
  19. Beğen
    Steins;Gate 0 - 12. Bölüm İncelemesi

Arada kalan boşluklar dolduruluyor.
    >Yazı Linki<
  20. Beğen
    Steins;Gate 0 - 9. Bölüm İncelemesi

Kurisu tuttu o zaman her yeri hayalet Kurisu'yla donatalım!
    >Yazı Linki<
  21. Beğen
    UnderminE got a reaction from Zangetsu- in Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri   
    Steins;Gate 0 - 8. Bölüm İncelemesi

Ağlamaktan helak oldum.
    >Yazı Linki<
  22. Beğen
    Steins;Gate 0 - 6. Bölüm İncelemesi

Bu hafta animasyon açısından rezalet bir bölüm olsa da en azından sonunda aksiyona giriş yapıyoruz.
    >Yazı Linki<
  23. Beğen
    Steins;Gate 0 - 7. Bölüm İncelemesi

Ay bu hafta buraya atmayı unutmuşum.
    >Yazı Linki<
  24. Beğen
    Steins;Gate 0 - 5. Bölüm İncelemesi

Yapımcılar "biz geçen sefer biraz fazla karıştırdık, bu hafta soluklansınlar bari" demiş olacaklar ki gerçekten su gibi bölüm oldu.
    >Yazı Linki<
  25. Beğen
    Steins;Gate 0 - 5. Bölüm İncelemesi

Yapımcılar "biz geçen sefer biraz fazla karıştırdık, bu hafta soluklansınlar bari" demiş olacaklar ki gerçekten su gibi bölüm oldu.
    >Yazı Linki<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.