Jump to content

teddY

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

teddY kullanıcısının paylaşımları

1. teddY

Tanışma Faslı

Hoşgeldin umarım güzel vakit geçirirsin ne gerek varsa deme konuları karıştırdıkça hoşuna giden şeyler rahatlıkla bulabileceğine inanıyorum :D
  2. teddY

Sword Art Online 3. Sezon Duyuruldu Mu?

2. sezonu benim için vasat geçse de filmin trailerı etkileyiciydi filmden beklentim var ama yeni sezon bilemedim şimdi
  3. teddY

Yeni insanlarla tanışma :D

Öncelikle hoşgeldin umarım güzel vakit geçiririz @Gungrave sanırım konu başlıklarını otomatik olarak yazıya dahil ediyor kendi yazımı okuyormuş gibi oldum
  4. teddY

Yeni insanlarla tanışma hevesi geldi

ya aslında konuya ayrıca yazmadım title girmiştim sadece ama bi editliyim düzeltebilir miyim bakayım :D haklısın
  5. Herkese iyi forumlar ismim Tayfun 22 yaşındayım Sivas Cumhuriyet üniversitesinde öğrenciyim :D yaklaşık 4 yıldır devamlı olarak anime izliyorum Captain Tsubasa'nın yeri ayrıdır bende 2 yıldır falanda foruma üyeyim sürekli takılırım ama yorum yapan konuşan biri değilimdir gerek sitedeki değişim cabası gerek forumdaki yenilikler olsun emek veren arkadaşlara bi nebzede olsa şevk vermek için aktif olmak istedim :D takip ediyoruz okuyoruz izliyoruz teşekkürler hepinize çokta uzatmak istemiyorum ama insanın yazdıkça yazası geliyor buraya anime yelpazem çok geniş olmasa da yaklaşık 70 75 kadar seri izledim uzun serileri izlemeyi daha çok severim umarım güzel zaman geçirir herkes
  6. teddY

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Yeni hali çok güzel olacak gibi elinize emeğinize sağlık forumu pek kullanan biri değilim ama merak ettiğim konu neden site yorumları kapalıda disqus kullanıyoruz ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.