Jump to content

banberka

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne banberka kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hayatımda ilk defa Dango yaptım ve güzel oldu :ahaaah-onion-head-emoticon:

Clannad izleyenler bilir :D

İsteyene tarif verebilirim nasıl yaptığımı anlatabilirim :admire-onion-head-emoticon:

1. banberka

banberka

hee, iyi naz yapıyorsan internettekilerden birini kullanırız :D

2. (See 5 other replies to this status update)

2. Hayatımda ilk defa Dango yaptım ve güzel oldu :ahaaah-onion-head-emoticon:

Clannad izleyenler bilir :D

İsteyene tarif verebilirim nasıl yaptığımı anlatabilirim :admire-onion-head-emoticon:

3. Dün gece böyle bi kanal buldum bu nasıl bi kanal kafam allak bullak oldu :woa-onion-head-emoticon:

https://www.youtube.com/channel/UC4YaOt1yT-ZeyB0OmxHgolA/videos

1. banberka

banberka

:D aahah öyle küçük çaplı bir proje gibi geliyor ama aslında bir şirkete ait bir proje bu seslendirmen ve hareket algılayıcı takan aktör farklı kişi olabilir, hatta çok muhabbeti geçiyor japonca veya ingilizce yorumlarda bunu giyen oji-san nasıl bir tipe sahip acaba filan diye ama aynı kişi de olabilir :D Bildiğim bu kadar şirketin böyle bir projeye niye yatırım yaptığını bilmiyorum ama karlı olduğu belli live stream yaptı bir ara sadece açıp test test filan dedi mikrofona kapadı ortalama bir streamerla aynı parayı kazandı bağışlardan

2. (See 6 other replies to this status update)

4. Dün gece böyle bi kanal buldum bu nasıl bi kanal kafam allak bullak oldu :woa-onion-head-emoticon:

https://www.youtube.com/channel/UC4YaOt1yT-ZeyB0OmxHgolA/videos

1. banberka

banberka

İlk bu kanalı açtığından beri takipçisiydim ai-chan'ın ama sonra bıraktım nedense güzeldir ama kalite düştü diyebilirim ilerledikçe o yüzden bıraktım sanırım

2. (See 6 other replies to this status update)

5. Yeni katıldım yaş 16 Adım Burak İstanbulda oturuyorum 4-5 Yıldır Anime izliyorum Sürekli olmasada. 

En sevdigim 5 seri :

1-Boku No Hero Academia

2- Ansatsu Kyoushi 

3- GTO

4- One Piece 

5- LogHorizon

Yaklasık 300-350 civarı anime izledim . Yeni animeleride takip ediyorum örnek '' Youkoso - Ballroom - koi to uso '' 

Chattaki nickin : endeep

1. banberka

banberka

İstanbul'dan arıyorum burak beye talibim, acaba evi var mı diye soruyorum

2. (See 3 other replies to this status update)

6. işin ilginç yanı 7 sene boyunca görüşmediğin arkadaşlarının aniden ortaya çıkması ve dilinin tutulması  :6:

1. banberka

banberka

Neyse ki sen yazana kadarki zamanda araştırma yaptım ve animenin adı: Kantai collection, sanırım şu giflerde görüyoruz moe kızların (transformers tarzında) savaş gemisine dönüştüğü o anime

2. (See 2 other replies to this status update)

7. işin ilginç yanı 7 sene boyunca görüşmediğin arkadaşlarının aniden ortaya çıkması ve dilinin tutulması  :6:

1. banberka

banberka

o değil de profilinin kapak resmindeki 4lü kızlar kim, nereden?

2. (See 2 other replies to this status update)

8. Eğer bir kadın hatalarını çekici yapamazsa o gerçek bir kadın sayılmaz. (iktibas)

1. banberka

banberka

diyo ki ya moe olacaksın, ya da tsunderelik yapıp hep üste çıkacaksın

2. (See 10 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.