Jump to content

banberka

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    banberka got a reaction from Gallardo in Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?   
    Pek sayılmaz sadece görmüş olduğum serilerden örnekler vereyim dedim :D konunun başlığı anime olunca da mangayı ayrıyeten eklemek istedim iki çiftin de tek ortak özelliği kız kısmının daha baskın bir kişilik olması denilebilir.
  2. Beğen
    banberka got a reaction from WindHarmony in Windowstaki rem yeni duvar kağıdım nasıl   
  3. Beğen
    banberka got a reaction from Victuuuri in Tanışalım!   
    ilk defa shounen ai, yaoi tarzı şeyleri seven bir erkekle tanışıyorum takdir ettim
  4. Beğen
    banberka got a reaction from by_alfa in Yeni Bir Başlangıç! Çizime Baştan Başlamak!   
  5. Beğen
    banberka got a reaction from by_alfa in Yeni Bir Başlangıç! Çizime Baştan Başlamak!   
  6. Beğen
    banberka got a reaction from anes in Anime, vocaloid, utaite vb. pop. kültür şarkıları çeviri bloğu   
    Anime, vocaloid veya utaite şarkıları türkçe veya ingilizce çeviri bloğu
    Merhaba herkese, kendime pratik, sizlere eğlence olsun diye yapmak istediğim bir blog-çeviri arşivi projesi bu aslında. Birkaç gün önce tumblr üzerinden oluşturdum sayfamı ve amacım günde veya gün aşırı akşam saatlerinde dinlenerek Japonca bir şarkıyı  çevirip paylaşmak, şimdilik okuyan kimsem olmadığı için kendim aklıma esen şarkıları çevirip eklemeye başladım ancak çevrilmesini istediğiniz bir şarkı olursa istek atabilirsiniz ben de çevirmeye çalışırım. İstekleriniz, henüz youtube a düşeli saat olmamış bir Honeyworks şarkısından, yeni yayınlanan bir animenin içinde geçen OST'lere, hatta 90'lara ait bir animenin şarkılarına kadar her tür veya zamana ait olabilir, desteğinizi bekliyorum... Linkim: http://animelyrics.tumblr.com/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.