Jump to content

Raven Store

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Raven Store kullanıcısının paylaşımları

1. Raven Store

Merhaba, Ben Raven Store

Bir kaç yeni bir şey geldi, ilgilenen varsa bana mesaj atabilir yönlendirebilirim :)
  2. Raven Store

Merhaba, Ben Raven Store

daha fazlası için mesaj atabilirsiniz. :) Bu arada ürünler için bana buradan ulaşabilirsiniz. :)
  3. Raven Store

Merhaba, Ben Raven Store

Merhaba, hoş bulduk.
  4. Raven Store

Merhaba, Ben Raven Store

Merhaba, hoş bulduk. Teşekkürler size de.
  5. Raven Store

Merhaba, Ben Raven Store

Merhaba! Şuan için internetten yapıyorum satışları, twitter-instagram üzerinden eğer işler iyi giderse o tür birsey düsünüyorum:D
  6. Raven Store

Merhaba, Ben Raven Store

Merhaba hoşbulduk, mesaj atarsan iletişim adresini ve gelicek olan ürünler hakkında bilgilendirebilirim seni :)
  7. Raven Store

Merhaba, Ben Raven Store

Merhaba, hoşbulduk. :)
  8. Raven Store

Merhaba, Ben Raven Store

Tüm ürünlerin olduğu bir resim var elimde onu yüklemeyi planlıyorum, oradan bakıp mesaj atabilirler. Ona göre yönlendiririm. Teşekkürler tavsiyen için :)
  9. Merhaba arkadaşlar. Ben Raven Store'dan Nejdet. Anime-Manga-Çizgi roman ürünleri üzerinde ufak bir mağazam var. Bende öğrenciyim çoğu kişi gibi. Bu işten pek bir kar yapmaya calışmıyorum asıl amacım insanlara anime kültürünü tanıtmak. Rakiplerim olarak büyük firmalar var bu işi yapan. Ben ise twitter ve instagram hesaplarından insanlarla konuşup istediklerini ürünleri uygun fiyatlardan satmaya çalışıyorum. Eğer sizde incelemek ve bana destek vermek isterseniz ; Reklam yasak olduğu için admin tarafından adresler silinmiştir.. İsteyenler özel mesaj yolu ile ulaşabilir daha fazlası için mesaj atabilirsiniz. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.