Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MazosistErgen

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About MazosistErgen

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 02/19/1995

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi

Recent Profile Visitors

1,370 profile views
 1. sinsine hafiften başladım kolay gelsin diyerek haftada 1'e bile razıyım :)
 2. Konu ilgimi çekti şahsen ben heyecanla bekliyorum bu seriyi. Çevirecek arkadaşa kolaylıklar diliyorum
 3. Öncelikle merhaba forumda yazın takılmışlıgım var ama üniversiteye başlayınca ilk sene tabi Kyk filan ilgilenemedim forumla demem oki artık burada olmaya calışıcam bakalım Kyk'nın wifiden anca forumda takilabilirim saten. Adım selçuk ağır code geass hayraniyim 20 yaşım ve amasyada okuyorum şimdilik .p
 4. Kaç yaşındadır sen ?? Bu soru böyle mi sorulur d....k? Neyse espri bi yana annesine bağlı valla .d bazen hiç izlemiyorum bazen 24 bölümlük seri bitiriyok .d.d
 5. Türkiye de genel satışı olsa manga ama PC başında okunmuyo hacı ben okuyamiyorum mesela o yüzden anime
 6. ding ding seikai :D :D Alttakide izlemiştir ya Shingeki :D
 7. tabiki izledim :) Alttaki üye Charlotte izlemiştir
 8. Tamamen benim aptallığımdan böyle oldu ya bazen uykusuzluktan dikkat eksikliği yaşıyorum sanırım. Ben sandım ki sen SAO hakkındaki yorumuma laf söylüyorsun o konuda k.bakma :) İnori konusunda fazla pohpohladığım doğru olabilir o konudada haklısın :) Dipnot: :desperate2-onion-head-emoticon:
 9. OMG.!! bide C.C. ile beraber Masaüstü yaptım ellerine sağlık :P
 10. Gayet farkındayım belirttiğin şeylerin ben SAO hayranı filan degilim ama SAO'yuda savunmadım sadece haksızlık ettiğini düşündüm neden olduğunu yazdım bu kadar uzun yazmana gerek yoktu SAO'nun gerekenden fazla ilgi gördügünü bende kabul ediyorum ama ya okumadın yada okuduğunu anlamadın diyorum ki Listedeki animelere nazaran Aksiyon sahnelerindeki kılıç kullanımı gayet hoş diyorum budur yani eksik birton anime var haklısın bu konuda :)
 11. Oha ben onu kaldıramazdım sanırım :P Eğer silme hakkım olsaydı neyi silerdim... Sanırım Mirai Nikki olurdu ya neden derseniz bazı animeler 2.izlemede aynı zevki verebilirken Mirai Nikki vermiyor bu yüzden haralde :)
×
×
 • Create New...