Jump to content

RevyRoBeRTa

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

RevyRoBeRTa hakkında

• Doğum günü 10/27/1985

Son profil ziyaretçileri

683 profil görütülenme

RevyRoBeRTa üyemizin başarıları

1. Savunmaya ve saldırmaya geçmeye gerek yok :) son bölümü kalmış bir seriyi bir başka çevirmen arkadaş yapabilir hep hazır cevap istersen izle istersen izleme der gibi bu sizin sorumluluğunuz altında arkadaşınız hastalanmış geçmiş olsun onun yarım bıraktığı bir emeği elden geçirmemek bu sizin hatanız tamam zorunlu değilsiniz biliyoruz Taçe adına bir çevirmen arkadaşınız rahatsızlanıyor ve emeği yarım bırakılıyor diğer çeviri yapan arkadaşlarıyla paylaşılamıyorsa :) diyecek söz bulamıyorum bu yazıda bir anlam çıkarabilirsen sevinirim neyse cevabına sonra bakarım şimdilik bana iyi uykular kolay gelsin.
  2. Emeğinize sağlık fakat yine sorunlar devam etmekte çeviri duruyor ve çeviriyi yapan grup bir çeviri bitmeden yeni bir seriye el atıyor üzücü
  3. RevyRoBeRTa

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izledim üçüncü serisi Aquarion Logos serisini bekliyorum Alttaki Romeo x Juliet izlemiştir .
  4. RevyRoBeRTa

AniSekai Fansub

uzun zaman önce o intro sayesinde tanıştım :D
  5. RevyRoBeRTa

AniSekai Fansub

AniSekai fansub Ailesine emeklerinden dolayı Teşekkür ederim umarım çalışmalarınıza Fate Stay night 2014 serisini eklersiniz -_- seriyi bekletiyorum umarım çevirisi yapılır Takibe Devam :happy-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.