Jump to content

.:Kanema:.

Üyeler
  • İçerik sayısı

120
  • Son ziyareti

.:Kanema:. hakkında

• Doğum günü 22 Temmuz

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    manga editörlüğü, rock müzik ve anime

Son profil ziyaretçileri

7839 profil görütülenme

.:Kanema:. üyemizin başarıları

1. .:Kanema:.

( 01 / 24 ) Platinum End

Çok çok çok uzun zamandır bu günü bekliyordum!! Death Note yazarından ümitliyim umarım animesi de güzel olur Emeği geçen herkesin ellerine sağlıkk
  2. Teşekkür ederimm ve buradan bütün sınav, ödev, proje vs. ile uğraşan arkadaşlarıma da kolay gelsin diyorum bilmiyorum ne tür konular geçti ben yokken ama. Ben de aynı şekil birazdan yatacağım artık, yorgun savaşçı günü bitiriyor..
  3. Bu arada herkes uyumaya gitmiş sanırsam ldsfsdgs hepinize iyi geceler!
  4. Ahh ahh Capri inan uzun zamandır kendime vakit ayıramıyorum bir bilsen sınavlar, projeler derken ölü hayatı yaşıyorum resmen (üstelik mesajını da görmedim kusura bakma 1 hafta sonra yazıyorum :c). Ayrıca allah allah kayıtsız diye mi gözüküyormuşum o ne ki öyle ben de ilk defa duydum Ah son cümle beni mahvetti hfldsfs 1 haftalığına gitmiştim.. Sen nasılsın Capri umarım her şey yolundadırrr
  5. İyi geceler Capri-kun eh benim de birazdan yatmam lazım İyi geceler herkese şimdidenn
  6. En sevdiğim şey kudurtmak gerçekten arada yapmak keyif veriyor :D
  7. :DD yaa travma yaşatmışlar kıyamam bee... Cehennem partilerini uzaktan izlemeyi tercih ediyorum :D konu bensem susup tehlikenin geçmesini bekliyorum malum :DD Ah Burun-kun övünmeyi sevmem ama gerçekten iyi bir seçimdi.. (ben de satmayı düşünmedim değil :D)
  8. Yaa makyaj olayında ablan biraz seviyeyi aşmış :D
  9. Bütün ev halkı evde olunca kaos olduğu kısmına kesinlikle katılıyorum.. 2kişi evde kalınca bile bizim evde gene kaos oluyor :D Ya aslında yapmaktan pişman değilim (aklım hala yapmadıklarımda :D) ama tabi uzaması 1 - 1.5 yıl aldı ve kestirdiğim saçlarımı LÖSEV'e bağışlamıştım güzel bir deneyim oldu benim için onun için pek üzülmedim =')
  10. Öyle sorunca sanki çok yanlış anlaşılıcak bir şey dedim sandım :DD Yani en fazla ayak işi falan yaptırırdım heralde ya da arada canım sıkılınca bulaşırdım falan :D
  11. İşte ben de bazen diyorum keşke ben de abla olsam ama sonra diyorum bu acıyı gerçekten yaşatmalı mıyım kardeşime diye :D
  12. Yaa çok tatlıı ama ailenin en küçük üyesiyim ben (el üstünde tutulduğumuz haberi yanlış bu arada :D) Nee bide ikizler, hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım daha önce ailecek baya kalabalıksınız :o Ay evet ya bi ara sıkıldım yaz aylarına doğru lisenin başında gaza gelip kuaförde Levi saçı gibi tas kesim yaptırıp okuldan eve gelmiştim... belime kadar gelen saçı sen gel kes 2dkda aklına gelen fikirle
  13. Kız olarak bu acıyı yazın 7/24 çektiğim için çok iyi anlıyorum seni..
  14. Ablaları olanlar olarak toplaşmışız galiba Burun özellikle 3 abla ile baş etmek çok zordur heralde ben bile biriyle baş edemiyorken :D Ehh tabi orası doğru :D ama tırnaklarımı kestikten sonra klavye tuşlarına basmak bile garip ve zor geliyor...
  15. En iyisi valla doğru yolu bulmuşsun yiğenn ama birsürü bedel ödemişsin ne yazık ki..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.