Jump to content

.:Kanema:.

Üyeler
  • İçerik sayısı

120
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne .:Kanema:. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Vay be neredeyse 5 yıl olmuş buraya kayıt olalı, hiç tahmin etmezdim ama buradan edindiğim birkaç arkadaşımla bile hala görüşüyorum :') valla düşününce zaman ne çabuk geçmiş yaşlanıyoruz iyice ( hayır henüz çok gencim ! ) böyle bi yazımın da duvarımda kalmasını istedim, herkese iyi forumlar :pretty-onion-head-emoticon:

1. HolySpirit

HolySpirit

Yaşlandık :smoking2-onion-head-emoticon:

benimde var 1-2 kişi hala sürekli konuştuğum buraya girmesem de :p bazı arkadaşlıklar daimi kalıyor gibi :D  :crying1-onion-head-emoticon:

2. .:Kanema:.

Aynı şekil benim de öyle :') gerçekten iyi ki düşmüşüm bu batağa :serenade-onion-head-emoticon:

3. HolySpirit

HolySpirit

bazı tanıştıklarına da pişman oluyorsun ya ama -_- o sinir bozucu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

2. Omo!! Profil şarkına bayıldım :admire2-onion-head-emoticon:

1. JunEzSe KJ

JunEzSe KJ

Teşekkürler. ^^

3. Profil şarkın çok yakışmış sayfana *^* Pek İngilizce şarkı sevmem ama bunu sevdim şimdi :big-eye-milk-bottle-emoticon:

1. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Öyle mi dersin, arigato Kanema-cchi~ :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Seversin inşallah, güzel ama İnkiliççe. :evil-smile-onion-head-emoticon:

4. Omo!! Bugün doğum günün mü ? *o* Doğum günün kutlu olsun :angel2-onion-head-emoticon:

Ya profil şarkına da bayıldım ayrıca :bled1-onion-head-emoticon: Şarkı adını sorabilir miyim acaba ? :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha

Aynen benim de hoşuma gitti 2 3 gün içinde izlemeye gitmeliyim Ajin'i ^^ :D

3. ayanatsume

ayanatsume

Evet hiç bekleme derim :D

4. .:Kanema:.

:D Tamamdır ^^

5. Omo!! Kill Me Heal Me OST ♥♥ Son bölümünde ne ağlamıştım ya T^T

2. ayanatsume

ayanatsume

Aynen aynen Ji Sung'un canlandırdığı bütün karakterler efsaneydi. Müziğe zaten diyecek bir şey yok, harika ötesi. Yo Na nın kardeşi vardı bir tane sürekli intihar ediyordu, bi ara çatıya çıkmıştı mesela o sahne beni çok etkişlemişti çünkü kullandıkları ost sahneyle o kadar uyumlu ki..
      Dizideki diğer oyuncular da çok iyiydi mesela ben o kardeşlerin kardeşlik ilişkilerini (Birbirlerine sister brother demeleri :D ) aşırı sevdim hatta bu yüzden she was pretty dizisini bile izlemedim (orda sevgili oldukları için)  :D

3. NatsuJun

NatsuJun

Arkadaşıma bu diziyi önerdim izledikten sonra o da bundan önce She was pretty'i yeni bitirmişti bi türlü alışamadım diyodu diziye, baya öneriyodu komik ve eğlenceliymiş izle bence.Ben kardeşi de seviyodum şahsen bu dizide fazla pasif kalmış

4. ayanatsume

ayanatsume

Öyle oluyor işte arkadaşın onları sevgili olarak kabul etmiş, benim için de kardeşler :D Sevgili hayal edemiyorum :D Dizide Ji Sung varken ikinci erkek rolü kim oynasa pasif kalırdı bence onun suçu yok :D

6. Yaa şu japon kızların tenleri neden bu kadar açık :< insanı özendiriyorlar resmen -.- Yakında onlar gibi pirinç suyuyla yatıp kalkacağım hee..

2. Papyon

Papyon

Merak etme, çalışmaya başlayacağin zaman istemediğin kadar yiyeceksin.

3. FeeLing7d

FeeLing7d

Elin oğlundaki Japon adam anlatmıştı. Japonlarda beyazlık güzellik demek hatta denize giderken bile dalgıç gibi giyip gidiyorlar diye :D

Aynen aynen :DD Yavv amele yanığı oluşmuyor mudur onlarda :D Hiçbirinde de görmedim ha amele yanığı :S

7. Profil şarkın hoşmuş güle güle kullan :D

1. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Teşekkkür ederim höhöh

8. Ezgi-chan *^* uzun zamandır yoktum (sadece 8 aycık sjsjdhf) unutmadın inşallah beni ?:boohoo-crazy-rabbit-emoticon::flying-crazy-rabbit-emoticon:

1. JunEzSe KJ

JunEzSe KJ

Tabiki de unutmadım. Aslında bende giremiyorum. Malum TEOG. T.T

9. Allahımm, tatlılığa bak :3 ♥

tumblr_n6z3fqh5TJ1ro861co1_500.gif

10. Noragami Aragoto'nun yeni bölümünü bekleyemiyorum :'( sanırsın 1 yıl geçmiş daha bölüm gelmemiş

2. Witch

Witch

İki bölüm müööööööö

3. HolySpirit

HolySpirit

Bende Haikyuu yu bekliyorum öyle :D

aynen bende Haikyuu'yu da bekliyorum. Tam bir işkence beklemek :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.