Jump to content

.:Kanema:.

Üyeler
  • İçerik sayısı

120
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Harika
    .:Kanema:. reacted to HolySpirit in Vay be neredeyse 5 yıl olmuş buraya kayıt olalı, hiç tahmin etmezdim ama buradan edin   
    bazı tanıştıklarına da pişman oluyorsun ya ama -_- o sinir bozucu 
  2. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from HolySpirit in Vay be neredeyse 5 yıl olmuş buraya kayıt olalı, hiç tahmin etmezdim ama buradan edin   
    Aynı şekil benim de öyle :') gerçekten iyi ki düşmüşüm bu batağa 
  3. Beğen
    .:Kanema:. reacted to HolySpirit in Vay be neredeyse 5 yıl olmuş buraya kayıt olalı, hiç tahmin etmezdim ama buradan edin   
    Yaşlandık 

benimde var 1-2 kişi hala sürekli konuştuğum buraya girmesem de :p bazı arkadaşlıklar daimi kalıyor gibi :D  
  4. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Cagla-Sama in Ay bu arkaplan gifin hangi animeye ait?   
    Yaaa bitti 
  5. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Cagla-Sama in Profil şarkın çok yakışmış sayfana *^* Pek İngilizce şarkı sevmem ama bunu sevdim şim   
    Öyle mi dersin, arigato Kanema-cchi~ 
    Seversin inşallah, güzel ama İnkiliççe. 
  6. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from ayanatsume in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Aslında descendants of the sun izleyecektim ama sınavlar var diye izleyememiştim T-T İyi ki hatırlattın, bi ara başlamalıyım Ve cidden benziyor Kill me Heal me'nin ost'una 
  7. Beğen
    .:Kanema:. reacted to ayanatsume in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Mad Clown'ın Fire şarkısına ve klibine bayılıyorum çok iyi gerçekten :D

8. Beğen
    .:Kanema:. reacted to ayanatsume in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Ben yeni izledim bayılmamak elde değil :D Özellikle  Yoon Shi Jin'e

9. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Witch in Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Ben dee onunla keşfettim geç oldu biraz ama. Anything Goes albümüne bak bence kesin çok güzeldir:'))
  10. Beğen
    .:Kanema:. reacted to ayanatsume in Omo!! Bugün doğum günün mü ? *o* Doğum günün kutlu olsun Ya profil şarkına da bayıldı   
    Kamsammidaaa <3 Profil şarkım Ajin'in openingi şiddetle öneririm, mutlaka izlemelisin
  11. Beğen
    .:Kanema:. reacted to NatsuJun in Omo!! Bugün doğum günün mü ? *o* Doğum günün kutlu olsun Ya profil şarkına da bayıldı   
    Aynı şekilde doğum günün kutlu olsun, şarkı Ajin'in Opening'i
  12. Beğen
    .:Kanema:. reacted to NatsuJun in Omo!! Kill Me Heal Me OST ♥♥ Son bölümünde ne ağlamıştım ya T^T   
    Her şeyiyle çok güzel diziydi sonu biraz aceleye gelmiş gibime geldi ama olsun
  13. Beğen
    .:Kanema:. reacted to ayanatsume in Omo!! Kill Me Heal Me OST ♥♥ Son bölümünde ne ağlamıştım ya T^T   
    Biri Kill Me Heal Me mi dedii <3 (Muhabbetinize izinsiz daldım ama gomen :( )
    Ji Sung harika bir oyuncu o kız tiplemesini hatırladıkça gülüyorum hala :D
    Çok iyi değil mi ya :D :D

14. Beğen
    .:Kanema:. reacted to ErenJeager in En sevdiğim kapanış müziğinide profil şarkısı yaptım mutluyum :D   
    Zaten bende her endingi sevmem bir elimin parmağınıda geçmez ki :D
  15. Beğen
    .:Kanema:. reacted to FeeLing7d in Yaa şu japon kızların tenleri neden bu kadar açık :< insanı özendiriyorlar resmen   
    Elin oğlundaki Japon adam anlatmıştı. Japonlarda beyazlık güzellik demek hatta denize giderken bile dalgıç gibi giyip gidiyorlar diye :D
  16. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Heimatlos in Yaa şu japon kızların tenleri neden bu kadar açık :< insanı özendiriyorlar resmen   
    ama hafif esmer olanlarıda var unutma :D
  17. Beğen
    .:Kanema:. reacted to JunEzSe KJ in Ezgi-chan *^* uzun zamandır yoktum (sadece 8 aycık sjsjdhf) unutmadın inşallah beni ?   
    Tabiki de unutmadım. Aslında bende giremiyorum. Malum TEOG. T.T
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.