Jump to content

.:Kanema:.

Üyeler
  • İçerik sayısı

120
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from Nones in ( 01 / 24 ) Platinum End   
    Çok çok çok uzun zamandır bu günü bekliyordum!! Death Note yazarından ümitliyim umarım animesi de güzel olur  Emeği geçen herkesin ellerine sağlıkk
  2. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Nones in ( 01 / 24 ) Platinum End   
    Uzun zamandır güncel almıyordum bir güncel alayım yolumuzu bulalım dedim fakat aksilikler yakamı bırakmadı. Encode programının hata veresi tuttu. 
    Uzun zamandan sonra beni güncel almaya zorlayan bu güzel serinin ilk bölümü eklenmiştir.
    İyi seyirler. İyi arşivler.
  3. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Teşekkür ederimm ve buradan bütün sınav, ödev, proje vs. ile uğraşan arkadaşlarıma da kolay gelsin diyorum bilmiyorum ne tür konular geçti ben yokken ama. 
    Ben de aynı şekil birazdan yatacağım artık, yorgun savaşçı günü bitiriyor..
  4. Teşekkür
    .:Kanema:. reacted to orumcekadam in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    ii geceler
  5. Harika
    .:Kanema:. got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yaa  makyaj olayında ablan biraz seviyeyi aşmış :D
  6. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from Nones in ( 13 / 12+ ) 91 Days   
    Bu yıl pek güncel takip etmemiştim serileri, şimdi güncel takip edeceğim az sayıdaki animeden biri olacağı için umutlandım bak Kolay gelsin şimdiden ^^
  7. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Cagla-Sama in Bul Getir!   
    Inu x Boku SS - Karuta Roromiya 
    Yakışıklı bir karakter getirin bana  Gözüm bayram etsin  *-*
  8. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Kirishima in Kirishima | Çizim Çalışmalarım   
    Evet arkadaşlar birçoğunuzun en çok sevdiği anime Tokyo Ghoul yeni sezondaki haise sasaki çizmeye çalıştım umarım ilgi gösterirsiniz :D 

9. Beğen
    .:Kanema:. reacted to orhannnnn in Kingsglaive: Final Fantasy XV Filmi İnanılmaz Görünüyor!   
    yorumları okuyunca farkına vardım resimleri görünce live action sanmıştım
    açıkcası ff serisine uzağım bu haber meraklandırdı arastırmaya başliyim
  10. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Luluna in Kingsglaive: Final Fantasy XV Filmi İnanılmaz Görünüyor!   
    Ooo harika görünüyor, animasyon mu gerçek mi belli bile değil.
    Çıkış tarihi bizim için eylül mü yani, pft niye bu kadar uzatmışlar arayı :/
    EDİT: Şuraya bir de fragman ekleyelim.

11. Beğen
    .:Kanema:. reacted to OneAutmnLeaf in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza : 10 ( Vampir loli :) )
  12. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Amygirl in İmzalar ile İlgili Önemli Bir Duyuru!!!!! [30.05.2016 Güncel Duyuru]   
    Evet Forumdaşlar!
    Bir avuç kadar olan forumda takılan ve imza değiştirememe şikayetleri olan gençlerimize eğer ilgilenirlerse bir adet duyuru yapacağım.
    -  Normal kayıtlı üyelerimiz artık imzalarında her biri maksimum 550x250 boyutlarında maksimum 5 resim koyabilecekler. Spoiler dışında sadece bir adet resim bulundurma kuralımız halen geçerlidir. Ayrıca imzada kullanacakları maksimum satır sayıları 10'dur. Maksimum 5 adet dış site linki kullanabilirler.
    - 10 satır olayına bir parantez açmak gerekirse forum düzeninden sorumlu kişiler 10 satırı destan gibi göz bozacak şekilde doldurmuş kişilerin imzasına müdahale etme hakkına sahiptir. 10 şimdilik belirlenen sayıdır. Kişinin iletisinden büyük imzası olur ve bu durum abartılırsa belirtilen "10" satır sayısı aşağıya çekilecektir.
    -  Foruma yeni kayıtlı bir üye acaba ben neden imza yapamıyorum diye kafa yormasın. 150 iletisini tamamlamamış üyeler imza oluşturamazlar. Bu sınırlama (eğer panel düzgün çalışırsa tabii :D ) üyelerin forum kurallarına ve imza kurallarına alışabilmesi için eklenmiştir.
    -  150 ileti sınırlaması uploader gibi bazı yetki gruplarında yoktur.
    İyi forumlar canımsssss
  13. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Misafir in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    ayaya şirin kardeşimin şirin profili ve imzası hehe

ikiside 64511465125 falan :DD
  14. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Strix. in Eski Dünya liderlerinin Moe çizimleri   
    Atatürk'ü hiç bu kadar moe Görmediniz. 
    Bu arada gizliden gizleye hepsi mesaj veriyor 
  15. Beğen
    .:Kanema:. reacted to PatriarchPaladin in Shingeki no Kyojin 2. Sezon   
    Beklediğim seriler arasındaydı. Artık evlenir çocuklarımla izlerim ne yapayım.
  16. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Red-King in Shingeki no Kyojin 2. Sezon   
    Hayranların Sabırsızlıkla Beklediği Shingeki no Kyojin 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2013 yılına damga vuran Shingeki no Kyojin animesinin 2. sezonunun bu yıl çıkacağı daha önce ifade edilmişti ancak bir süredir güvenilir hiçbir kaynakta yer almasa da animenin ertelenmiş olduğunun söylentileri dolaşıyordu. Şimdi ise, daha önce çeşitli anime haberlerini sızdıran İspanyol anime manga sitesi Mision Tokyo’nun yayımladığı bir ses kaydına göre yeni sezon 2016’da değil, 2017’de çıkacak. Shingeki no Kyojin’in İspanya dağıtımcısı olan Selecta Visión ile yapıldığı iddia edilen röportajda konuyla ilgili geçen röportaj şu şekilde:
    MT: Shingeki no Kyojin’in de ikinci sezonu…
    SV: Eh, Kondansha… Kondansha’nın bize verdiği bilgiye göre anime 2016’da değil, 2017’de başlayacak.
    MT: Ahhh…
    SV: Umarız başlar… Shingeki no Kyojin’i sabırsızlıkla bekleyenler, animenin Ocak 2017’de başlayacağını umuyoruz. 2017’nin yeni anime sezonuyla birlikte başlayacağını umuyoruz.
    MT: Herkes bu yıl ekim ayında başlar diye düşünüyordu…
    SV: Çoğu kişi ekim ayında başlar diyordu ama bildiğiniz gibi yeni sezon duyuruları çoktan yapıldı bile. Hatta yeni sezon duyurularından önce karakter tasarımları da yayımlanır. Sonra reklamlar ve fragmanlar gibi şeyler de yayımlanırdı. Eğer bu noktada bunlardan hiçbiri yoksa anime önümüzdeki sonbahar sezonunda yayımlanmayacak demektir.
    Henüz resmi bir duyuru yapılmadı ancak Mision Tokyo’nun haberi ve röportajı bu şekilde. Erteleme için belirtilen bir sebep yok ancak animenin yapımcısı olan WIT firması bu sıralar Koutetsujou no Kabaneri animesi ile meşgul ve Shingeki no Kyojin’de çalışan personelin çoğu bu animede de çalışıyor. Bu sebeple programda bir gecikme olmuş olabilir, bu da ikinci sezonun ertelenmesine yol açmış olabilir.
    Kaynak; AnimeFantastica
  17. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from redstak in Yeni Üye!   
    Yeni üyeliğin hayırlı olsun. İyi forumlar =)
  18. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Misafir in ( 12 / 12 ) Koutetsujou no Kabaneri   
    önemli değil huaehuehuaeuheu 

müzikleri konusu karakterleri çizimleri gayet büyüleyici mumei  ye hastayım ehe
  19. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from Nones in ( 12 / 12 ) Koutetsujou no Kabaneri   
    Yaa her şeyiyle güzel bir seri olmuş emeği geçenlere çok teşekkürler bu seriyi bana izlettiren arkadaşa da teşekkürler :D 7. bölüm nasıl olur artık bilemem 
  20. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Witch in Fancanyon - Hayranların Buluşma Noktası- Sen Neyin Fanısın   
    Müzik bölümüne bolca K-Pop eklemek için bir gün uğrayacağım. 8) Güzel siteymiş.
  21. Beğen
    .:Kanema:. reacted to redstak in Fancanyon - Hayranların Buluşma Noktası- Sen Neyin Fanısın   
    Merhabalar arkadaşlar. http://fancanyon.com/ sitesini tanıtmak istiyorum. 

Site genel olarak günlük hayatta hobi edindiğiniz multimedya aktivitelerinizi takip etmek adına ayrı ayrı platformlar yerine tek bir mecrada soluklanmanızı hedeflemektedir. 

İçerisinde seri tanıtımlarımız, karakter tanıtımlarımız ve güncel haberler var. Sizde sevdiğiniz serilerin fan kulübünü açabilirsiniz. http://fancanyon.com/category/anime-manga  

Olumlu, olumsuz her türlü görüşlerinizi, eleştirilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
  22. Beğen
    .:Kanema:. reacted to lexo in LEX 「AMV」 2 TANE ÇALIŞMAM   
    Merhaba arkadaşlar bugüne kadar 2 tane AMV editledim.Ve bunları sizinle paylaşmak istiyorum.Bana destek verirseniz çok sevinirim.Takip,like ve yorum gibi şimdiden hepinize teşekkür ederim.AMV yapmayada 19 mayısta yaptım ve 22 mayısa kadar iki tane AMV sığdırdım.
    YT KANALIM; www.youtube.com/lex0rr
    「AMV」Tokyo Ghoul√A • NEVER SURRENDERᴴᴰ 

「AMV」Tokyo Ghoul • DEMONSᴴᴰ 

Bana forumdan yazıp istediğiniz sahneleri editleyebilirim.Özellikle şunuda belirtmek isterim çeşit çeşit AMV editleyeceğim.Ama şuan sınavlar olduğundan dolayı yoğunum 11 Haziranda güncel AMV'ler gelicektir.
  23. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Luluna in Bleach FC   
    Yaptınız da durduran mı oldu hııı  :LTkJN9u:
    Şöyle toplansın sitenin Bleach fanları yapın bi soul society ahalisinin kospüleyini  :LTkJN9u:
    Ben de şunu yapıcam  :P

24. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Papyon in Bir Stajer, Bir forum ve Birde tanişma konusu.   
    Bu forumun işsizi sensin heralde, her konuda görüyorum seni. Yanina bir işsiz daha eklendi, her ne kadar sadece stajdayken olsada.
  25. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Nones in ( 12 / 12 ) Koutetsujou no Kabaneri   
    Ikoma'nın Mumei'yi bir tutuşu vardı bu bölüm gözlerim resmen bayram etti. Genelde bu gibi serilerde romantizim veya kırıntısını sevmem lakin bir gülümsedim :P

Emeğimize sağlık kuzum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.