Jump to content

immortalmortal

Üyeler
  • İçerik sayısı

37
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    immortalmortal got a reaction from JunEzSe KJ in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    usai
    tomoe
    misaki
    izumi aşklar
  2. Beğen
    immortalmortal reacted to JunEzSe KJ in İtiraf Köşesi   
    Hmmm ben de itiraf ediyorum eskiden açılmak istediğim erkeğe açılamamıştım ama daha sonra gelip bana kendisi açıldı. Benim ona açılmama gerek kalmamıştı.  :hehe-onion-head-emoticon:  Yani açılmanın zor olduğunu biliyorum. :) Aynısı bana açılan çocuk için de geçerli. Kesin onun için de çok zordu, ama kendine güvendi ve bana geldi açıldı. İşte böyle. :)

Çok güzel yapmışsın. :good-job-onion-head-emoticon:   İşte kız gücü diye buna denir be. :good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon:
  3. Beğen
    immortalmortal reacted to Nyoteida in İtiraf Köşesi   
    Bu itirafı yıllardır kimseye yapmamıştım ama o kişinin burada olmayacağına emin olduğum için yapıyorum. İlkokulda başka şubeden bir çocuk her gördüğü yerde sürekli saç örgümü çekerdi. Deli olurdum  :hate-onion-head-emoticon:  Bir gün andımıza çıkmayıp bunun sandalyesine yapıştırıcı sürdüm. Sonra herkes sınıflara girince bunun sınıfının kapısına gidip baktım bir güzel oturmuş  :admire-onion-head-emoticon:  için için gülerek sınıfıma gittim. Teneffüs zili çalınca hemen koştum yine bunun sınıfına. Beni görmesin diye gizli gizli bakıyorum. Sandalyeden kalkmaya çalışıyor sandalye de bununla birlikte kalkıyor. Millet buna gülüyor ne oldu niye kalkamıyorsun falan diye. Ben de uzaktan bakıp bakıp gülüyorum. Sonra ne oldu nasıl kalktı bilmiyorum ama intikamımı böyle almıştım.  :evil-smile-onion-head-emoticon:
  4. Beğen
    immortalmortal got a reaction from JunEzSe KJ in İtiraf Köşesi   
    itiraf edim kucukken bebeklerin buyumelerinin degistiriliyor saniyordum
  5. Beğen
    immortalmortal got a reaction from JunEzSe KJ in İtiraf Köşesi   
    itiraf ediyorum önceden yaşlıların yemeklerine biber doldururdum evden gitsinler diye :D
  6. Beğen
    immortalmortal reacted to bnymn1697 in Bul Getir!   
    Haremi olan kız karakter istiyorum Mühim Not: Telden giriyom yanlışlıkla yolladım istek yapmadan 2. Mesajı o yüzden yollamak zorunda kaldım.
  7. Beğen
    immortalmortal got a reaction from -PUŁ€ƉŔØ- in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    imza 8
  8. Beğen
    immortalmortal got a reaction from JunEzSe KJ in Merhaba!!!!   
    merhaba hosgeldi. ve usui sevilmezmi dimi ama :D
  9. Beğen
    immortalmortal got a reaction from Sciathán in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    i:3
    a:5
    s: 10 bayıldım
  10. Beğen
    immortalmortal got a reaction from Title in Bul Getir!   
    ben karizmatik ama hep kötü düşünen bir karakter lazım
  11. Beğen
    immortalmortal reacted to Title in Bul Getir!   
    Hmm, asosyal bir karakter alabilirim +-+
  12. Beğen
    immortalmortal got a reaction from Hitsugaya in Bul Getir!   
    ben karizmatik ama hep kötü düşünen bir karakter lazım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.