Jump to content
Türk Anime TV Forum

Lotus

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  6
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

  Yok

1 takipçi

Lotus hakkında

 • Derece
  Level 1
 • Doğum tarihi 12-12-2026
 1. Arkadaşlar aranızda nasıl visual novel yüklendiğini bilen var mı? Anladığım kadarıyla vn'ı daemon tool ile mount etmek falan gerekiyormuş aranızda konuya hakim biri var mı yardımcı olabilecek?
 2. Tobi'nin madara olduğu kesin değil ::)
 3. Lotus

  Serbets Çizimlerim.

  İsme bakınca Naruto resimleri çıkacak diye düşünmüştüm İsmi okumuşum :o Çizimlerin güzel güzel olmasına da renklendirme işine gireceksen pc'de renklendir derim siyah beyaz çizimler her zaman daha güzel bir görüntü oluşturur o ayrı ama söylediğim gibi renklendirmeyi pc de yap yada daha fazla gölgelendir yoksa girişme bence boyamaya.... İyi yanından bak çoğu insan el çizemez örnek şekil bir A bendeniz Mert Yılmaz :)
 4. Code Geass sonu ile ilgili önemli sorulara cevap bulmaya çalışın Soru 1: Lelouch babasından ölümsüzlüğünü aldıysa abisi Schneizel ve kardeşi Nunnally üzerinde nasıl geass kullandı? Soru 2: Neden Orange/Jeremiah Lelouch öldüğünde sevindi onun ölmeyeceğini biliyormuydu ? Soru 3: Nunnally lelouchya dokunuduğunda ne görüyor ? Hikayedeki en büyük açık Nunnally bütün sezon ayak seslerinden gelenlerin kim olduğunu tanıdı ama bu kız öz ağbisinin sesinde Zero olduğunu anlayamadı. (Nasıl mantıksa artık) Code Geass'ın sonuyla ilgili teorileriniz bekliyorum :D
 5. Lotus

  En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

  Jigoku Shoujo Hellsing xxxHolic One Piece Katanagatari
×