Jump to content

_cicos_

Üyeler
  • İçerik sayısı

36
  • Son ziyareti

_cicos_ hakkında

• Doğum günü 08/29/2003

Kişisel Bilgiler

• Yahoo
    Duymuştum ama ne olduğunu bilmiyorum
  • Jabber
    Adı güzelmiş ama...

Profil Bilgileri

Üzüntünün olduğu her yer benim evimdir :(
  • İlgi Alanları
    Tatlı olan herşey, yemek yapmak, doğum günleri (yani hadiye :D), minik eşyalar, farklı yerler gezmek ve bol bol gülmek :D

Son profil ziyaretçileri

6051 profil görütülenme

_cicos_ üyemizin başarıları

Hakkında

Konnichiwa! Watashinonamaeha Sirace desu. Watashi wa 11 saidesu. Kochirakoso oaidekite ureshiidesu. Benim japonca buraya kadar :D Evet, size kendimden bahsedim bütün günümü anime izleyip, forumda takılıp, skype'da dolaşarak, bide arada bi bisiklet sürmek yada oyun oynamak için arkadaşlsrımla dışarı çıkarım. Asosyel bi insanımdır topu topu 3-4 arkadaşım var. Buraya göre yaşım küçük biliyorum ama ben hep buraya üye olmak istedim. O yüzden yaşı önemsemiyorum. Bu arada 4-5 hatta belkide daha küçükken ilk animemi izledim Pokeman fakat çizgifilm plarak görüyodum anime olduğunu bilmiyodum. Sonra sailor moon, digimon gibi animeleri izledim. Ben anime olduklarını öğreneli yaklaşık 2 sene oldu. İsteyenler sirace zor geliyosa si-chan'da diyebilirler. Mangaları çok severim, şuan iki manga satın aldım ama olsun yinede seviyorum. Ben böceklerden ve karanlıktan korkarım. Ben yaşımda daha çocuksuyumdur yani beni gören 5-6 yaşında sanar. Boyum 130 civarı zaten çokta zayıfım. 7'ye geçtim ama 3'e geçmiş gibiyim minik eşyalara, minik şeylere karşı bi zafım var. Neyse ben çok enerjik biriyim ve sulugözün tekiyim. Duygusalımdır, gülmek hoşuma gider ama sinirlenince çok kızarım. Ciddi olunca ciddiyimdir. Çabuk neşelenir çabuk darılır ve çok çabuk sıkılırım. Hobilerim: bisiklet sürmek, yemek yapmak ve resim çizmektir. Sanata bayılırım Art Attack izlerim onda gördüklerimi yapmaya çalışırım. Sebzelerden bi tek salatalık yerim. Meyvelere bayılırım en çok karadut, portakal ve mandalina severim. Hmm! başka oyuncaklarla oynarım. Evde kardeşimle miniş yada cicibici oynadığımız olur bazende lego city ama çok anlaşamayız çünkü o bi erkek. Başka aklıma gelmiyo. Son olarak herzaman naru gibi mutluyumdur. Her zaman naru gibi gülümserim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.