Jump to content

xxburcum89xx

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Son profil ziyaretçileri

1743 profil görütülenme

xxburcum89xx üyemizin başarıları

1. xxburcum89xx

( 13 / 13 ) Rozen Maiden (2013)

bu proje ortak mı yane yoksa yarım kalmıştı zamanında da tamamlamaya mı çalışmıştınız başka fansuba ait blmleri
  2. xxburcum89xx

( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

izleyelim bakalım
  3. hayır değil, myanimelistte bak görürsün bende zaten o yüzden karıştırdım ne ne diye. bu arada o eksik olan 1+2.blm puzzle'ınmış. Az önce tekrar bakıp emin oldum. belki sen hikayenin ilerleyişi yönünden diyosun ama kategori açısından bakıldıgında special olarak ayrılıyo. örnek vericek olursak asmalı konak dizisine tvde final yapmadılar filmini çıkardılar finali orda işlediler bunun gibi bişi olay. (asmalı konak fanı değilim.) Hatta şöyle ki : SERİ'leri: 1.sezon: To Love-Ru (26 blm - Çıkış Tarihi: 2008) 2.sezon: Motto To Love-Ru (12 blm - Çıkış Tarihi: 2010) 3.sezon: To Love-Ru Darkness (12 blm - Çıkış Tarihi: 2012) 4.sezon: To Love-Ru Darkness 2nd (12 blm - Çıkış Tarihi: 2015) OVA'ları: 1.Sezon: To Love-Ru OVA (6 blm - Çıkış Tarihi: 2009) 2.sezon: To Love-Ru Darkness OVA (6 blm - Çıkış Tarihi: 2012) 3.sezon: To Love-Ru Darkness 2nd OVA (3 blm - Çıkış Tarihi: 2016) SPECİAL'ları: 1.Sezon: To Love-Ru Darkness 2nd Specials (2.blm - Çıkış Tarihi: 2015) şeklinde. Gördüğün gibi Darkness 2nd: 1 SEZON (1/12.blm) & 1 SPECİAL (1/2blm =13+14.blm) & 1 OVA (1/3 blm - 1.blmü çevrilmiş 2si kalmış) oluşuyo. To Love-ru fanı değilim aslında sırf gintama'daki hijikata seviyomuş diye arşive alıyom.
  4. tamam ben de blmlerin sonunda ne nereye ait anladım başka anlamayan varsa izah edeyim. şimdi arki 1 ve 2.blmü vermemiş çünkü fatality mi puzzle fansub mı ne o yapmış diye fakat dediği siteler çoktan blmleri kaldırmış tek seçenek online olarak çekmek. 1+2.blm & arkinin verdiği 3/12.blm to love ru darkness 2nd adlı seriye ait. 12de final yapıyor yani. 13+14.blm olarak verilen linkler to love ru darkness 2nd special'ın 1.ve 2.blmü oluyor (böylece finale ermiş oluyor) ve ova 1 ise to love ru darkness 2nd ova'nın ilk blmü kısaca 2.ve 3.blmününde çevrilmesi lazım daha bitirilmesi için. geriye ova 6 kalıyor o ise to love ru darkness ova'nın son blmü (dikkat edin bunun sonunda 2nd yok yani bir önceki sezona ait bir blm) 6 dışındaki blmler için: 1.ve 2.blm cutmeheart adlı çevirmen altyazı vermiş (animekeyfi de fansubı var ayrıca), 3.blm X fansub'a, 4 ve 5.blm fatality fansuba ait fakat herbirinin linkleri öldüğünden online olarak çekilmeli.
  5. xxburcum89xx

( 39 / 39 ) Hanasakeru Seishounen

tekrar alabilir miyiz linkler ölü de derken arşivimde meğersem varmış lucky me :) alın bakalım: https://www.sendspace.com/file/5y0emy
  6. çevirmeni kim byturk mu gene yoksa başka biri mi? linkler yenilenirse güzel olur
  7. yok onlarda kaldırmış galiba burayı adres göstermişler yüklenirse ii olur + bi dahi uploadda düzeltirsin isimleri artık
  8. Blm adları mı ne karışmiş 1+2.blm yok. seri 12 blm 13+14. blm felan var? anlamadım ben bişi.
  9. xxburcum89xx

( 12 / 12 ) Yuru Yuri 2

arigatou gozaimasu
  10. xxburcum89xx

(12/12) Maria Holic Alive

konuyu takibe aldım :) beklemedeyim
  11. xxburcum89xx

(12/12) Maria Holic Alive

teşekkür ederiz çeviri için :)
  12. hayır izlenir ama yarım yamalak yapmazsan bitir projeni sen yoksa 1 animeyi 10 kişi çeviriyi herkes istediğinden izliyor ki bence önemli olan kalitedir.
  13. xxburcum89xx

( 05 / 05 ) Sailor Moon [OVA]

canım çıktı bulucam diye hatırımda var ama neredeydi gördüydüm diyodum sonunda buldum ama altyazısını da paylaşmıştın sanki onlara noldu?
  14. seriyi tamamladığın için teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.