Jump to content

fuyukoemi

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

fuyukoemi kullanıcısının paylaşımları

1. lee ' nin kaşları favorim tabiki de :D ilginç bir paylaşım güzel olmuş :good-job-onion-head-emoticon:
  2. fuyukoemi

SOUSEI NO ONMYOUJI

kapak fotoğrafı beni heyecanlandırdı :O takipdeyim .
  3. fuyukoemi

Gerçek Anime Kızı

2 sene önce dakota yı ilk kez izlediğimde derdi ne bu kızın demiştim ( :super-onion-head-emoticon: ) japonya da işe başlamasınada imrenmiştim ( :head-crazy-rabbit-emoticon: ). NHK world de bile haber yaptılar her ay popteen dergisinde çıkıyor , kız bir kere japonya yı etkisi altına almış ben buna şapka çıkartırım ( :hehe-onion-head-emoticon:)
  4. fuyukoemi

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

anlamadım :P bir aha açıkla :D
  5. fuyukoemi

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

sevmek için çok uğraştım ama olmuyor kanım ısınamadı sakuraya .
  6. fuyukoemi

Bul Getir!

işte o kadın :D http://static.tumblr.com/04d9a09b18155d63b2c6e851f1e813e1/wmxmgil/3iKmj2fzc/tumblr_static_fma_brotherhood_ep45_moogledaime-3.png erkek ve ya kadın psikopat bir karakter istiyorum
  7. fuyukoemi

( 12 / 12 ) Owari no Seraph

çok güzeldi yaoi tarzı hissettim biraz :confused-onion-head-emoticon: sonra olay kendini gösterdi sabırsızlıkla 2 . sezonu bekliyor olucam :crying1-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon:
  8. Hideaki Sorachi den bahsedince aklıma geldi Hiromu Arakawa da kendi bölümlerinde inek olarak kendisini çiziyor :)
  9. fuyukoemi

Roman Yazmayı Seviyor Muyuz?

Anladığım kadarıyla ilk yazışın olucak konu fena değil fakat işlenmesi uğraşılması gerekiyor. Detay lazım yorumları okurken bir arkadaşımızın yüzükler efendisinden bahsettiğini gördüm sende bu tarz bir dünya kurmalısın bir krallıktan söz ediyoruz . Yorumlarını okudum karakter ler üzerinde durmak istiyorsan ilk önce kafanda bir taslak yap mini notlar alabilirsin düşün mesela prensesin ilginç , normal , hatta komik özelliklerini . Örneğin ( dayanamadım biraz karalarsak ) annesi yona nıyı hemen kucağına almıştı koşuşturma sesleri ve bağırışlardan anlaşılıyordu gittikçe yaklaştıkları nedimelerine kapıları kapatmaları için bağırdı elleri titriyordu yona ise hiç bir şeyin farkında değildi annesinin titreyen elleri ve nedimelerin korku dolu bakışları merak ediyordu neler oluyor du , ağzından '' anne titreme '' sözcükleri döküldü ve birden kapı ani bir çarpmayla açıldı ... ( hmm beğenmeyebilirsin öylesine yazdım kusura bakma , ama evet bende yazmayı severim umarım sende bırakmazsın şimdiden iyi şanslar ) :)
  10. fuyukoemi

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

İzaya tabiki ( ne psikopat ama ) :bled2-onion-head-emoticon:
  11. fuyukoemi

Death Note Dizisi 2015

En sevdiğim aktör yamazaki kento oyunuyor olunca kendimi tutamayıp izleyeblirim :embarrassed4-onion-head-emotico :bled1-onion-head-emoticon: . Yinede manga ve animesi kadar etkili olucağını zannetmiyorum . :cool-onion-head-emoticon:
  12. fuyukoemi

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Annemden para almaya çalışıyorum ( bir de bu saatte ikna etmek çok zor uykusu geldi eminim pes edicektir ) .
  13. fuyukoemi

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim :hehe-onion-head-emoticon: Alttaki üye '' aldnoah zero '' izlemiştir .
  14. bu konuda her zaman açık davranırım zorunlu gülmem yapmacıklık yaparak komik olmadığı halde gülmektense gülmemeyi tercih ederim karşımda ki bir büyükse tebessüm ederim fakar istemsizce güldüysem kesin aklımdan saçma bir şey geçiyordur ( ne kadar terbiyesizim ki bir kere yanlışlıkla size gülmedim demiştim birisine ) :pheew-crazy-rabbit-emoticon: :dying-onion-head-emoticon: :super-onion-head-emoticon:
  15. fuyukoemi

Aşık Olunan Anime Karakterleri

zankyou no terror ( 12 ) unutamıyorum ... :calm-down-crazy-rabbit-emoticon
  16. fuyukoemi

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Tabiki hitsugaya toshiro ( bleach ) :wub:
  17. fuyukoemi

Tunalı'da Bir Otakunun Ufo Görmesi

İki sene önce izmir e tatil için gitmiştik . Dışarı ya çıkmış az hava alıyım hem biraz etrafı keşfetmiş olurum dedim . Yürürken ne mi gördüm erkek berber dükkanının tabelasında manga karakteri hemde iki tarafına yaptırmış . Bir saat sanırım önünde öylece durup tabelaya baktım en sonunda sahibi dükkan kapısından başını uzatıp bir sorun mu var iyi misin kayboldun mu yoksa demişti ... :P :D
  18. hiphop , nu metal , j pop , j rock , k india ( karışık bir tarzım var :mellow: )
  19. fuyukoemi

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Adam Fawer ( olasılıksız , empati ) kendimi tutuyorum ikisinide 3 . kez okumamak için ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.