Jump to content

Gökyüzü

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

Gökyüzü kullanıcısının paylaşımları

1. Gökyüzü

Call of Duty: Hardened Battle FF [+15]

BÖLÜM 2 EKLENMİŞTİR
  2. Küçük bir hatırlatma: Lütfen bu yazıları bir animeymişçesine hayal etmeye çalışın. Olabildiğince detaylı yazıyorum, böylece siz de daha fazla keyif almış olursunuz. İyi okumalar Yer yer küfür içermektedir. GİRİŞ [TRAILER VIDEO] "Remember, no Russians." -Vladimir Makarov Yoshida, okula doğru yürüyordu. Kahverengi saçlı, oldukça yakışıklı mavi gözlü bir gençti. Koltuk altında kitapları, kulağında ince kulaklığıyla, tam bir modern Japon genciydi. Zaten kızların çoğu ondan hoşlanıyordu ama, onun tek bir gerçek aşkı vardı. 15 dakikalık yürüyüşün ardından okula gelmişti, burası tam bir modern eğitim merkeziydi, tamı tamına 13 katlı yüksek bir bina olmakla beraber oldukça lüks sınıflara, lavabolara ve spor sınıflarına sahipti. Her kişinin sırasında bir bilgisayar bulunmakla beraber, tahtalar da etkileşimliydi. Ayrıca okul güzel bir bahçeye sahipti.Okula girip asansöre bindi. Saatini kontrol etti. Lanet olsun diye geçirdi içinden, 20 dakika geç kalmıştı. Asansöre atlayıp tuşa bastı. -Özür dilerim öğretmenim, derse girebilir miyim? -Tabi ki de Yoshida, ama bir daha tekrarlanmasın. -Peki öğretmenim, yeniden özür dilerim. Sırasına oturdu ve yanında oturan Sawa'ya hızlı bir öpücük verdi. Onu sarı saçları ve yeşil gözleri büyülemişti ilk gördüğünde. Arkasına baktığında ise bacak bacak üzerine atmış, sınıfta kimsenin karışmadığı ama onun hep laf sokmaya çalıştığı çocuğu gördü. Diğer günler pek hareketli olmasına rağmen bugün yüzünde çok ciddi bir ifade vardı. -Ne oldu, burayı genelev mi sandın, indir hemen ayaklarını! Yoshida'nın bu sert muamelesi üzerine ayaklarını indirdi ve ayağa kalktı, ders kesilmiş, herkes onları izliyordu. Herkes onu Asai olarak tanıyordu. Siyah saçları ve kahverengi gözleri vardı. Böyle ayağa kalkması pek normal değildi. Yüzündeki ciddi ifade hiç bozulmamıştı. Ağzından sadece 2 kelime çıktı. -Orospu çocuğu. Belinden hızlıca çıkardığı Glock'u(hani şu şarjörleri uzun olan bir şarjöründe 30-40 mermi olan taramalı tabanca) üzerine tutmasıyla tüm mermileri üzerine boşaltması bir oldu. 10 saniye süren bu korku anında herkes yere yatmıştı ve çığlık sesleri her yanı sarmıştı. İşi bittiğinde Glock'un şarjörünü yeniden doldurup beline koydu. Çantasını sırtına geçirdi, ve cebinden bir kumanda çıkardı. -Görüşmek üzere, orospu çocukları. Hızlıca pencereye doğru koştu ve camları kırarak pencereden atladı. Çantasının kenarından sarkan ipi de çektiğinde, sırtından bir paraşüt açıldı.Ellerini yana doğru uzattı, ve kumandayı sıkarak, binanın temellerine 4 ay önceden bağlanmış C4'leri aktive etti. Koca bina o yere indikten tam 37 saniye sonra infilak etmişti. Karşısına çıkan 3 kişiyi de teker teker öldürünce herkes korkarak bir taraflara kaçıştığı için pek dek korkacak bir şeyi kalmamıştı. Okul bahçesinden çıktığında kapının önüne gelen arabaya atladı, araba gözden kayboldu. BÖLÜM 1 Gün 1 28.09.2017 Japonya, Tokyo Binbaşı Bekir Yörükoğlu a.k.a Asai Matabe ... -Şimdiki emirler neymiş Ekrem? -Daha anavatana hareket etmemize çok var komutanım. Öncelikle şu sizin bilgilendirme videosunu çekip haber ajanslarına göndermemiz gerekiyor. -Peki o zaman. Şu sigarayı bitireyim geliyorum. Sen geç stüdyoya. Burası karanlık, küçük bir odaydı. Biri dışarıya biri ise daha küçük bir odaya açılan 2 kapı vardı. Pencere yoktu. Tavanda küçük bir lamba vardı. 2 tabure ve bir masa, ve masanın üzerinde bir küllük, 2 bardak ve bir sürahi vardı. Yüzbaşı Ekrem Yılmaz sağdaki kapıyı açtı ve içeri geçti. Bekir elindeki sigarayı yere fırlattı. Bu onun alışkanlığıydı, sigarayı süngerini de yakana kadar asla bırakmazdı. Bu yüzden üstüne basmasına gerek kalmamıştı. Yavaşça yürüyerek kapının önüne geldi ve ışığı kapattı. Kapıyı açıp içeri girdi. -3 dediğimde kaydı başlat. ... -Japonya'nın haber bültenine hoş geldiniz sayın seyirciler. Bugün gündemimizde oldukça önemli bir konu var. Japonya'nın en önemli lisesi olan Haikyuse Lisesi bir terörist saldırıya maruz kaldı. Failleri henüz bulunamasa da, çevredeki güvenlik kayıtlarından elde edilen sonuçlara göre, profesyonelce ve önceden planlanmış bir sal- N-Ne?(Elini kulaklığına götürdü) Özür dileriz sayın seyirciler, konuyla ilgili bir son dakika gelişmesi yaşanıyor, haber merkezimize gelen bir video herşeyi açıklıyor gibi görünüyor. Hemen aktarıyoruz. Videoda açıldığında arkaplanda bir Türk bayrağı gözüktü, sonra ise Bekir yavaşça kadraja girdi, sandalyeye oturdu ve bir sigara yakıp bacak bacak üzerine attı. -Hepinize selam son derece şerefsiz, namussuz ve geri zekalı Japon halkı. Hepiniz bu saldırıyı Ruslar'ın düzenlediğini düşündünüz ama, yanıldınız. Bu saldırıyı, Üst Seviye Bordo Bereli olan ben, yani Binbaşı Bekir Yörükoğlu düzenledi. Televizyon başındaki milyonlarca Japon, ona küfür ve hakaretler ediyor, lanet okuyordu. Sigarasından bir nefes çekti. -Yaşım ve rütbem size orantısız gelse de, sizin en güçlü askerlerinizden daha iyi eğitim aldım.12 yaşımdan beri PKK ile savaşıyorum ben. Şimdi, gelelim meseleye. Siz, tek bildiği konulu Hentai çekmek olan orrrrrrrrrospu çocukları Japonlar, bizim milattan önce 3. yüzyıl ile başlayan tarihimize laf söyleyerek, kendi gerizekalılığınızı dünya gündemine vurdunuz. Ama bu hatanız, Türk UIusu tarafından affedilmeyecektir. 2 ay süren, aşağılık karikatürler, çeşitli sokak afişleri ve eylemlerle bizi dünya basınında küçük düşürmeye çalıştınız. Oysa ki, bizim tarihimizi, herkes, gerektiği kadarıyla bilir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, an itibarı ile Japonya'ya savaş açmıştır. Kaydı kes. ... -Komutanım? -Ne oldu Ekrem? -Şimdi biz bunların bankasına, hükümet binasına felan saldırabilirdik, neden basit bir liseye saldırdık? -O lise onların devlet erkanının felan çocuklarının gittiği üst düzey lise. Bu piçler büyüdüklerinde ülkemize karşı yetiştirilmiş diplomatlar olacaktı. Ama artık onlardan geriye kalan sadece biraz yanık et kokusu. -Anladım komutanım. -Her şey yeni başlıyor, çok büyük bir savaş kapıda, çok... BÖLÜM 2 Türkiye, Ankara, Ak SarayCumhurbaşkanı Ragıp Tahir Erdoğdu1 Gün sonrası, saat 7.53...Sarayın içerisinde yoğun bir kalabalık var, gazeteceler, yetkililer, diplomatlar...Cumhurbaşkanı kürsünün önüne geçti.-Binbaşımız Bekir'in tüm sözleri doğrudur. Türkiye Cumhuriyeti, yapılan hakaretleri sebep göstererek, resmen Japonya'ya savaş açmıştır. Bugün, saat 11.11'de Japonya başbakanını, 14.53'te ise cumhurbaşkanını ziyaret edecektir....Japonya, Cumhurbaşkanlığı KonağıBinbaşı Bekir Yörükoğlu a.k.a Daiki Haru8.20...Lüks arabalarda başbakan ve ailesi korumalı konağa götürülüyordu.-Kahretsin, sadece 1 Türk mü bizi bu kadar uğraştırdı?-Bu son derece iyi bir muameleydi sayın kayın pederim.-Haklısın Daiki, sen kızımın gelecekteki eşisin ve ailemize zarar gelmesini istemiyorum.Etten bir duvar eşliğinde konağa giren ailenin babası başbakan, odasına istirahate çıkarken kızına seslendi;-Eşini al ve odanıza geçin isterseniz.Kızı gülümsedi;-Peki babacığım. NGR-70 Ortam izleme cihazıKonağın alt odası Daiki bir koltuğa geçip oturdu, saatine baktı ve oracıkta uykuya daldı. Saat 10.50NGR-70 Ortam izleme cihazıAynı yer Daiki uyandı ve elini sürahiye uzattı, bir bardak su koyacaktı ki, elini kız tuttu.-Daiki, biraz eğlenmeye ne dersin, hı?-Ne?-Hadi ama, bay başkanın kızı olmam bana eğlenme hakkı vermiyor mu? Emin ol ki arkadaşlarından hiç biri bu şansı bulamamıştır.Kız sarı saçları ve yeşil gözleri, harika fiziği ile çekici duruyordu.Daiki kalktı, ağzını kızın dudaklarına yaklaştırdı, sol elini kızın beline koydu. Aşkın kilidi tam açılacakken, Daiki'nin sağ eliyle belinden çıkarıp kızın kalbine sapladığı bıçak her şeyi bitirdi.-I ain't got motherfuckin' friends!Son cümlesini Japonca'ya çevirmeye üşendiği için İngilizce söylemişti.Odadan çıktı ve Başkanın odasına girdi. Karı koca uyuyorlardı. Desert Eagle .50C silahını çıkardı ve beklemeye başladı.Saat tam 10.10-Hey, başkan, uyan artık.Kafasını uykulu bir şekilde kaldıran bay başkan, onu elinde silahla görünce şaşırdı;-Sen ne ya-Cümlesini .50C bir mermi yarıda bıraktı. Yanında yatan kadına da bir mermi ödünç verip yavaşça, elindeki Desert Eagle ile aşağıya doğru yürümeye başladı. Konağın kapısını açtı ve yavaşça yürüyerek dışarı çıktı. 14:50Cumhurbaşkanlığı konağı Aynı önlemlerin tamamı Cumhurbaşkanı ve ailesi için de alınmıştı. Bekir, bu sefer pek uğraşmak istemediği için, yanında bir çanta getirmişti.Bu çantayı konağın önündeki bir evin çöp bidonuna koyup, evin motosikletine "el koyup" havalimanına doğru ilerlemeye başladı.... Saat 20:17Türkiye, SamsunBir evBinbaşı Bekir Yörükoğlu Televizyondaki haber, tüm Türk Halkı'nı "SOKTUK MUUU!!??!!??" durumuna getirmişti."Evet sayın seyirciler, Türk Binbaşısı Bekir Yörükoğlu, Japonya'da saat 11:11'de başbakanın tüm ailesini infaz edip, Tokyo'daki cumhurbaşkanlığı konağının yakınına Amerika'nın attığı atom bombasının 3 katı güçlü olan bir atom bombası yerleştirdi. Saat 14:53'de bomba infilak etti.Saldırıdan Türkiye etkilenmedi....JaponyaTokyoHaru IzumiBelirsiz bir vakitNPA teşkilatı gizli binası"Lanet olası pislik!, Aptal askerlerimizi aşsa bile, benim zeki kız beynimi asla geçemeyecek..."
  3. Avatar 8 İmza 8 İmzadaki söz 10 Ama o kadar Turkey felan var iken niye Japan'ı seçtin yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı
  4. Gökyüzü

Herkese Merhaba

Hoş buldum :D İyi forumlar
  5. Gökyüzü

Herkese Merhaba

Hoş buldum. hoş buldum ve herkese merhabalar .) Vay hoş buldum iyi forumlar
  6. Gökyüzü

Herkese Merhaba

Hoş buldum -ScReaM- :D Hoşbuldum :) hangi oyunlar onlar, olabilir belki. Hoşbuldum. Aranıza hoş buldum Tuğrul :) Tost makinesi cihazımdan Google Chrome kullanılarak gönderildi
  7. Gökyüzü

Herkese Merhaba

evet :cheer2-onion-head-emoticon:
  8. Gökyüzü

Herkese Merhaba

hoş buldum Baku-shan :/
  9. Gökyüzü

Herkese Merhaba

Hoş buldum :D Hoş buldum, sana da iyi forumlar. Hoş buldum. : :) Hoş buldum, imla polisliğini ben de severim ^^ Arapça'da ض ‎(Dad) harfi z ve d karışık olarak okunur. Bu yüzden Hızır ve Ramazan kelimeleri sıkça karıştırılır. Zaten Araplar Ramazan'a Ramadan diyor. Arda kim? Neyse tekrardan hoş buldum *v* Vay bir kurşun yedim : :( Selam ^_^ Hoşbuldm Foruma... Gerçekten ben de üzüldüm ama Captain Price hayatta en azından. Herkesi öldürdüler bir şey anlayamadık. & <_< Hoşbuldum, iyi forumlar. H:B Hello may neym iz Hamit yu ar velkam -_- Merhaba. ^^ Hoş buldum. ^^ Hoş buldum. Şizofren mi o çok ayrı bi konu alakası yok delilikle bunlar işte hep cahillik Hosbuldum eski silahlar felan pek şey gelmiyor tarih felan güzel ama öyle işte :/ Hoş buldum Hoş buldum iyi forumlar :D Hoş buldum :D :D
  10. Gökyüzü

Herkese Merhaba

Hoş Buldum. Vaay, demek Gallifrey'desin ha? Doctor bile gidemedi sen nasıl buldun :P ?
  11. Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben Hamit, lise sona geçtim bu sene. İmla psikopatıyım ve oldukça iyi bir oyuncuyum. Call of Duty isimli oyunun büyük bir hayranıyım :p İsmim de bir Call of Duty karakterinden geliyor. Serinin 2. Dünya Savaşı'nı konu alan İlk 2 oyununda geçen bu kişi "Captain" yani yüzbaşı rütbesine sahip John Price. Bu kişi serinin 2. Dünya Savaşı'nı anlatan oyunlarından birinde ölüyor(ismini hatırlamıyorum). Sonra modern savaşları anlatan günümüz temalı oyununda aynı isime sahip olan bir karakter daha var:John Price. İlk oyunlardaki John Price'nin torunuymuş bu amca da. Kendisi çok cool bir komutandır, eşi benzeri yoktur. Bkz: (Bu sahnede onu canlandırıyoruz) Kendisi ve torunu: Modern savaş temalı film, kitap, oyun ve öyküleri çok sevdiğim için kendimi denemeye karar verip bir Call of Duty Hikayesi yazdığımda bir yazar olabileceğimi fark ettim. Zaten herkes sen çok değişik birisin diyordu. Lakabım "Deli". Herkes benim hakkımda "Bak deli geldi, Deli naber" gibi kelimeler kullanarak bahsediyordu. Bu lakabı neden verdiklerini 2 gün önce anladım. TURKEYball isimli countryball sayfasında gezerken değişik bir link görüp tıkladığımda karşıma bir "korkunçlu karı" çıktı. Hiç bir tepki vermeden çenemi elime koyup 2-3 saat düşündüm, korku nedir, nelerden korkmalıyız, nasıl yenmeliyiz diye. Gerçekten bana deli demelerinde haklı olduklarını anladım böylece. Animelere yeni başladım, bayağı izledim toplam 26 seri. İlk başladığım anime ise Naruto. Hepinize tekrardan selamlar, küçük bir anekdot olarak yeniden bir savaş hikayesi yazabilirim, anime karakterlerini kullanarak, içinde Captain Price, Gaz, Soap, Ghost,Yuri gibi karakterler de olabilir belki ^^ İyi günler ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.