Jump to content

SahneminÜstadı

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

1 Takipçi

SahneminÜstadı hakkında

• Doğum günü 2 Haziran

Profil Bilgileri

SahneminÜstadı üyemizin başarıları

1. SahneminÜstadı

Ne Kadar Zekisin?

bu yanlış. vikipedideki doğru.
  2. SahneminÜstadı

Ne Kadar Zekisin?

153 ama bu test yanlış bence. Benim IQ'um 130-135 arası bir şey ama bana 153 dedi...
  3. Yaşadığım bir olay uzaylılara inanma nedenim oldu. Ailem ve komşularımızla, bazen de arkadaşlarımla gördüm. Ama anlattığımda insanlar bana inanmadılar. :blush: Ve eskiden Mars'ta iki uygarlık olduğunu iddia eden bir fizikçinin söylediklerine göre: "Mars'ın atmosferinde Ksenon129 adında bir izotop elementin oranında ani bir atış söz konusu olduğunu belirtti. Bu oranın dünya atmosferine oranla fazla olduğunu ve ancak radyoaktif maddelerin parçalanması sonucu ortaya çıkabileceğini ekledi. Ünlü fizikçi Branderburg, Mars'ın atmosferinde ki "Mars Odyssey" sondası tarafından yüksek miktarda uranyum ve toryum elementinin de bulunduğuna dikkat çekti. Amerikalı fizikçi Branderburg'a göre bu bahsedilenler ancak Mars'ta nükleer savaşın yaşanmış olması durumunda açıklanabilir." :wacko:
  4. '2010 yılındaki Osaka'dan dönüşte aynı rotada devam eden biz de dahil 4 uçağın ekibi o nesneyi gördük. Geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Kuvvetli bir ışık gördük, gümüş renginde ve bakamıyorsunuz UFO'nun şeklini görmedik. Çok yakınımıza geldi.UFO'ya ben inanmıyordum, o görevde inandım. 5 senedir inanıyorum' dedi. THY pilotlarının bu dedikleri hakkında ne düşünüyorsunuz peki? Tartışalım :P
  5. 2011 UW-158'in geçişinin önemli yanlarından biri de içerisindeki çok önemli değerli taşlar olarak dikkat çekiyor. Çünkü 2011 UW-158 astreodindeki mineral ve barındırdığı değerli taşlar, İngiliz uzay bilimcilerine göre 5.4 Trilyon Dolar, yani yaklaşık olarak 14.3 Trilyon Türk Lirası gibi bir değere sahip. Oradaki yazı UW-158'in içindeki taşların değerini yazıyordu sanırım :) Konuyu görünce kaçırdığımı fark ettim <_< Animeye kaptırmışım kendimi ^_^
  6. SahneminÜstadı

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Para mutluluk getirmez. Sadece rahatlık ve huzur getirebilir ^_^ Çünkü, parası olmayan insanlar geleceği hakkında huzursuzdur ve umutsuzdur. Parası olanlar rahattır ve huzurludur. Ama bu mutlu oldukları anlamına gelmez :blush: Fazla para da mutsuzluk getirebilir :smile_bilmem:
  7. Tırnak kesmek dışında pek bir şeye üşenmiyorum :smile_bilmem:
  8. Özlüyorum :wub: :blush:
  9. SahneminÜstadı

İtiraf Köşesi

Uykumu bulamıyorum :head-crazy-rabbit-emoticon:
  10. SahneminÜstadı

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Sapık uzaylı Usui ile, bir oyunun içinde Asuna ve Kirito'yu gizlice takip ediyoruz :ph34r:
  11. Hayır ^_^ Kirito? (Kirigaya Kazuto) :blush:
  12. SahneminÜstadı

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır :blush: Kimi Ni Todoke? ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.