Jump to content
  • Create New...

Madao

Kayıtlı Üye
  • Content Count

33
  • Last visited

About Madao

• Rank
    Level 1
  • Birthday 09/06/1993

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/tutus19

Recent Profile Visitors

654 profile views
  1. İzledim en sevdiğim serilerden, son seriyi ilk bölümünden beri her cuma izlerim. Peki alttaki law of ueki izledi mi?
  2. Şuan ki izleme listemde ; Blassreiter Boogipop Phantom Outlaw Star Planetes Eden of the East var :D acaba doğru mu :D bence alttaki en az 100 anime izlemiştir
  3. Hunter x Hunter a başlamamak ha :D kadul edilemez gerçekten müthiş şeyler kaçırıyosun :D Bende Zankyou no Terror e başlayamadım bi
  4. dare mo inai no ka? ore wa tomodachi sagasteyrunda kedo :D oldu mu acaba

5. Togashi ara(mangaya) günü :D Muhteşem :D
  6. Gintama GTO One Piece Nodame Cantabile FMA Detroit Metal City Trigun Samurai Champloo Steins;Gate Bu animeleri birden çok izlemişimdir herzaman izlenebilir eskimeyen animeler :good-job-onion-head-emoticon: Sezon animelerinden Gangsta! güzel olacak gibi
  7. Yoğurt + Kuru fasulye Yoğurt + pilav yoğurt + kızartmalıklar Yoğurt + Ne varsa: D
  8. Sanııırım bugün kaiji ye başlıycam...

9. Herşey çok mu çok uğraştırıcı geliyo

10. Madao bu bölümde para kazandı , çok mutluyum . :)

11. Evet vinç-san bence seni sevmek için yapmışlar :D Tıpkı benim 93 erkek kardeşim 95 kız kardeşim 2003 gibi :D İtiraf ediyorum bölümümle pek hoşlaşmıyorum.
  12. Benim için Nodame çok farklı seviyededir , DmC keza :D:DD:D: ama diğerleri normal bir sıralamaya sokulabilir :D
  13. Uchiha Madara diyorum -İyi bir son düşünmeye vaktin varsa neden sonuna kadar iyi yaşamıyorsun ki
  14. Benim de hoşuma gitmedi film ya karakterleri ne zamandır görmemiştim ondan izledim... Aslında mangasını da animesini de bıraktım ya neyse :pheew-crazy-rabbit-emoticon:
  15. Welcome to the jungle :D Okaeri , ore tahci no mori :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.