Jump to content

Madao

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

Madao kullanıcısının paylaşımları

1. Madao

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim en sevdiğim serilerden, son seriyi ilk bölümünden beri her cuma izlerim. Peki alttaki law of ueki izledi mi?
  2. Şuan ki izleme listemde ; Blassreiter Boogipop Phantom Outlaw Star Planetes Eden of the East var :D acaba doğru mu :D bence alttaki en az 100 anime izlemiştir
  3. Madao

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Hunter x Hunter a başlamamak ha :D kadul edilemez gerçekten müthiş şeyler kaçırıyosun :D Bende Zankyou no Terror e başlayamadım bi
  4. dare mo inai no ka? ore wa tomodachi sagasteyrunda kedo :D oldu mu acaba

5. Togashi ara(mangaya) günü :D Muhteşem :D
  6. Madao

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Gintama GTO One Piece Nodame Cantabile FMA Detroit Metal City Trigun Samurai Champloo Steins;Gate Bu animeleri birden çok izlemişimdir herzaman izlenebilir eskimeyen animeler :good-job-onion-head-emoticon: Sezon animelerinden Gangsta! güzel olacak gibi
  7. Madao

Favori yiyecek kombolarınız.

Yoğurt + Kuru fasulye Yoğurt + pilav yoğurt + kızartmalıklar Yoğurt + Ne varsa: D
  8. Sanııırım bugün kaiji ye başlıycam...

9. Herşey çok mu çok uğraştırıcı geliyo

10. Madao bu bölümde para kazandı , çok mutluyum . :)

11. Madao

İtiraf Köşesi

Evet vinç-san bence seni sevmek için yapmışlar :D Tıpkı benim 93 erkek kardeşim 95 kız kardeşim 2003 gibi :D İtiraf ediyorum bölümümle pek hoşlaşmıyorum.
  12. Madao

En Beğenilen Müzik Animeleri Anketi

Benim için Nodame çok farklı seviyededir , DmC keza :D:DD:D: ama diğerleri normal bir sıralamaya sokulabilir :D
  13. Madao

Bu Söz Kimin?

Uchiha Madara diyorum -İyi bir son düşünmeye vaktin varsa neden sonuna kadar iyi yaşamıyorsun ki
  14. Benim de hoşuma gitmedi film ya karakterleri ne zamandır görmemiştim ondan izledim... Aslında mangasını da animesini de bıraktım ya neyse :pheew-crazy-rabbit-emoticon:
  15. Madao

Selam hepinize ^-^

Welcome to the jungle :D Okaeri , ore tahci no mori :D
  16. Buralar önceden çoklukmuş , şimdi galiba dutluk olmuş...

1. HolySpirit

HolySpirit

yok önceden dutlukdu :D hihi ^-^

2. Songena

Songena

Önceden dutluk değildi. :(

3. Madao

Madao

kimse forumun şuan ki halinden memnun değil gibi

17. Tabii ki Gintama OST - Madao Theme :super-onion-head-emoticon:
  18. One Piece G8 filleri , gördüğüm en güzel filler :)
  19. Madao

Kimdir O?

Bu kim ? Cavendish :D :D Peki bu http://i.imgur.com/R11viYi.gif
  20. Ne biliyim bu anime bana çok fazla Cool geldi. Fazla cool sevmiyorum ben :D
  21. MadaO Gintama izlemiş herkes bilir , sever , saygı duyar :relax1-onion-head-emoticon: Marude Dame no Ossan == Marude=Gerçekten, Harbiden , Sanki Dame=işe yaramayan, olmamış Ossan=Orta yaşlı insan evladı Birleştirelim :) bi cacığa yaramayan amca :D evet muhteşem açıklamam bitti. :hot1-onion-head-emoticon: Bir de ATman var o daha fena :D
  22. Madao

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ping Pong :D güzeldi.
  23. Madao

Merhabalar

Hoşbulduk :hi-onion-head-emoticon: Bu arada çevirmen arayan gruba dahil olmak isterim özellikle yowamushi pedal - Grande Road bölümlerini çevirmek hoşuma gider . :D
  24. Merhaba, öncelikle böyle bir oluşuma imza attığın için teşekkür ederim. Çok hoş çalmışsın :) Biraz eleştirel olacak ama müzik dinamikleri ve tempoları değişik varyasyonlar altında kullanırsan duygularını çok daha güzel bir şekilde hissettirebileceğini düşünüyorum. :) Tekrar teşekkürler resitallerin için :) Takipteyim.
  25. Madao

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Jormungand! 13.bölüm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.