Jump to content

kou nanami

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

kou nanami kullanıcısının paylaşımları

1. Disqus yorumlarım bazen hiçbir sebep yokken beklemeye alınıyor ve kaldırılıyor bir aydır bu durum böyle önceden olmuyordu site bakıma girmişti en son hatırlarsanız, ondan sonra sayfa yüklemesinde sorun oluştu hata veriyor yorum kaldırılıyor falan bu sorunlar fazlalaştığı için artık can sıkıyor:(
  2. tahmindir lafının neyini anlamıyorsunuz pardon?? yorum alanında insanlar düşüncelerini yada tahminlerini yazabilir animeyi bitirmemişse bölüme dair tahminini yazmışsa bunun spoiler'e girdiğini sanmıyorum eğer kasten yapılmıyorsa animeyle alakalı spoiler dışında herkes herşeyi yazabilir bende tahminleri yazarım bazen çünkü çoğunlukla yorum alanı bunun için kullanılır sırf biri tahminini yazmış diye banlanacaksa bu alenen haksızlığa girer
  3. Starish ve heavens tabiki ayrıca starishten tokiyacığımın solo konserlerinede gitmek isterdim... animedeki sahne showları gerçeği aratmıyor k-pop grupları sönük kalıyor yanlarında
  4. liste uzar gider ama ben kimi ni todokeyi başta görmek isterdim ayrica listedeki tüm animeleri izlemiş biri olarak nooo bu liste olmamiş dostum diyorummm
  5. Muhteşem bi final için 2. Sezon elbetteki yetmeyecek bi 3. Sezonuda hakediyor zaten manga devam ediyor ben fazla devam edilmesinden yana degilim uzadıkça tadı kaçıyor ayrıca levi ve mikasa için izliyorum umarım 2. Sezonda ön planda olurlar onları daha çok görmek istiyorum özellikle leviyi :)
  6. kou nanami

Fanlara Göre Top 30 Mangaka

Zaten efsane mangakalar kendini hemen belli etmiş diyecem ama death note ve bakuman gibi muhteşem yapımların mangakası takeshi obata 19. Sırada nasıl olabilir haksızlık bu
  7. kou nanami

Hanazakari no kimitachi e/Yakisiklilar Cenneti

Süper manyakları içinde barındıran dizi ismiylede tam zıt içlerinden bi sekime akılliydi tabi kızımızda öyle :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.