Jump to content

CryBou

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

CryBou kullanıcısının paylaşımları

1. Tamı tamına 1 sene sonra tekrardan merhaba :D giriş yaparken aqladım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. Cry: ağlamak Bou:Boy'un Made in PRC hali CryBou=ben
  3. CryBou

Merhaba Müzisyen arkadaşlar

Farklı farklı seçenekler çıkıyor hepsini bir bir denicem zaman bol :D sağolun
  4. CryBou

Tanışma Durumu:Karışık

Hoş buldum herkes Merhaba,Selamlar gibi başlıklar kullanmışlar biraz farkım olsun istedim :ragecomic24:
  5. CryBou

Merhaba Müzisyen arkadaşlar

Kameralara ayrıdan bir mikrofon takma yeri varmıdır ? sonuçta stüdyodayım mikrofonu biryere sabitleyip elimden geldiğimce birşeyler yapmaya çalışırım gibi
  6. Konumu doğru yeremi açtım bilemiyorum ama genellikle 2 yıldır pazardan pazara yada ayda bir kere stüdyoya bateri çalmaya giderim Cover yapmak istiyorum ama iş zillere gelince kameradaki ses algılayıcılar patlıyormuş gibi ibr ses çıkıyor çok çirkin bir ses kameralar için sesin şiddetini azaltacak bir sistem varmıdır yoksa bilgisayardan programlarla düzeltebiliyormuyuz bu sesi ?
  7. Herkese merhaba arkadaşlar ben Ömer 17 yaşındayım yıllar yıllar önce MTV den izlediğim Basilisk ile animeye başladım 2010-2011 den beri TürkAnime de dolaşıyorum fakat hiç foruma kayıt olmayı düşünmedim son bir yıldır pek anime izlemedim okul olsun çalışmalar olsun pek vaktim olmadı ve birden içimdeki anime isteği tekrar şahlandı,biraz daha sosyal olayım derken kendimi burada buldum.TürkAnimedeki(-ki ayrımı bilmiyorum :D) çoğu animeyi izlemeye çalıştım neler izlediğimi pek hatırlamıyorum ama en sevdiklerim ne olur diyorsanız Gintama gibi seriler diyebilirim. Motosiklet hayranıyımdır fakat elime yüklü miktarda para geçemediği için Maltepe sahilinde bisikletle kendi başıma akıp duruyorum varsa bisiklet sürmek isteyen beraber sürebiliriz :) (Biraz konuşkanımdır,İnşallah PP sıkıntı yaratmaz) Hepinizle iyi geçinmeyi planlıyorum umarım yeni arkadaşlıklar dostluklar ve sohbetler geçirebiliriz.Tekrardan Memnun Oldum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.