Jump to content

Sut�

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

SutÄ� hakkında

• Doğum günü 09/08/1995

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Animeler!

SutÄ� üyemizin başarıları

1. Sut�

Selam hepinize ^-^

Hoşbuldum sana da iyi forumlar :D
  2. Sut�

Selam hepinize ^-^

Hoş buldum, teşekkürler ^^ Hehe öyleyimdir. Hoş buldum teşekkürler ^^ Hoş buldum, teşekkürler ^^ Hoş buldum teşekkürler ^^ O kadar da değil canıım 12 saatte bir su molası veririm. :p Hoş buldum, teşekkürler ben almayayım. Kuzenlerin tavsiye ettiği Fransızca Rap'leri dinlemekle meşgulüm :( sırf onlar üzülmesinler diye katlandığım eziyete bak :( Kaç sen.
  3. Sut�

Selam hepinize ^-^

Hoş buldum :D
  4. Sut�

Selam hepinize ^-^

Hoş Buldum. Hoş buldum Strix, teşekkürler ^^ merhaba hoş buldum efsanur iyiyim ^^ Hoş buldum iyi forumlar :)
  5. Sut�

Selam hepinize ^-^

Yapmayın şöyle şeyler : (((((
  6. Sut�

Selam hepinize ^-^

Onu da tavsiye almıştım zaten teşekkürler hoş buldum ^^
  7. Sut�

Selam hepinize ^-^

Hoşbuldum.
  8. Sut�

Selam hepinize ^-^

Hoş buldum :) H:B ben de Burcu Hoş buldum, Bende Flash. memnun oldum :)
  9. Sut�

Selam hepinize ^-^

sadece "bir" soru sormak istemiştim. :bled2-onion-head-emoticon:
  10. Sut�

Selam hepinize ^-^

Hoş buldum ^^ Teşekkürler, bu arada neyin stajyerisin?
  11. Sut�

Selam hepinize ^-^

Hoş buldum :) Hoş buldum, teşekkürler ^^ Person of Interest'i unutmuşum onu da izliyorum, diğerlerine de bakarım Hoş buldum iyi forumlar Hoş buldum :D Hoş buldum aranıza :p Devam edeceğim tabi ki de ne kadar güzelmiş ben bunları neden 15 yaşımda keşfetmedim hayatım daha güzel olurdu -_- Hoş Buldum, Keyifli Forumlar :D Selam ^_^ Hoş buldum. Tatildeyim şimdilik 1 haftamız felan kaldı Anadolu Hoşbuldum, Teşekkürler. :( :( I cri evritiem :( Hoş buldum :)
  12. Merhaba! Aranıza yeni katıldım. Hakkımda daha fazla bilgiyi http://forum.turkanime.tv/topic/14240-selam-hepinize/ adresinde bulabilirsiniz ^^

13. Selam hepinize, ben Burcu. Çok üşengecimdir, yattığın yerde öleceksin diyenler var bana :wacko: 1995 doğumluyum buradaki çoğu kişiden büyük olmama rağmen, anime kelimesini daha dün duydum. Hayal kurmayı çok sevdiğim için tatilde boş oturmak yerine güzel bir uğraş buldum kendime. Bir arkadaş Kaichou Wa Maid-Sama animesini önerdi izliyorum şimdi ilk bölümünü. :lol: Müzik... Pek dinlediğim bir tür yok, kulağıma hoş geleni açıp dinliyorum ama genelde enstrümental oluyor. Benden 7 yaş küçük kuzenlerim gelip değişik müzikler dinletiyor kırılıp üzülmesinler diye dinliyorum onları, ama içerisinde mantıklı sözler olanları da var. Çok güzel geldi bu animeler yaa... Acaba kendimizinkini yapabilir miyiz :o Yapabilsek ben hiç düşünmeden yapardım zaten şööyle güzel bir romantik komedi. Türkiye'de dizi sektörü ölmüş, Cem Yılmaz'ın bir filmdeki repliği gibi: Bahçıvan şoföre, şofor aşçıya, aşçı uşağa sonra hepsi uşağa Dizi-film demişken yabancı dizileri izlerim, Doctor Who, Forever, CSI:NY gibi daha çok polisiye ve bilim-kurgu. Animelerdeki ekler dikkatimi çekti -chan,-san -kun felan pek anlayamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ^_^ Sutā yıldız demekmiş Japonca'da ilgimi çekti güzel cool B) Tanımadığım insanlara karşı iyi bir izlenim bıraktıktan sonra oldukça rahat konuşabilirim, kimse çenemi tutamaz bir gün birinin ayağının üstüne düşüp kıracak diye korkuyorum(espri yaptım gülsenize) Yeniden selamlar ve iyi günler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.