Jump to content

Porsuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Porsuk hakkında

• Doğum günü 10/17/1996

Profil Bilgileri

Porsuk üyemizin başarıları

1. Porsuk

Selam minna!

Bayıldım :cruch-onion-head-emoticon: Hoş bulduk. Kafa dengi bir kaç kişi bulduktan sonra daha güzel olacağını düşünüyorum Pelin-chan :hehe-onion-head-emoticon:
  2. Porsuk

Selam minna!

Boş vakitlerimde hayvan resimlerine bakmayı ve diğer insanlarla forum üzerinden ne kadar kawai olduklarına dair tartışmalar yapıyoruz. Bir ara bir arkadaşım porsuklarla ilgili küççük bir konu açmıştı ve benim çok hoşuma gitmişti.Foruma üye olurken birden aklıma porsuk geldi ve neden olmasın ki dedim o şekilde yani :D Bu arada kıza benzetilme olayına gelince beni üzüyorsunuz :crying2-onion-head-emoticon: Not: Profiline girmez olaydım, kısa süreli kalp kirizi geçirdim sayende ses sonuna kadar açıktı. :dead-onion-head-emoticon: Hoş bulduk.
  3. Porsuk

Anime İstek ve Önerileri

Fantastik olayını es geçerek sana aksiyon dolu bir box animesi öneriyorum. Hajime no ippo
  4. Porsuk

Selam minna!

Hoşbulduk. Güzel fikir olabilir aslında :D Bu arada imzan çok dikkatimi çekti gerçekten çok çarpıcı :D
  5. Porsuk

Selam minna!

Şaka oranı fazlaydı ama daha farklı bir anlam içerisinde kullanmıştım. Yeni tanıdığım biri için neden böyle söylüyorsun konusuna gelecek olursan kesinlikle haklısın -_-
  6. Porsuk

Selam minna!

Teşekkür ederim. iyi geçineceğimizi düşünüyorum. Seni de porsuk kulübüne kayıt edelim istiyorsan Pelin :D ^ ^ Teşekkürler. Sanada :whistling:
  7. Porsuk

Selam minna!

İyi forumlar Memnun oldum Mehmet. Yalan söylemek istemiyorum ama çok uzundu okuyamadım :whistling: Onii-chan fantezilerinden bahset bize Mehmet :P
  8. Porsuk

Selam minna!

Hoşbulduk. Bende memnun oldum Furkan. Arkadaşının sırtını sıvazlayabilirsin o gereğinden fazla acı çekti sıra bende artık! :D
  9. Porsuk

Selam minna!

Hoşbulduk Ayhan. Hoşbuldukk ;) Yaşasın Porsuklar ^ ^ Hoşbulduk. Memnun oldum Pelin. Porsuk-kun dersin artık :D
  10. Kendimi tanıtmaya başlamadan önce buranın kokusunu, insanlarını ve animelerdeki aksiyon dolu sahnede o arkadan gelen fon müziğini özlemişim,onu anladım abi ya. Kendimi kısaca tanıtmak istiyorum. İsmim Ümit, Sakarya Üniversitesinde Mekatronik Mühendisliği okuyorum. Ne zaman hangi bölümü okuyorsun diye sorduklarında "Mekatronik" cevabını versem transformersdaki araçları ben icat etmişim gibi bakıyorlar. Bölümümü seviyorum ve boş vakitlerimde anime izlemeyi seviyorum nohta Ek olarak: Volation nickiyle Türkanimechatte çok fazla vakit öldürdüğümü unutmuşum. Belki buralarda o zamana ait çekirgeleri bulabilirim :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.