Jump to content

Tuncay Avcı

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

1. Pokemon kart, taso ve figür koleksiyonum var. 5000' den fazla kart ve 1500' den fazla farklı tasom var. Koleksiyonunu paylaştığım bir YouTube kanalı oluşturmaya başladım :). İmzamdan linke ulaşabilirsiniz :)
  2. Selam arkadaşlar, Kendimi tanışma konu başlığı altında tanıtmıştım. Pokemon kart ve taso koleksiyonumu paylaştığım, yeni yeni oluşturduğum bir Youtube kanalım var :). Kanala yeni yüklediğim videoları burada paylaşmayı düşünüyorum. Eğer bunun için ayrı bir konu bölüm varsa lütfen kusuruma bakmayın, oraya taşınabilir :). O zaman ilk videoyu paylaşayım. Yeni bir açılış yaptım. Daha bir çok videoyu yine kanalımda bulabilirsiniz :) https://www.youtube.com/watch?v=mfQd4BSy2ts
  3. Hoş bulduk :) Memnun oldum :) Biraz abarttım galiba :) tüm kartları toplamaya çalışıyorum 8000 den fazla kart var şuan ingilizce olarak, hedef tüm setleri tamamlamak. Tamamladığım setleri kanalımda paylaşıyorum, kutu açılışları da yapıyorum :), ilgilenirsen oradan izleyebilirsin :good-job-onion-head-emoticon: Hoş bulduk Hoş bulduk, kesinlikle mega charizard Y, ayrı bir havası var bence, eski charizarda daha çok benziyor. Daha ejderhası olmuş :ragecomic26: Hoş bulduk :)
  4. Hoş bulduk :) Hoş bulduk, teşekkür ederim H:B :D memnun oldum :) Hoş bulduk memnun oldum :) Pokemonda James de toplardı hem de baya satıp, pikachuyu yakalamak için sermaye yaparlardı :D :D :D. Eskiden hatırlıyorum sokakta az gazoz kapağı oynamazdık, hatta tasolardan önce onları düzleştirip taso gibi oynardık :D
  5. Tamam aklımın bir köşesine yazıyorum, uygun olursam gelmeye çalışırım. Sayfanızı takip edeceğim :good-job-onion-head-emoticon:
  6. Hoş buldum :) Hoş bulduk :) Hoş bulduk :) Özür dilerim, kusuruma bakma, forum işlerinde biraz yeniyim, daha dikkatli olurum, uyarın için teşekkür ederim :)
  7. Hoş buldum :) , memnun oldum hakan :D, oyun oynuyorum ama öyle uzun soluklu fırsatım olmuyor, okuldan dolayı, ama grubunuza katılırım, beninde ekleyebilirsiniz belki gaza gelirim, fırsatım oldukça oynarım neden olmasın :D
  8. Herkese merhaba arkadaşlar ben Tuncay. Uzun zamandan beri buralardayım fakat tanışmak bugüne kısmetmiş. İzmir' de yaşıyorum. 25 yaşındayım. Ege üniversitesinde öğrenciyim. Anime izlemeye pokemonla başladım. Ah 90' lar ah :). 4-5 yıldır aktif olarak anime izliyorum. Favorilerim one piece ve pokemon. Bunlar haricinde naruto, attack on titan, Tokyo ghoul, sword art online ve hunter x hunter izledim ve izlemeye devam ediyorum. Başka neler yapıyorum ? Yaklaşık 3 yıldır pokemon kartı, figürü ve tasosu biriktiriyorum. Ciddi anlamda koleksiyonerlik yapmaya çalışıyorum :) Uzun uğraşlar sonrasında kolek
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.