Jump to content

Tuncay Avcı

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Tuncay Avcı üyemizin başarıları

1. Tuncay Avcı

Merhaba Minna

Hoş geldin, iyi forumlar :)
  2. Tuncay Avcı

Koleksiyonunuz var mı?

Pokemon kart, taso ve figür koleksiyonum var. 5000' den fazla kart ve 1500' den fazla farklı tasom var. Koleksiyonunu paylaştığım bir YouTube kanalı oluşturmaya başladım :). İmzamdan linke ulaşabilirsiniz :)
  3. Selam arkadaşlar, Kendimi tanışma konu başlığı altında tanıtmıştım. Pokemon kart ve taso koleksiyonumu paylaştığım, yeni yeni oluşturduğum bir Youtube kanalım var :). Kanala yeni yüklediğim videoları burada paylaşmayı düşünüyorum. Eğer bunun için ayrı bir konu bölüm varsa lütfen kusuruma bakmayın, oraya taşınabilir :). O zaman ilk videoyu paylaşayım. Yeni bir açılış yaptım. Daha bir çok videoyu yine kanalımda bulabilirsiniz :) https://www.youtube.com/watch?v=mfQd4BSy2ts
  4. Tuncay Avcı

selam arkadaşlar :)

Hoş bulduk :) Memnun oldum :) Biraz abarttım galiba :) tüm kartları toplamaya çalışıyorum 8000 den fazla kart var şuan ingilizce olarak, hedef tüm setleri tamamlamak. Tamamladığım setleri kanalımda paylaşıyorum, kutu açılışları da yapıyorum :), ilgilenirsen oradan izleyebilirsin :good-job-onion-head-emoticon: Hoş bulduk Hoş bulduk, kesinlikle mega charizard Y, ayrı bir havası var bence, eski charizarda daha çok benziyor. Daha ejderhası olmuş :ragecomic26: Hoş bulduk :)
  5. Tuncay Avcı

Hoş bulduk :) Hoş bulduk, teşekkür ederim H:B :D memnun oldum :) Hoş bulduk memnun oldum :) Pokemonda James de toplardı hem de baya satıp, pikachuyu yakalamak için sermaye yaparlardı :D :D :D. Eskiden hatırlıyorum sokakta az gazoz kapağı oynamazdık, hatta tasolardan önce onları düzleştirip taso gibi oynardık :D
  6. Tuncay Avcı

Tamam aklımın bir köşesine yazıyorum, uygun olursam gelmeye çalışırım. Sayfanızı takip edeceğim :good-job-onion-head-emoticon:
  7. Tuncay Avcı

Hoş buldum :) Hoş bulduk :) Hoş bulduk :) Özür dilerim, kusuruma bakma, forum işlerinde biraz yeniyim, daha dikkatli olurum, uyarın için teşekkür ederim :)
  8. Tuncay Avcı

Hoş buldum :) , memnun oldum hakan :D, oyun oynuyorum ama öyle uzun soluklu fırsatım olmuyor, okuldan dolayı, ama grubunuza katılırım, beninde ekleyebilirsiniz belki gaza gelirim, fırsatım oldukça oynarım neden olmasın :D
  9. Tuncay Avcı

Hoş bulduk, teşekkürler :)
  10. Herkese merhaba arkadaşlar ben Tuncay. Uzun zamandan beri buralardayım fakat tanışmak bugüne kısmetmiş. İzmir' de yaşıyorum. 25 yaşındayım. Ege üniversitesinde öğrenciyim. Anime izlemeye pokemonla başladım. Ah 90' lar ah :). 4-5 yıldır aktif olarak anime izliyorum. Favorilerim one piece ve pokemon. Bunlar haricinde naruto, attack on titan, Tokyo ghoul, sword art online ve hunter x hunter izledim ve izlemeye devam ediyorum. Başka neler yapıyorum ? Yaklaşık 3 yıldır pokemon kartı, figürü ve tasosu biriktiriyorum. Ciddi anlamda koleksiyonerlik yapmaya çalışıyorum :) Uzun uğraşlar sonrasında koleksiyonumu büyük ölçüde genişlettim. Bir çok farklı ülkeye ait 1500 den fazla farklı pokemon tasom ve 5000' den fazla farklı pokemon kartım var. Koleksiyonumu paylaşmak ve pokemon kartlarına ilişkin açılışlar yapmak amacıyla bir Youtube kanalı oluşturmaya başladım :).Kanala ilişkin linki aşağıda bulabilirsiniz. Daha yeniyim bu konularda o yüzden biraz amatörce ilerliyorum. Ama hedefim bu işi yurt dışındaki diğer poke-youtubeler gibi yapmak. Kısaca bu kadar. Zamanla iyice tanışırız. Memnun oldum. İyi vakit geçireceğimi düşünüyorum buralarda :) Facebook: https://www.facebook.com/tuncay.re Youtube: https://www.youtube.com/channel/UChKs1wL9hA5K0jSIm7rt83Q
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.