Jump to content

Ririchiyo_sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

184
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Rito'nun içinde bir bleach fanı var.   
    Rito'nun içinde bir bleach fanı var.

2. Harika
    Ririchiyo_sama reacted to AdminSlayer for bir durum güncellemesi, Adettendir, çıkmadan önce bir konu hortlatayım da adminler çıldırsınlar   
    Adettendir, çıkmadan önce bir konu hortlatayım da adminler çıldırsınlar
  3. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from MODERATOR for bir durum güncellemesi, Forumun mobil uygulaması olsa fena olmazdı aslında.   
    Forumun mobil uygulaması olsa fena olmazdı aslında.
  4. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Miyooo for bir durum güncellemesi, Kamisama Hajimemashitayı daha önce izlemediğime pişman olmak ve animeye aşık olmak ve   
    Kamisama Hajimemashitayı daha önce izlemediğime pişman olmak ve animeye aşık olmak ve aşklı meşkli animeleri sevmeye başlamak  bütün gecenin özeti...
  5. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, HAYKIRDIM   
    HAYKIRDIM
  6. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, HAYKIRDIM   
    HAYKIRDIM
  7. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Kadına saygı duy çünkü o insanoğlunun anasıdır.   
    Kadına saygı duy çünkü o insanoğlunun anasıdır. 
  8. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, En büyük uyuşturucu körü körüne sorgulamadan kendi gerçeğine inanmaktır.   
    En büyük uyuşturucu körü körüne sorgulamadan kendi gerçeğine inanmaktır.
  9. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Eskilerden kimse kalmamış... Mı?   
    Eskilerden kimse kalmamış... Mı?
  10. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler   
    Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler? Nerede kaldı yeni sezonlar ya?
  11. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Hahahahahhaha çok iyi ya :'D   
    Hahahahahhaha çok iyi ya :'D
  12. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Kızgınlık gürültülüdür Kırgınlık sessiz.   
    Kızgınlık gürültülüdür Kırgınlık sessiz.
  13. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Sinirlendiğimde ben (temsili) : https://pbs.twimg.com/media/ByfvCpLIQAAiJeo.jpg   
    Sinirlendiğimde ben (temsili) : https://pbs.twimg.com/media/ByfvCpLIQAAiJeo.jpg
  14. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Kan tadı gerçekten de çok güzel değil mi ya. o.o   
    Kan tadı gerçekten de çok güzel değil mi ya. o.o
  15. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Hahahahahhaha çok iyi ya :'D   
  16. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Hahahahahhaha çok iyi ya :'D   
  17. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Hahahahahhaha çok iyi ya :'D   
  18. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Gai Tsutsugami. Guilty Crown benim için bitmştir.   
    Gai Tsutsugami.  Guilty Crown benim için bitmştir. 
  19. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o   
    Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o
  20. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Giflere bakarken çok uzun zamandır ismini aradığım hayal mayal hatırladığım anime ile   
    Giflere bakarken çok uzun zamandır ismini aradığım hayal mayal hatırladığım anime ile karşılaştım :') küçükken ne çok izlerdim Hamtaroyu. Mazi canlandı gözümde...
  21. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Hotarubi no Mori e. Ağlattı. İzlemeyen varsa cidden izlesin. Kahrımdan öleceğim. Çok   
    Hotarubi no Mori e. Ağlattı. İzlemeyen varsa cidden izlesin. Kahrımdan öleceğim. Çok güzeldi ya. HA-Rİ-KA.
  22. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cyberbanlamayeter for bir durum güncellemesi, Eskilerden kimse kalmamış... Mı?   
    Eskilerden kimse kalmamış... Mı?
  23. Beğen
    Ririchiyo_sama reacted to Kudaran for bir durum güncellemesi, sen de saatin küfür etmeye doymadığı biri misin   
    sen de saatin küfür etmeye doymadığı biri misin
  24. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cyberbanlamayeter for bir durum güncellemesi, Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler   
    Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler? Nerede kaldı yeni sezonlar ya?
  25. Beğen
    Ririchiyo_sama got a reaction from Cyberbanlamayeter for bir durum güncellemesi, Nerdesin kuzum yaa :'(   
    Nerdesin kuzum  yaa :'(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.