Jump to content

Kafuariku ^-^

Üyeler
  • İçerik sayısı

328
  • Son ziyareti

6 Takipçi

Kafuariku ^-^ hakkında

• Doğum günü 25 Eylül

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap (genellikle aksiyon, Bilim-kurgu,polisiye). Bisiklet sürmek. Yüzme.

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

9665 profil görütülenme

Kafuariku ^-^ üyemizin başarıları

1. Asosyal olmak bir yandan sıkıcı bir yandan çok iyi. Iyi yanı, Tek oluyorsun,düşüncek çok şeyin oluyor. Her şeyi düşünüyorsun. Hayal kuruyorsun. Arkadaşın olursa çok samimi oluyorsun onla. Kitap okuyacak Zamanın oluyor. Mesela ben tek Başıma bisiklet sürmeye çok çıkarım. Bankta otururum, Hayatımı gözden geçiririm. Kafamı dinlerim. Herkesten uzaklaşırım. Daha mutlu olurum. Ve sanal alemde samimi arkadaşlıklar oluyor. Tabi iyi sitelerde. Mesela onla konuşuyorsun aradan 5 yıl geçiyor sonra aynı Şehirde buluşuyorsunuz ne kadar güzel. Neyse asosyalliğe dönüş. Para harcamak zorunda değilsin. Kendini daha iyi tanıyorsun. Gerçeklerin farkına varıyorsun. Ona göre insanlara değer veriyorsun. Bana göre böyle. Ama kötü yanlarını hiç düşünmedim. Asosyallik iyi ya tavsiye ederim.
  2. Kafuariku ^-^

İtiraf Köşesi

Ezik olduğumu biliyorum. Ama bunu yüzüne vurmaları çok kötü. Zaten biliyorum sen diyince daha mi çok bileceğim! Hoşlandığım veya sevdiğim kızlarla hiç konuşamıyorum ya da onlarla bir şey yaşayamıyorum( Çıkma anlamında) bu her zaman böyle oldu benim için ve çok Üzücü. Ne zaman mutlu Olacağım diyorum kendi kendime.
  3. Bugün onu gördüm. İlk sıradan bir kız gibiydi gözümde. Sonra voleybol oynarken ne kadar da güzel olduğunu farkettim. Ve içim çok garip oldu, karnım ağrıyor. Etütte sınıfımıza da geldi. Ama ondan uzaklaşmamı sağlayacak bir şey öğrendim. Şehrin popülerleriyle arkadaşmış. Ama bundan emindim. Ona AŞIĞIM.

4. Kafuariku ^-^

İtiraf Köşesi

Özgüvenim Sıfır. Hiç bir şeye cesaretim yok. Kendimi salak ve ezik gibi hissediyorum. Dışım farklı içim farklı ve psikoloğa ihtiyacım var kdkdk
  5. Kafuariku ^-^

Selamlar

Hoşgeldin :D
  6. Kafuariku ^-^

TurkAnime.tv Android Mobil Uygulama

Aynen
  7. Neden imzanda ki Yazıyı kuaförün kullandığı Ürünün tanıtım kartonunda gördüm o.O kdkdk

1. houston

houston

onlarda che seviyodur

2. Strix.

Strix.

Ne yazıyormuş *-*

Bu arada çocuk banlanmış ben daha yeni bu durumu görüyorum :D

8. Rizeli varmış burda. Sonunda hemşehrim :O ;D

9. Kafuariku ^-^

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Tokyo ghoul de Jason a Çıkarma işlemi yaptırdığı an var ya işte o :P
  10. Bisikletten amele gibi düşersin tamam ama bileğinde burkulursa... -______-

11. Aslında kişiliğe bakmak lazım. Mesela benim gibi biri ise Tokyo Ghoul eya SAO veya owari No Seraph zaten sonra anime arayışı başlar
  12. Elfen Lied Overlord God Eater Fairy Tail
  13. Okul başladı yav. Ilk günden derse başladılar. Psikopatlar -_-

1. Hera

Hera

Pazarteside benim okul başlıyor buna daha hazır değilim moreller bozuk :"(

2. Kafuariku ^-^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.