Jump to content

Kafuariku ^-^

Üyeler
  • İçerik sayısı

328
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
  2. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Wichin Smutellası MiYeon in İtiraf Köşesi   
    Özgüvenim Sıfır. Hiç bir şeye cesaretim yok. Kendimi salak ve ezik gibi hissediyorum. Dışım farklı içim farklı ve psikoloğa ihtiyacım var kdkdk
  3. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Witch in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Dillon-thirteen thirtyfive
  4. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Witch in İtiraf Köşesi   
    Ahahahahah aynen de beni otele götürmüştü kkdkdkdkdk
  5. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Witch in Favori yiyecek kombolarınız.   
    Beni mi yiyorsun :O ve şu An naneli Sakız çiğniyorum :O
  6. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Anonymmy in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Avatar: powepuff girls (böyle mi yazılıyordu) 10
    S:7
  7. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Strix. in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Imza:10 8)
  8. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Strix. in İtiraf Köşesi   
    Ben hoca olsam hane şu kafa hocalar olur ya hem iyi eğitim veriyor hem de kafa tarzında :D
  9. Beğen
    Kafuariku ^-^ reacted to Strix. in İtiraf Köşesi   
    Of bide onun ayarlaması var 1 ₺ Tutsun diye :D

Ya ben bazen Düşünüyorumda Öğretmen olmak güzel olur en iyisi öğretmen olup bizim yaptıkları gibi öğrencileri gıcık etmek mükemmel olur ya diye düşünüyorum. Piskopatlık işte.
    neyse İtiraf ediyorum ki ilerdie öğretmen olmak için elimden Geleni yapıyorum.
  10. Beğen
    Kafuariku ^-^ reacted to Strix. in İtiraf Köşesi   
    Özelde yapmam zaten mesleğimi :D

Devlet daha iyidir :D
    Rahat :D
  11. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Strix. in İtiraf Köşesi   
    Aynı fikirdeyim ksksks daya ödevi hem tatil de 3 ay çok iyi tabi devlet okulu olacak özel okul yaz da da çağırıyor -_-
  12. Beğen
    Kafuariku ^-^ reacted to Witch in İtiraf Köşesi   
    Buraya bir zamanlar dedemin karısından nefret ediyorum yazmıştım. :D Şimdi bir baktım da, babamın bazı akrabaları daha ağır basıyormuş. T_T Mümkünse tez vakit... neyse. '-' Uzak dursunlar yeter.
  13. Beğen
    Kafuariku ^-^ reacted to mertcanxx in İtiraf Köşesi   
    itiraf ediyom yazdıklarınıza çok güdüm :D
  14. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from HolySpirit in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ya tam ben açcaktım neyse -_-
    Siraaaaaaaaaaceeeeeeee doğum günün kutlu olsun. Senle çok yakınız seni de çok seviyorum. Iyiki arkadaşız ^-^. Iyi ki senle konuşmuşum. Artık büyük sayılırsın ;D. Inşallah bu forumda bu yerde arkadaş kalmaya devam ederiz. senle Konuşmak çok eğlenceli ve çok masumsun. Doğum günü pastan burda hazır Ordu ya gelirsen hemen kutlarız :D. Tekrardan nice mutlu senelere ^-^
  15. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Oyuncu Penguen in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ya tam ben açcaktım neyse -_-
    Siraaaaaaaaaaceeeeeeee doğum günün kutlu olsun. Senle çok yakınız seni de çok seviyorum. Iyiki arkadaşız ^-^. Iyi ki senle konuşmuşum. Artık büyük sayılırsın ;D. Inşallah bu forumda bu yerde arkadaş kalmaya devam ederiz. senle Konuşmak çok eğlenceli ve çok masumsun. Doğum günü pastan burda hazır Ordu ya gelirsen hemen kutlarız :D. Tekrardan nice mutlu senelere ^-^
  16. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from LucisTenebris in İtiraf Köşesi   
    Küçükken sitede ateş yakardık ki ah o abiler ah sonra ateş baya Büyüdü söndürmek için herkes işemişti bende dahil kdkdkdkdmdm
    Ve ödev gösterirken matematikten çok az çözmüştüm hoca ya da kitap kayboldu dedim :O
  17. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Witch in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    Yeraltı günlükleri Gregor
    Dostum iki kere okudum sıkılmadan aynı heyecanla :D
  18. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Witch in İtiraf Köşesi   
    Küçükken sitede ateş yakardık ki ah o abiler ah sonra ateş baya Büyüdü söndürmek için herkes işemişti bende dahil kdkdkdkdmdm
    Ve ödev gösterirken matematikten çok az çözmüştüm hoca ya da kitap kayboldu dedim :O
  19. Beğen
    Kafuariku ^-^ reacted to Wichin Smutellası MiYeon in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    tavsiye ederim :)
  20. Beğen
    Kafuariku ^-^ reacted to Wichin Smutellası MiYeon in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    hıımhıımm *-* bigün oku ama yani bence :d
    sürükleyici bi kitap 
  21. Beğen
    paradokya sırlar geçidi
     gerçekten güzel bi kitap ama gece okuyup bitirmek lazım bunun ilk kitabını *-* cok zewkli oluyooo w-w
  22. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Wichin Smutellası MiYeon in Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?   
    İşte ondan :D
  23. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Wichin Smutellası MiYeon in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    Ölümcül oyuncaklar:Kemikler Şehri
  24. Beğen
    Kafuariku ^-^ reacted to Wichin Smutellası MiYeon in Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?   
    kiritonun acılı SandWiç i :D *-*
  25. Beğen
    Kafuariku ^-^ got a reaction from Wichin Smutellası MiYeon in Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?   
    Asuna nin sandiviçlerini
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.