Jump to content

Joele

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Joele hakkında

• Doğum günü 14 Mayıs

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

436 profil görütülenme

Joele üyemizin başarıları

1. Klein en sevdiğim,Kirito'yu da çok yakışıklı buluyorum ama şu Asuna'ya bir türlü ısınamadım gitti :whistling:
  2. Joele

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Amnesia.Tuhaf ve gizemli bir animeydi kafa patlattım durdum ilk bölümlerde.
  3. Joele

Merhaba Minna

Herkese teşekkürler :)
  4. Bence Lucy.Loncadaki nadir bulunan mantıklı insanlardan birtanesi.(Erza,Lisanna,Levy,Mirajane,içmedikçe Cana,Wendy ve Carla da var) Büyüsü bana göre oldukça ilginç,Libra ve Pisces'in anahtarlarını da alırsa Eclipse(doğru mu yazdım acaba -_-)deki Zodyak büyüsünü de yapabilir.Birde yıldız ruhu kralını anahtar kırmadan çağırmanın yolunu bulursa bu kızdan garanti S olur.Zaten Hiro'nun Lucy'nin içindeki bir gücü sakladığına inanıyorum :admire2-onion-head-emoticon:
  5. Joele

İsminizin Japonca karşılığı :)

Tokitaarido-mantıksız şekilde mantıklı :D
  6. Joele

İsminizin Japonca karşılığı :)

Tokitaarido-mantıksız şekilde mantıklı :D
  7. Joele

Merhaba Minna

Grayi bende severim :) NaruHina,NaruSaku ve SasuSaku çıktı onlar yüzünden aşk getirdiler Naruto'ya kızgınım bu yüzden :smile_artiz: Hinata tatlı kız gerçekten ama utangaç karakterlerden hoşlanmıyorum :rolleyes:
  8. Merhaba!Ben Nilsu.Anime izlemeyi çok severim.Mangayı sadece elimde olursa severim,internetten okumaktan hoşlanmıyorum. Enlerim: En sevdiğim anime=Fairy Tail En sevdiğim manga=Fairy Tail'in yan serisi olan Fairy Tail Zero ve Rosario to Vampire En sevdiğim tür=Aksiyonun yanında az olmak şartıyla hafif romantizm En sevdiğim karakter=Uryuu Minene,Mavis Vermillion ve Lucy Heartfilia En gereksiz karakter=Haruno Sakura ve Hyuuga Hinata
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.