Jump to content
  • Create New...

Angriel

Kayıtlı Üye
  • Content Count

255
  • Last visited

• Days Won

1

Angriel last won the day on November 10 2015

Angriel had the most liked content!

3 Followers

About Angriel

• Rank
    Level 2
  • Birthday 10/10/1992

İletişim Yöntemi

• MSN
    Msn hala var mı ya?
  • Website URL
    http://www.youtube.com/angrieltr

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

3,573 profile views
  1. bu anime yarım olduğu için izlememiştim umarım bu sefer tamamlarlar :|
  2. Saat 19:00 da twitch.tv/angrieltr canlı yayınım var oyuna ilgisi olan herkesi beklerim ^^

3. Boom Beach diye görünce aklıma direk Btoom! animesi geldi :blink:
  4. bence hak etmişler. Sonuçta bu işi yapanlar bunların satılması ile para kazanıyor emeklerinin karşılığını alıyorlar. Şöyle düşünün bir işe girdiniz çalışıyorsunuz ama ay sonu size para yok? Aynı olay.
  5. Amanda aman sonunda 1k aboneyi geçmiş miyimm? =)

6. Video ile baş başa bırakayım sizi :D Sevdiginiz animeler denk gelince gülmekten kendinizi alamıyorsunuz :D Bu arada dk 1:10 - 1:13 arasındaki animeyi bilen varsa söyleyebilir mi ?
  7. Reborn = World of Bugs Şu videoları buraya bırakıp gideyim dota gireyim :D :D
  8. dota video ile öğrenilmez giriceksin önce botlarla ondan sonra normal oyunlarda kendi halinde takılıcaksın :) takımında 2 den fazla rus varsa zaten çok kasma zevk almaya bak :LTkJN9u:
  9. Selam herkesee :) Forumda zaten bir tanışma konum mevcut biliyorum ama geçenlerde kanalımdaki soru - cevap videosunun başındaki kendim hakkında ufak bölüm baya beğenildi :) Bende belki forumdaki arkadaşlarda görmek isterler diye paylaşmak istedim :rolleyes: Not: İlk 3-4 dk yı izlemeniz yeterli sonrası random sorular :)
  10. Çizdiğinin ilk hali ve son haline bakınca diyebileceğim tek şey resim evrime kafa attı :blink:
  11. Maçtan maça değişiyor :D Bazen saçma insanlar denk gelince sinir küpü olabiliyorsun ama genel olarak baya zevkli geçiyor :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.