Jump to content

Angriel

Üyeler
  • İçerik sayısı

255
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Angriel kullanıcısının paylaşımları

1. Angriel

Selam

hoşgeldin :)
  2. Angriel

Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!

bu anime yarım olduğu için izlememiştim umarım bu sefer tamamlarlar :|
  3. Saat 19:00 da twitch.tv/angrieltr canlı yayınım var oyuna ilgisi olan herkesi beklerim ^^

4. Angriel

Merhabalaar

hoşgeldin :)
  5. Angriel

Türk Anime TV - Boom Beach Tim Ekibi

Boom Beach diye görünce aklıma direk Btoom! animesi geldi :blink:
  6. Angriel

Mangapanda Elemanlarına Tutuklama Şoku

bence hak etmişler. Sonuçta bu işi yapanlar bunların satılması ile para kazanıyor emeklerinin karşılığını alıyorlar. Şöyle düşünün bir işe girdiniz çalışıyorsunuz ama ay sonu size para yok? Aynı olay.
  7. Amanda aman sonunda 1k aboneyi geçmiş miyimm? =)

8. Video ile baş başa bırakayım sizi :D Sevdiginiz animeler denk gelince gülmekten kendinizi alamıyorsunuz :D Bu arada dk 1:10 - 1:13 arasındaki animeyi bilen varsa söyleyebilir mi ?
  9. Angriel

Dota Muhabbet Mekanı

Reborn = World of Bugs Şu videoları buraya bırakıp gideyim dota gireyim :D :D
  10. Angriel

Dota Muhabbet Mekanı

dota video ile öğrenilmez giriceksin önce botlarla ondan sonra normal oyunlarda kendi halinde takılıcaksın :) takımında 2 den fazla rus varsa zaten çok kasma zevk almaya bak :LTkJN9u:
  11. Selam herkesee :) Forumda zaten bir tanışma konum mevcut biliyorum ama geçenlerde kanalımdaki soru - cevap videosunun başındaki kendim hakkında ufak bölüm baya beğenildi :) Bende belki forumdaki arkadaşlarda görmek isterler diye paylaşmak istedim :rolleyes: Not: İlk 3-4 dk yı izlemeniz yeterli sonrası random sorular :)
  12. Çizdiğinin ilk hali ve son haline bakınca diyebileceğim tek şey resim evrime kafa attı :blink:
  13. Angriel

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Maçtan maça değişiyor :D Bazen saçma insanlar denk gelince sinir küpü olabiliyorsun ama genel olarak baya zevkli geçiyor :D
  14. Angriel

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

dota 10v10 giriyorum
  15. Yoksam yarın benim doğum günüsüm müymüüş?

16. imzanı biraz ufaltsan ?? spoiler içine al en azından. Bu arada cidden günün haberi oldu baya üzülmüştüm sezon yok diye güzel oldu bu :D
  17. tam olarak sapık sayılır mı emin değilim ama Overlorddan Albedo'yu unutmak garip olmuş bence :D
  18. Angriel

Üye Albümü

sanırım benim resim atmama gerek yok :lol:
  19. Angriel

Masaüstü Resim Arşivi (HD)

Yenileri geldi :)
  20. Angriel

Teşekkürler yorumlar için :) Sanırım istekler şu an için Ft, Naruto yönünde bende güzel bulabildiklerimi paylaşayım o zaman. Bu arada Juvia x Gray bulamadım kaliteli güzel birşey kusura bakma :/
  21. İlk fail montajım gülmek isteyen buyursun :D

1. sensenibilsensei

sensenibilsensei

Pek bi şey anlamadım bu videodan ama lol videoların daha hoşuma gitti:)

2. Angriel

Angriel

saol ^^ kerbal space program videolarıda mevcut aslında az çok oyunu anlayabilirsin ordan ^^

3. sensenibilsensei

sensenibilsensei

hmm bilmiyordum şimdi her şey daha net.

22. Angriel

hehe saolun :D evet senin imzanda var tabi daha çözünürlüğü yüksek hali :) Resimleri kendim yapmıyorum internetten sağdan soldan öyle bulup zamanında kaydettiklerim :) Yapanların eline sağlık, ben sadece bir araya getiriyorum güzel bir arşiv olsun diye :)
  23. Angriel

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Biraz agresif bir yorum olacak ama senin için direk "klasik Türk oyuncusu" dedim içimden. Olay "girse kaç kişiyi alacak" değil. Takımca girdiğinde kim Tanrı rolünü üstlenecek? Sen bana full setli glad getirirsin ben o gladı sadece macc basılı bir SM ile yerden yere vururum. Bunun gibi. AION da dmgten cok CC kazanıyor bir yerden sonra
  24. Angriel

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

templar zaten OP tu iyice OPlaştırıyorlar sanırım :D :D Sana baya yarıcak gibi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.