Jump to content

Cansu Otogakure

Kayıtlı Üye
  • Content Count

13
  • Last visited

• Days Won

3

Cansu Otogakure last won the day on October 19 2015

Cansu Otogakure had the most liked content!

About Cansu Otogakure

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Çok teşekkür ederim. Bir yeni coverı daha birazdan paylaşacağım Naruto Shippuuden Op.9 u^^
  2. Merhabalar.Yeni cover Inuyasha Ending 2 (Do as infinity-Fukai Mori) ^_^
  3. Düzenlediğim Çekilişin, 1.Si belli oldu! :) https://www.facebook.com/cansuotogakure/videos/619851934785000/?video_source=pages_finch_main_video
  4. Şu an çok mutlu oldum ^_^ Cover yapan kesimimizin artıyor olması gurur verici benim için! ^_^ İlk Seslendirdiğim Cover la selam! Emeğinize sağlık ^_^
  5. Teşekkürler :) Teşekkürler :) Teşekkürler :)) Destekleriniz ve yorumlarınız için çok çok teşekkürler :))
  6. Çok önemli değil :) Tartışmaya dahii lüzum yok :) Severek yaptığımdan bu tarz yorumları kişilere bırakıyorum :))
  7. Naruto Shippuden ile tekrar karşınızdayım ^.^ Umarım beğenirsiniz, Teşekkürler! 4.Çalışmam: Naruto Shippuden Opening 15 (Does-Guren) Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:
  8. Destekleyenler var evet ama forum kurallarında reklama girer diye destekleyen kesimi koymadım kuralı tam bilmediğimden:) Teşekkürler :) Arigatou!:) Gelicek elbette :D
  9. Her hafta güncel tutacağım konuyu tabii kide ^.^ Arigato Gozaimasu! ^.^
  10. Cansu Genç ''Cover'' Herkese merhaba arkadaşlar... Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum :) Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. :) Bildiğim yabancı diller, Yunanca, Korece, İngilizce... En büyük hobim ise şarkı söylemek müzik yapmak ve cosplaylerle uğraşmak :) splay olarak, ilk cosplayim Naruto'dan Orochimaru oldu. Gerçekten hayranı olduğum bir karakterdi o yüzden fazla özen gösterdim. Sürekli bu karakteri cosplay olarak yapabilirim :D 2. yaptığım karakter ise yine Naruto Shippuuden'den Karin'di. Bunu da biraz kendime benzettiğim için yapmak istedim
  11. Opening&Ending Cover

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.