Jump to content

msd

Kayıtlı Üye
  • Content Count

28
  • Last visited

1 Follower

About msd

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

377 profile views
  1. konumuz hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.
  2. Merhaba arkadaşlar bir süredir kişisel oluşturduğumuz web sitemizin için alımlar yapacağımızı söylemiştik pek ilgi göremesek de bu bizi yıldırmadı :) Sonun da istediğimiz hedefe ulaştık.. Artık Son demlerindeyiz ve sizleri de biraz meraklandırmak biraz da ilginizi ölçmek amacıyla bu konuyu açıyorum. Anime Fragman Nedir? Anime Fragman adında anlayacağınız gibi bir anime tanıtım platformu olarak düşünebilirsiniz ancak daha geniş ve kapsamlı bir platform olarak düşünmenizi istiyoruz, neden mi? Neler Yapacağız? Anime Tanıtımları Anime Haberleri ve Duyuruları Anime Kar
  3. Merhabalar, anime tanıtım sitesine editör alımı gerçekleştirmekteyiz. Düşünen arkadaşları bekleriz.. Teşekkür ederim iyi çalışmalar
  4. skype: dokuzkirkbes fb: fb.com/mkdogann iletişm sağlarsanız :)
  5. Fark etmez ihtiyacı olan çevirmenlere yardımcı olurum :) yapabildiklerim ile
  6. Ankara içi ise cv bırak ofise çalışan alabilirim :D
  7. Merhaba arkadaşlar kendime bir ekip arıyorum. Ne yaparım, Ne ederim özet geçeyim. Adımın bir önemi yok es geçelim onu; 22 Yaşındayım Ankaralıyım. (Ankarada yaşıyorum) 1,97 metrecik uzun bir şeyim. değişik değişik hobilerim vardır, Tarantula, yılan, gecko, gibi hayvanseverliğim vardır beslerim de.. Neler Yaparım? Profesyonele yakın diyelim :) Wordpress Orta düzey Html Orta düzey Php Başlangıç Orta Arası c++ Grafik Profesyonel Photoshop Orta Düzey Illustrator Başlangıç 3DMax Başlangıçın az üstünde Sony Vegas Pro Başlangıç After Effect Orta Düzey Corel Draw Seo Google Ads Yo
  8. Alımlar Devam Etmektedir. Ücretli editörler de alınacaktır..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.