Jump to content

msd

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

msd kullanıcısının paylaşımları

1. konumuz hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.
  2. konumuz hala aktif :)
  3. Merhaba arkadaşlar bir süredir kişisel oluşturduğumuz web sitemizin için alımlar yapacağımızı söylemiştik pek ilgi göremesek de bu bizi yıldırmadı :) Sonun da istediğimiz hedefe ulaştık.. Artık Son demlerindeyiz ve sizleri de biraz meraklandırmak biraz da ilginizi ölçmek amacıyla bu konuyu açıyorum. Anime Fragman Nedir? Anime Fragman adında anlayacağınız gibi bir anime tanıtım platformu olarak düşünebilirsiniz ancak daha geniş ve kapsamlı bir platform olarak düşünmenizi istiyoruz, neden mi? Neler Yapacağız? Anime Tanıtımları Anime Haberleri ve Duyuruları Anime Karakter İncelemeleri Popüler Animeler Yeni Çıkacak veya Çıkmış Animeler Fansub Ekipleri Tantımları ve Çalışmaları Nasıl Bir Ortam Oluşacak? Sadece yazı ve görsellere dayalı incelemeler sadece insanları bunaltacaktır, peki ya videolu anlatımlar? Düşüncesine animeyi anlatırken o animenin havasına kapıldığınızı? Sizce de etkili değil mi? Bence daha çok süprizler olacaktır.. En büyük sorunlarımız dan biri de yeni animeye başlayacağımız zaman nasıl bir anime izlesem sorusu değil mi? Yeni yazacağımız ufak bir yazılım ile sizler için sizlerin istediği animeleri biz sizlere sunacağız? Aradığınız kriterlere göre hikayesine göre istediğiniz bir anime nasl çok hoş değil mi? Peki Şuan Ne Aşamadayız? Web sitemizin temel olarak her şeyi bitti. Sadece Anime Bulucu Robotumuz ve biraz içerik ile doldurmak kaldı :) Sadece webden mi yüreceğiz? Tabii ki HAYIR. Mobil Sürümümüz de aktif olacak, şuan apple storeden uygulamamız için onay bekliyoruz. Androidler üzülmeyin siz de 1 ay içerisinde sizlerde uygulamadan yararlanacaksınız.. Süpriz hediyeler ve çekilişler de olacak.. Düşünsenize bir bakmışsınız en sevdiğiniz anime karakterinin kocaman bir örneği uuu etkili bekleyin süprizleri. Aktif Olacağımız Ortamlar - Web Sitesi - Mobil Uygulamalar - Youtube - Facebook Şuanlık bu 4 daldan ilerlemeyi hedefliyoruz.. Hala ekip için üye alımları yapıyoruz.. Üyelerde aranan kriterler neler? derseniz Güler yüzlü olsun yeter bu devirde gülen insanlara ihtiyacımız var bizim.. Kısa bir not: Ankara / Kızılay da bulunan ofisimize gelip çalışmak isteyen editör arkadaşlarımız olursa her daim açık. Ortak etkinliklerimiz de imkanı olan her arkadaşımızı bekliyoruz. Forumdaki tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz. Bir çayımızı çorbamızı içiniz. mdtasarim.org - sevgilerle İletişim: 0506 122 1973 Fansub Ekiplerinden ve Forum Yetkililerinden Desteklerini Bekliyoruz.
  4. msd

Anime Tanıtım Sitesi - Editör Alımı

teşekkür ederim umarım..
  5. Merhabalar, anime tanıtım sitesine editör alımı gerçekleştirmekteyiz. Düşünen arkadaşları bekleriz.. Teşekkür ederim iyi çalışmalar
  6. msd

Ekip Arıyorum! Grafik - Kod - Reklam

onaylandı skype.
  7. msd

skype: dokuzkirkbes fb: fb.com/mkdogann iletişm sağlarsanız :)
  8. msd

teşekkürler bakacağım
  9. msd

Konu hala aktiiiif
  10. msd

Fark etmez ihtiyacı olan çevirmenlere yardımcı olurum :) yapabildiklerim ile
  11. msd

Ankara içi ise cv bırak ofise çalışan alabilirim :D
  12. msd

konu hala aktif..
  13. Merhaba arkadaşlar kendime bir ekip arıyorum. Ne yaparım, Ne ederim özet geçeyim. Adımın bir önemi yok es geçelim onu; 22 Yaşındayım Ankaralıyım. (Ankarada yaşıyorum) 1,97 metrecik uzun bir şeyim. değişik değişik hobilerim vardır, Tarantula, yılan, gecko, gibi hayvanseverliğim vardır beslerim de.. Neler Yaparım? Profesyonele yakın diyelim :) Wordpress Orta düzey Html Orta düzey Php Başlangıç Orta Arası c++ Grafik Profesyonel Photoshop Orta Düzey Illustrator Başlangıç 3DMax Başlangıçın az üstünde Sony Vegas Pro Başlangıç After Effect Orta Düzey Corel Draw Seo Google Ads Youtube Kanal Düzenleme ve Reklam Sunucu Hosting Fotoğrafçı Saatçi Ankara da ofisim de vardır gerekli zamanlar da ofisi de kullanıma açabilirim ekibe (Ankarada olan varsa..) Şimdi gelelim ne istediğime ne istemediğime Şimdi beni aralarında görmek isteyen arkadaşlar ben ortalama sabah 8 akşam 8 çalışan bir insanım yoğunum açıkcası ben gireceğim ekibe kendi çabamla bir şeyler katarım bana gelip bu lazım şu zamana kadar yap et demeyecek ama gelip rica edip kardeşim, abicim şöyle bir şeye ihtiyacım var müsait olduğunda yardımcı ol derse başım gözüm üstüne :) ancak kendi işim daha önce gelir onu belirteyim ekmek parası sonuçta... Tüm yapabildiklerimi söyledim işte ekibin de görmek isteyen varsa camon mail: [email protected] whatsapp: 0506 122 1973 fb: mkdogann www.mdtasarim.org - web sitem. Konu yanlış yerde ise üzgünüm..
  14. msd

Anime Tanıtım Sitesi -

Alımlar Devam Etmektedir. Ücretli editörler de alınacaktır..
  15. msd

Anime Tanıtım Sitesi -

Alımlar hala devam etmektedir..
  16. msd

Anime Tanıtım Sitesi -

Ya zaten tanıtım sitesi kurup da :) bu anime şöyledir böyledir diyip bırakmak istemiyoruz :) ancak dediğim gibi eski animeler için (popüler olanlar hariç) tanıtım görsel ve fragman eklemeyi düşünüyoruz ancak son 2-3 yılda çıkmış ayrıca eski olup da hala popülerliğini koruyan bkz: One Piece, Naruto gibi animeler ise tanıtım yazıları, karakter incelemeleri, fragmanlar, görseller, hatta seslendirmeleri yapan kişilere kadar tanıtım sunacağız..
  17. msd

Anime Tanıtım Sitesi -

Bizde düşündük bunun için yetkili kişilere mesaj gönderdim amacım şu idi, ilk olarak türk anime tv den reklam almak.. ikinci amacımsa sonuç olarak biz sadece anime tanıtım sitesi kuruyoruz örneğin sitemizde beğendiğiniz bir anime serisini izlemek için ayrıca internette arama yada turkanime.tv de aramak yerine direk olarak anime tanıtımız da Animeyi İzle butonu ile turkanime.tv yönlendirmek tabii bunu yetkililerle konuştuktan sonra daha net açıklayacağız..
  18. msd

Anime Tanıtım Sitesi -

teşekkür ederiim :) yoğunluğunuz geçerse bekleriz :)
  19. msd

Anime Tanıtım Sitesi -

evet maalesef eleman sıkıntımız var ancak elimizden geldiği şekilde yoğun çalışıyoruz.. Desteklerinizi bekliyoruz.
  20. msd

Anime Tanıtım Sitesi -

Portal tarzında olacak sitemiz ve görsel açıdan hoşunuza gideceğini düşünüyorum :) eski animeleri de yükleyeceğiz ancak yeni animeler yani yaklaşık olarak son 2-3 yıldır çıkmış animelerin her ayrıntısına kadar tanıtıma sunacağız örneğin karakter incelemelerinden ülke genelindeki performansa kadar yapacağız ancak eski animeler için bu söz konusu değil eski animeler sadece ayrıntılı tanıtım yazısı ve görsel içerik koymayı düşünüyoruz tabii bu eleman sıkıntımızı çözersek eski animelerin üzerinede çok düşebiliriz.. Ova ve film tanıtımlarını da yapacağız.. Desteğiniz için teşekkür ederiim.
  21. Merhaba arkadaşlar, bugün siz değerli dostlara aktif olduğumuz bir projeden bahsedeceğim. Proje Adı: ANİME TANITIM SİTESİ Proje Nedir?: Bildiğiniz hatta yaşadığınız üzere bir çok anime sever veya öneriler ile yeni başlayan arkadaşlar istediği animeleri bulmakta zorluk çekmektedirler.. Nasıl mı? Mesela kendimi örnek vermek istiyorum ben animeye başlayalı neredeyse 6-7 ay oldu her anime her kişiliğe ve karaktere uygun değil herkes belli tarz animeler sevmektedir ancak bunu bir çok alanda bulmakta zorluk çektiğimiz doğrudur bazen gözümün önündeki anime bile ilk bakışta kötüymüş hissi verebiliyor izlemek istemiyorum.. Bizim amacımız ise Türkiye'nin en büyük Anime Tanıtım Sitesi kurmaktır. Proje Ekibimiz: - Muhammed Doğan - Grafik ve Tasarım & Kodlama & Yazılım & İçerik Editörü (Kurucu) - Turgay Gök - Kodlama & Hosting & Seo - Berkant - Anime Sever & İçerik Editörü - Emre Dayıoğlu - Google Ads & Sosyal Medya & İçerik Editörü - Ali Özkaya - Maddi Kaynak & Maddi Düzenlemeler Ekibimiz şuanlık böyledir.. Ancak deli dolu ekip arkadaşları aramaktayız! :) Aradığımız Ekip Arkadaşları: - İçerik Editörü (Sayı sınırlaması yok) - Sosyal Medya Uzmanı ( 1 yada 2 adet) - Youtube Kanal Yöneticisi ( 1 adet) - Analiz ve Düzenleme (1 adet) - Anime Araştırmacısı (1 yada 2 adet ) Fansub Ekibi Arıyoruz! Anime Tanıtımlarında fragmanlara alt yazı ekleyebilecek bir fansub ekibi.. bazı fansub ekipleriyle görüştüm ancak bir çoğu zaten eleman yetersizliğinden dolayı red cevabını verdi.. Çok zorda kalırsak kimse kabul etmez ise ücretli çevirmenlik yapan arkadaşlardan bir kaçını tutacağız. Aktif Rol Oynayacağımız Alanlar; - Web Sitesi (Tamamlandı, içerik ekleniyor) - Mobil Versiyon (Hala Yapım aşamasında %70i bitti diyebiliriz.) - Facebook (Sayfamız Açık, pasif durumda) - Twitter (Sayfamız Açık, pasif durumda) - İnstagram (Sayfamız Açık, aktif durumda) - Youtube (Kanalımız Açık, pasif durumda) - Forum ( Dış forumlara içerik anime tanıtım postları sağlayacağız.) Buradan Duyurulur! Anime üzerine aktif olan site ve sosyal hesaplarınıza reklam verilir ücreti ile.. Benim facebook sayfam var ek gelirim olmasını istiyorum! diyor isen ulaşmalısın bize, Yok benim sitem yada forum var aktif olarak kullanıyorum diyorsan gene ulaşmalısın bize! Ücret konusunda anlaşılan her sayfa ve siteye reklam verilir özel olarak. Buradan Teşekkürlerimizi İletmek İstediğimiz; Bize en başından beri destek olan ve buradan da tanıyanların olduğu bazı ekiplere teşekkür etmeyi borç biliriz. - PuzzleFansub Ekip Liderlerinden, Gökhan ARI Bey'e - Anime İçerik Düzenleyici Luffy, Necati ÇELİK Bey'e - Anime Çizimcilerinden, Aslı GÜN Hanımefendi'ye BİZE VERDİKLERİ DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ, DAHA BİR ÇOK DESTEK VEREN DOST VE ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETMEK İSTİYORUM. Bizimle İletişime Geçmek İsterseniz? Telefon: +90 506 122 1973 (Muhammed Doğan) Skype: Dokuzkirkbes (Muhammed Doğan) mail: [email protected] yukarıdaki iletişim kanallarından birini yada hepsini kullanabilirsiniz. dipnot: "Burada böyle reklam yapmak yasak birader" diyen bir site yöneticisi var ise özürlerimizi kabul etsinler ve konuyu silsinler..
  22. msd

Selamlar.

Herkese teşekkür ederim isim kullanmayı sevmiyorum.. kısaltmalarla hitap edebilir veya dilediğiniz isim ile hitap edebilirsiniz. Hoş bulduk tekrardan teşekkür ederim herkese
  23. Merhabalar ben msd aranıza yeni katıldım. Yaklaşık olarak 5-6 aydır anime izliyorum diye biliriz. Kendimi tanıtmak gerekirse eğer Grafiker ve Yazılımcıyım.. 21 Yaşındayım ve hem okuyor hemde çalışıyorum.. (Uludağ Üniversitesindeyim.) Anime ve manga ile ilgili Türkiye genelinde projem var çok yakında sizlere de duyuracağım Türkiye de bu tarz bir eksiklik var anime ve mangada bende bunu kapatmayı düşünüyorum.. Kısa süre içerisin de siz değerleri dostlarıma bunu sunacağım.. Teşekkür ederim tanıştığımıza memnun oldum.. iletişim: skype: dokuzkirkbes mail: [email protected] & [email protected] adreslerinden ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.