Jump to content
Türk Anime TV Forum

Ulquiorra

Üyeler
    34
  • Son ziyareti

Yok

4 takipçi

Ulquiorra hakkında

• Derece
    Level 1

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

1. Ulquiorra

En beğendiğiniz ve takip ettiğiniz mangalar neler

+1 ((: bleach harbiden vasat bir manga oldu. Takip ettiklerim Naruto manga Bleach manga One Piece manga
  2. One Piece'i günde çok az bir uyku uyuyarak günde 35-40 bölüm izleye izleye bitirmiştim :D
  3. Ulquiorra

Skip Beat!

Çok iyimiş ya izlenecekler sırasına ekliyorum ((:
  4. Ulquiorra

Bleach uzun diye.

Bir de sınav yılı diye birşey var biliyorsun değil mi? İşte o çok beter birşey. :P :)
  5. Ulquiorra

Naruto Shippuuden

Openinglere laf yok zaten :P:) Birkaç tane sinir bozucu opening olmasına rağmen çoğu mükemmel :D
  6. Eline sağlık bir ara izleyeceğim (:
  7. Ulquiorra

Naruto Shippuuden

Naruto müziklerinden Kouen (Akatsuki Müziği) ve Tragic (Duygusal anlarda çalıyor) çok güzel :) her zaman oturup dinlerim :)
  8. Ulquiorra

Naruto (Spoiler İçerir)

Ben onu değil de, savaşta birsürü sevilen karakterin ölmesini bekliyorum. Vallaha üzülürüm ağlarım :) Naruto bu az ağlamadım izlerken :)
  9. Ulquiorra

Bleach uzun diye.

Bence devam et. Ama filler bölümleri direk atla. Bleach'den soğursun :) Ben Bleach izlerken fillerları da izleyeceğim demiştim kendi kendime. En fazla 10 bölüm dayanabildim o iğrenç fillerlara. Sonra bütün fillerları tamamen atladım. :)
  10. Bu tür derken, sanırım yetişkinler için olan mangalardan bahsediyorsun. ;D
  11. Tv'de Pokemon. Ama Pc'de Naruto ile animeye başladım.
  12. Opss.. Yani Gönderilen İletilerde görmüştüm. Çevirmen Moderatör olduğun için herhalde çeviri yapacaksın sandım. :) Sabah 8 de yeni uyanmış olduğumu da düşünürsen böyle bir cevap vermem normal :) Seri neden yayınlanmıyor? Ben de şimdi biraz araştırdım bulamadım cidden merak ettim.
  13. Ulquiorra

( 26 / 26 ) Amagami SS

Eline sağlık, cidden güzel çalışma.
  14. Çeviride başarılar dostum. Her ne kadar kapak resimleri alay etmek için o şekilde desen de, ben yine de içeriğinde bir yaoi etkisi bekliyorum. :D
  • Yeni Oluştur...