Jump to content

YukkiPan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

21
  • Last visited

3 Followers

About YukkiPan

• Rank
    Level 1
  • Birthday 07/10/1999

Profil Bilgileri

1. Mass Effect 1-2-3 ve The Last Of Us diyebilirim :confused-onion-head-emoticon: ama son zamanlarda The Witcher da hoşuma gitti onu da söyleyebilirim :good-job-onion-head-emoticon:
  2. Hoş geldin bende Özge ^_^
  3. Çocukken izlediğim bir filmden etkilenip tam 2 hafta boyunca aralıksız olarak kendime hayali bir arkadaş yaratıp onla oynadım... Ailem ciddi anlamda endişelenmişti :P
  4. Kapşonlu polar fikri kesinlikle çok güzel ve belki çantalarda satılabilir örneğin SnK sırt çantası veya Fairy tail sırt çantası gibi ^_^
  5. Her şeyi yanlış yorumladığı için utancından kafasını yastığa gömdü...

6. Biraz eski bir konuyu canlandırmış gibi olacağım ama herkesin severek okuyacağına inandığım bir mangadır ^^ Ben okurken her türlü heyecanı yaşamıştım *-* Tavsiye edilir,özellikle benim gibi Shoujo meraklısı bir insansanız :good-job-onion-head-emoticon:
  7. Konusu size ait olacak diye okuyunca çok yanlış yorumlamışım o zaman olayı özür dilerim :( Herhangi bir anime veya manga ile alakası yok. Tamamen kendim kurguladığım iki japon insan arasında geçen bir hikaye... O zaman kaldırılacak galiba. Uyardığınız için teşekkür ederim ^^
  8. スクリューボール (Strange Man/Garip adam) İlk olarak merhaba.Umarım severek okursunuz ^^ İyi okumalar ~ Tür: Romantizm, Dram, One-shot Kapak: Hikaye: Evin kapısını kilitledi ve tekrar arkasını döndü. Evet, hala kendini Kamin olarak tanıtan garip insan oradaydı. Sorun şu ki kendi ismi de Kamin'di... "Lütfen beni görmemezlikten gelme Kamin-chan." Okul çantasının kolunu sıkıca sıkan Kız Kamin derin bir nefes aldı. "İlk olarak bir anda odamın ortasında beliriyorsun, sonra seni bir tanrının gönderdiğini söylüyorsun ve sana aşık olmamı istiyorsun. Affedersin ama polisi çağırmadı
  9. Bisiklete karşı ciddi bir fobim var, bisiklet görünce kendi kendime stres yapıyorum...
  10. K-pop World Festival Turkey'den sizi hatırlıyorum, geçen sene bir arkadaşımla biz de katılmak istedik ama ben ailevi sebeplerden dolayı katılamamıştım ve arkadaşım da Ankara'da son finallerde elenip Güney Kore'ye gidememişti :( Yüzünüzü görünce hemen tanıdım :D Ve böyle bir işle uğraştığınızı gördüğüme çok mutlu oldum, severek takip edeceğim ^_^
  11. Anlıyorum, düşünmen bile güzel ^_^ ^_^
  12. :admire-onion-head-emoticon: Çok başarılısın o zaman bu çok güzel :good-job-onion-head-emoticon: Umarım daha da mükemmel olursun :D Tanıştığımıza memnun oldum Ezgi ^_^
  13. Hoş bulduk :cheer2-onion-head-emoticon: Hoş bulduk Teşekkür ederim hoş bulduk ^_^
  14. Kesinlikle okunmasını şiddetle tavsiye ettiğim seridir ^_^ Başlasanız büyük ihtimal zaten severek devam edeceksinizdir :D
  15. Hoşbulduk~!! ヽ( ˃ ヮ˂)ノ
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.