Jump to content

Kikuchi

Üyeler
  • İçerik sayısı

1253
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kikuchi reacted to xemerius for bir durum güncellemesi, offf gerçekten buraya baktıkça anime izleyen küçüklüğümü hatırlıyorum... neyse beni t   
    offf gerçekten buraya baktıkça anime izleyen küçüklüğümü hatırlıyorum... neyse beni tanıyan çok yok ama ben de üniversite kazandım sonunda :D (buraya 7. sınıfta baslamısım tuhaf oldu sımdı)
  2. Karmaşık
    Kikuchi reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, 1999 ve sonrası gelen nesilde bir sıkıntı var.Ciddi sıkıntı var 1999-2005 arası ciddi   
    1999 ve sonrası gelen nesilde bir sıkıntı var.Ciddi sıkıntı var 1999-2005 arası ciddi ciddi sıkıntılı büyük ihtimal 2005liler de 2009 sonrasını sıkıntılı bulacak...
  3. Üzgün
    Kikuchi reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, İki FanSub'a bölüm gönderildi, sıra üçüncüde.... Akıldan zorum var evet evet biliyoru   
    İki FanSub'a bölüm gönderildi, sıra üçüncüde.... Akıldan zorum var evet evet biliyorum ama seviyorum bunu ya XD
    Not: Evet, kafayı yedim XD
  4. Beğen
    Kikuchi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, 10 dakikalık uzatılmış versiyon yetmiyor 10 saatlik çıkarsınlar şunu yav "They don't   
    10 dakikalık uzatılmış versiyon yetmiyor 10 saatlik çıkarsınlar şunu yav
    "They don't make tombstones for stray dogs"

5. Beğen
    Kikuchi reacted to xemerius for bir durum güncellemesi, Fairy tail'in başladığını yeni ögrendim... ÇOK tuhaf hissediyorum... ama sanırım izle   
    Fairy tail'in başladığını yeni ögrendim... ÇOK tuhaf hissediyorum... ama sanırım izlemicem :D
  6. Karmaşık
    Kikuchi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Steins;Gate 0'ı yani yeni sezonu izleyen varsa konuşmak istiyorum. Bu animeyi düşündü   
    Steins;Gate 0'ı yani yeni sezonu izleyen varsa konuşmak istiyorum. Bu animeyi düşündükçe sinirleniyorum sinirlendikçe düşünüyorum. Çünkü nasıl olurda bu kadar fiyasko olmayı başarmışlar? Bakın ilk sezon o kadar muhteşem bir anime ki ne zaman Steins;Gate desem tüylerim diken diken oluyor o derece etkili o derece büyük bir başyapıt. Ancak dün bitirdiğim Steins;Gate Zero hakkında düşününce neredeyse hiçbir şey hissedemiyorum hatta biraz baygınlık hissediyorum desem yeridir. Bundan sonrası spoiler:
    Sinirlendiysem kusura bakmayın biraz uzun bir yazı ama animeyi izleyenler lütfen okusun çünkü anlaşılmaya ihtiyacım var bunu paylaşmaya ihtiyacım var ?  ?  ?  Çünkü belki anime listemde de görmüşsünüzdür 5 tane efsanem var ve Steins;Gate onlardan birisi ve yeni sezonu böyle olunca........ Neyse ya
    Edit: Bir şeyi unutmuşum:

7. Beğen
    Kikuchi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, İzlediğim animede küçük bir sahnedeki çizim çok hoşuma gitti sanki hareketli manga gi   
    İzlediğim animede küçük bir sahnedeki çizim çok hoşuma gitti sanki hareketli manga gibi çizim yapılmış. Acaba bu bir tür olarak var mı böyle bir şey? Tüm anime boyunca hareketli manga çizimi tarzında bi tür var mı?
    Bu videonun dakika ve saniye olarak 11:04 ' a bakın ordaki sahne:

8. Beğen
    Kikuchi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammül   
    Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammülüm daha da azaldı. Artık kategorileri içersinde "komedi" "slice of life" "okul" "romantizm" olan hiçbir animeye katlanamaz oldum. O sıradanlık, o kopyacılık, o klişeler bana nefes darlığı olarak geri dönüyor. Farklılığı aramaktan da yoruldum çünkü farklı şeylerin de çoğunu izledim herhalde o yüzden bulmakta zorlanıyorum. Kafayı yemek üzereyim.
  9. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Bana şundan daha iyi opening getirenin yüzyıl kölesi olurum Abi dinlerken gaza gelip   
    Bana şundan daha iyi opening getirenin yüzyıl kölesi olurum 
    Abi dinlerken gaza gelip Viyana Kapısı'na dayanmak istiyorum xD

10. Beğen
    Kikuchi reacted to Barış for bir durum güncellemesi, eminim son bölümdeki dram overlord'u çoğu kişi için bir iki click üste taşımıştır. so   
    eminim son bölümdeki dram overlord'u çoğu kişi için bir iki click üste taşımıştır. sonunda beklediğim bölümlere ulaştık. sonrasında artarak devam edecek. giriş bitti gelişme bölümlerinin başındayız.
  11. Beğen
    Kikuchi reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, @Amygirl sizin şu adminlerce artık hoşgörü yok.İtiraz edenler banlanacaktır kararınız   
    @Amygirl sizin şu adminlerce artık hoşgörü yok.İtiraz edenler banlanacaktır kararınız var ya o karar geldikten sonra üye olsam banlanmıştım ama o karar bu forumun sessizliğe gömülüşünü başlattı orası da ayrı bir handikap 
  12. Harika
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Pegboard Nerds & Tristam - Razor Sharp (CiciKedi - Chiptune)   
    Pegboard Nerds &  Tristam - Razor Sharp (CiciKedi - Chiptune)

13. Beğen
    Kikuchi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Her gece Berserk'i okumak öyle bir alışkanlık haline gelmiş ki bittiği için dün gece   
    Her gece Berserk'i okumak öyle bir alışkanlık haline gelmiş ki bittiği için dün gece düşündüğümden daha boş hissettim hatta Berserk'in mangasına başlamadan önce geceleri ne yaparak zaman geçiriyordum onu bile unuttum o seviyede kapılmışım. Ama bu sürede gerçekten çok iyi vakit geçirdim. Kulaklığı takıp ASMR dinlerken ve birkaç bölüm Berserk okurken 2-3 saat içinde uykumu getirmesi yaşadığım en iyi hislerdendi.
  14. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Yahu Orjinal FMA 'yı bir tek ben mi seviyorum şu dünyada -_- Baba gibi opening baba g   
    Yahu Orjinal FMA 'yı bir tek ben mi seviyorum şu dünyada -_-
    Baba gibi opening baba gibi hikaye daha ne olsun 

15. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Karşınızda CiciKedi - Technology   
    Karşınızda  CiciKedi - Technology 

16. Beğen
    Kikuchi reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Bazı müzikler pahabiçilemez. Bu sefer ingilizcesi daha iyi gibi japoncasıda hoş ne ol   
    Bazı müzikler  pahabiçilemez. Bu sefer ingilizcesi daha iyi gibi japoncasıda hoş ne olursa olsun bu tür müzik ve hikayelerin hastasıyım.
    Japoncası:
    İngilizcesi:

17. Harika
    Kikuchi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Günler neden çok hızlı geçiyor ya :( Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi 18. gü   
    Günler neden çok hızlı geçiyor ya :(
    Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi 18. gününe gelmişik
    Hızlı geçme nolur yavaş geç
  18. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Feeling   
    CiciKedi - Feeling

19. Beğen
    Kikuchi reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Ve yıllık izin başlar.   
    Ve yıllık izin başlar. 
  20. Beğen
    Kikuchi reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.   
    Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.

21. Beğen
    Kikuchi reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Umutla demleyip çayla yatıştırdığım sensizliği bir eyvallahla susturuyorum.   
    Umutla demleyip çayla yatıştırdığım sensizliği bir eyvallahla susturuyorum.
  22. Beğen
    Kikuchi reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Size el yapımı Hachimaki yapacak bir arkadaş bulun kesinlikle. ??   
    Size el yapımı Hachimaki yapacak bir arkadaş bulun kesinlikle. ??
  23. Beğen
    Kikuchi reacted to Ezberbozan for bir durum güncellemesi, 20 gün içinde 240 saat çalışmak, benim acilen kage bunshin no jutsu öğrenmem lazım :D   
    20 gün içinde 240 saat çalışmak, benim acilen kage bunshin no jutsu öğrenmem lazım :D
  24. Beğen
    Kikuchi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi,   
  25. Beğen
    Kikuchi reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Hahahahahhaha çok iyi ya :'D   
    Hahahahahhaha çok iyi ya :'D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.