Jump to content

Kikuchi

Üyeler
  • İçerik sayısı

1253
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Hayali kişilik: Kekzıl bey kitabın içine ettiğiniz yetmedi mi? Artık her şeyi değişti   
    Hayali kişilik: Kekzıl bey kitabın içine ettiğiniz yetmedi mi? Artık her şeyi değiştirmeyi bırakıp planladığınız gibi yazsanız diyordum?
    Kek: Dur bak şurayı da değiştireyim… hah… süper oldu.
    H.k.: Tebrik ediyorum efendim. Artık işin içinden hiç çıkamayacaksınız.
    Kek: Çıkarım ya.
    (çıkamadı.)  
  2. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Yarın okul var Mal mal öğretmenler , gereksiz insanlar ve daha kimler kimler ...   
    Yarın okul var 
    Mal mal öğretmenler , gereksiz insanlar ve daha kimler kimler ...  
  3. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi,   
  4. Beğen
    Kikuchi reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, O zaman bu şeker şeyde benden :   
    O zaman bu şeker şeyde benden :

5. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, 7 gün uçtu , gitti 7 gün kaldı   
    7 gün uçtu , gitti 7 gün kaldı 
  6. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Büyük gün geldi çattı: İnternet kafeler dolacak , Burger king , McDonalds kuyrukları   
    Büyük gün geldi çattı:
    İnternet kafeler dolacak ,
    Burger king , McDonalds kuyrukları olacak ,
    Biletler tükenecek ,
    Ve ben evde kalıp polinom çözeceğim 
  7. Beğen
    Kikuchi got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Büyük gün geldi çattı: İnternet kafeler dolacak , Burger king , McDonalds kuyrukları   
    Büyük gün geldi çattı:
    İnternet kafeler dolacak ,
    Burger king , McDonalds kuyrukları olacak ,
    Biletler tükenecek ,
    Ve ben evde kalıp polinom çözeceğim 
  8. Beğen
    Kikuchi reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Çeviri yapmaktan beyni yanan bir çevirmen de buradadır...   
    Çeviri yapmaktan beyni yanan bir çevirmen de buradadır...
  9. Beğen
    Kikuchi reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, aşk acılı forum teması   
    aşk acılı forum teması 
  10. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Yaşadığını görmek güzel :D (╭☞⌐■ ͜ʖ■)╭☞   
    Yaşadığını görmek güzel :D
    (╭☞⌐■ ͜ʖ■)╭☞
  11. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Iki gunde 30 sayfa rapor yazdim klavyedeki bosluk tusu kirildi. boslugu kopyala yapis   
    Iki gunde 30 sayfa rapor yazdim klavyedeki bosluk tusu kirildi.  boslugu kopyala yapistirla yapiyorum artik psikolojim bozuldu yeminle..
  12. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Aylar önce çıkmış da neden kimse bana demiyor -,-   
    Aylar önce çıkmış da neden kimse bana demiyor -,-

13. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Citrus ve Netsuzou Trap anime oluyor!! Iki yeni yuri haberini aynı anda yaptılar bi d   
    Citrus ve Netsuzou Trap anime oluyor!! Iki yeni yuri haberini aynı anda yaptılar bi de, 2017 güzel olucak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  14. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Tamam dinamik çözeriz kralıyız dedik ama hareket eden asansör içindeki hareketli maka   
    Tamam dinamik çözeriz kralıyız dedik ama hareket eden asansör içindeki hareketli makara sistemli eğik düzlemi ben ne yapacağım :D Bu tamamen abartı :P
  15. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Tamam dinamik çözeriz kralıyız dedik ama hareket eden asansör içindeki hareketli maka   
    Tamam dinamik çözeriz kralıyız dedik ama hareket eden asansör içindeki hareketli makara sistemli eğik düzlemi ben ne yapacağım :D Bu tamamen abartı :P
  16. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, C i c i K e d i - The last of cat   
    CiciKedi - The last of cat

17. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, " Hayatın tadını çıkarın canını değil " ;)   
    " Hayatın tadını çıkarın canını değil " ;) 
  18. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Veeeeee ... İkinci hafta bitti   
    Veeeeee ... İkinci hafta bitti 
  19. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D   
    Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D
  20. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D   
    Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D
  21. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Ahhahahahahhahahhahahha Yarın okul var   
    Ahhahahahahhahahhahahha
    Yarın okul var 
  22. Beğen
    Kikuchi reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Beğeni butonunu kırmak ;((   
    Beğeni butonunu kırmak ;((
  23. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Et yemekten bıktım ya =,= Dün gece rüyamda baş ucumda duran bir tabak dolusu kavurma   
    Et yemekten bıktım ya =,=
    Dün gece rüyamda baş ucumda duran bir tabak dolusu kavurma gördüm ._.
  24. Beğen
    Kikuchi got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Et yemekten bıktım ya =,= Dün gece rüyamda baş ucumda duran bir tabak dolusu kavurma   
    Et yemekten bıktım ya =,=
    Dün gece rüyamda baş ucumda duran bir tabak dolusu kavurma gördüm ._.
  25. Beğen
    Kikuchi got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Okulun açılmasına 1 hafta kalmış   
    Okulun açılmasına 1 hafta kalmış 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.