Jump to content

Kikuchi

Üyeler
  • İçerik sayısı

1253
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kikuchi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Team Felis falan geliyor, ne oluyor böyle trap, araba markası cilayı yedi :D   
    Team Felis falan geliyor, ne oluyor böyle trap, araba markası cilayı yedi :D

2. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Arkadaşın tekiyle konuşuyordum adam 3GB'lık sadece Rem'den oluşan resim koleksiyonu o   
    Arkadaşın tekiyle konuşuyordum adam 3GB'lık sadece Rem'den oluşan resim koleksiyonu olduğunu söyledi. Çocuk Pixivdeki bütün fan artları wallpaperları indirmiş atmış klasöre... Verir misin diye sorduğumda da abi kimseyle paylaşamıyorum Remi dedi. En son Rem için haremimi yıktığımı söyledim, saygıyla eğildi ama gene vermedi... 
  3. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Chaos ( 8 - Bit )   
    CiciKedi - Chaos ( 8 - Bit )

4. Beğen
    Kikuchi reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Bilgisayar bazen bilgi saymıyor benim sabır taşlarımı sayıyor gibi ya :/ unutuyor baz   
    Bilgisayar bazen bilgi saymıyor benim sabır taşlarımı sayıyor gibi ya :/ unutuyor bazen 3.katta olduğumuzu :/
  5. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Distracted ( 8 - Bit )   
    CiciKedi - Distracted ( 8 - Bit )

6. Beğen
    Kikuchi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Skillet Unleashed albümü ile geldi, sakura ağaçları açtıı! Bunu bekliyordum.   
    Skillet Unleashed albümü ile geldi, sakura ağaçları açtıı!  Bunu bekliyordum.
  7. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Trance - Greensleeves Rmx   
    Trance - Greensleeves Rmx

8. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Oyunumuz Gamescom'a gidiyor! Staj yaptığım şirket iki haftadır manyakça uğraştığımız   
    Oyunumuz Gamescom'a gidiyor! Staj yaptığım şirket iki haftadır manyakça uğraştığımız ve demosunu çıkardığımız oyunu Gamescom'daki standına götürecekmiş. Hedef kitlesi 7 yaş ve altı olmasa fotoğraflarını koyardım ama çok utanıyorum :D 
  9. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Rolling Girl Opening (8 Bit)   
    CiciKedi - Rolling Girl Opening (8 Bit)

10. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, New Song CiciKedi - Turkanime (8 Bit)   
    New Song
    CiciKedi - Turkanime (8 Bit)

11. Beğen
    Kikuchi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, One Piece pazar günlerinin krallara layık kahvaltısı gibi bir şey oldu artık. Ertesi   
    One Piece pazar günlerinin krallara layık kahvaltısı gibi bir şey oldu artık. Ertesi gün zaten işkencevi bir gün, değişik bir hayat.
  12. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, New Song CiciKedi - Cat March (8 Bit)   
    New Song
    CiciKedi - Cat March (8 Bit)

13. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Funny Music 8 Bit   
    Funny Music 8 Bit 

14. Beğen
    Kikuchi reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, 91 Days openingiyle olsun konusuyla olsun karakterlerinin kişiliği olsun süper çıkmış   
    91 Days openingiyle olsun konusuyla olsun karakterlerinin kişiliği olsun süper çıkmış be vee dram.. 
  15. Beğen
    Kikuchi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, İpana ile sağlıklı gülüşler.   
    İpana ile sağlıklı gülüşler.

16. Beğen
    Kikuchi reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, ağladım.   
    ağladım.
  17. Beğen
    Kikuchi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Hiç reklam yapmamıştım bu zaman kadar, artık bende yapayım buyrun okuyun okutturun :D   
    Hiç reklam yapmamıştım bu zaman kadar, artık bende yapayım buyrun okuyun okutturun :D
    https://www.wattpad.com/story/78551871-tanrı'nın-hükmü-wattys2016
  18. Beğen
    Kikuchi reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Yeni profil müziğim iyi değil mi ya! Tekrar tekrar dinliyorum :D   
    Yeni profil müziğim iyi değil mi ya! Tekrar tekrar dinliyorum :D 
  19. Beğen
    Kikuchi reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, 5107 gün 2 saat 43 dakika 42 saniye bu siteye üye olarak hizmet vermekteyim.2 defa ha   
    5107 gün 2 saat 43 dakika 42 saniye bu siteye üye olarak hizmet vermekteyim.2 defa hak ettiğim  emeklilik işlemlerinin başlatılmasını saygılarımla arz ederim :D
  20. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Re:zero'da 16. bölümün son sahnesinde gördüğünüz şey bir ejderha değil ;)   
    Re:zero'da 16. bölümün son sahnesinde gördüğünüz şey bir ejderha değil ;) 
  21. Beğen
    Kikuchi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Slice of life 'da bu sezon tatlı kutusuna düştük.   
    Slice of life 'da bu sezon tatlı kutusuna düştük.

22. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, No Game No Life'a film geliyor:   
    No Game No Life'a film geliyor: 

23. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Re:zero 16. bölüm trailerı:   
    Re:zero 16. bölüm trailerı: 

24. Beğen
    Kikuchi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Uzun saçlı Rem:   
    Uzun saçlı Rem: 

25. Beğen
    Kikuchi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi,   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.