Jump to content
Türk Anime TV Forum

aliunlu48

Üyeler
    160
  • Son ziyareti

• Başarı

11

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    aliunlu48 reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.   
    Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.
  2. Beğen
    aliunlu48 got a reaction from ♠Kadir♠ for bir durum güncellemesi, Düşünmüyorum dinliyorum 😄   
    Düşünmüyorum dinliyorum 😄 

3. Beğen
    aliunlu48 got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Uzun zamandır foruma uğramamıştım, İçimdeki Tohru sevgisiyle skyrime daldım uzun zama   
    Uzun zamandır foruma uğramamıştım, İçimdeki Tohru sevgisiyle skyrime daldım uzun zamanda yine uğramam gibi :D 
  4. Beğen
    aliunlu48 got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Singularity artık buradan yazışacağız :D chat gelene kadar :D sa :D   
    Singularity artık buradan yazışacağız :D chat gelene kadar :D sa :D
  5. Beğen
    aliunlu48 reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Katılmak isteyen :) http://www.surveey.com/SurveyStart.aspx?lang=1&surv=6b7d0fd25   
    Katılmak isteyen :) 
    http://www.surveey.com/SurveyStart.aspx?lang=1&surv=6b7d0fd256844ea8afec4f7a953ae141#.WSQVyPJnN_4.facebook
  6. Beğen
    aliunlu48 got a reaction from noirwinglessova for bir durum güncellemesi, Bak gelmiş yeni taze taze :D   
    Bak gelmiş yeni taze taze :D 

7. Beğen
    aliunlu48 reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Bir erkek çoraplarını ters çıkarıp çamaşır makinesine atıyorsa ondan kadın ruhunu anl   
    Bir erkek çoraplarını ters çıkarıp çamaşır makinesine atıyorsa ondan kadın ruhunu anlamasını beklemeyin.
  8. Beğen
    aliunlu48 reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, O zaman bu şeker şeyde benden :   
    O zaman bu şeker şeyde benden :

9. Beğen
    aliunlu48 reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Bir şeyi on kere tekrarlamak yerine bazılarına benden artık uzak durmasını tavsiye ed   
    Bir şeyi on kere tekrarlamak yerine bazılarına benden artık uzak durmasını tavsiye ediyorum.
  10. Beğen
    aliunlu48 got a reaction from Amygirl for bir durum güncellemesi, Bayıldım!Bayıldım :D   
    Bayıldım!Bayıldım :D
  11. Beğen
    aliunlu48 reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Neden üye olduğum her sitede bayan sanıp ö.m atıyorlar   
    Neden üye olduğum her sitede  bayan sanıp ö.m atıyorlar
  12. Beğen
    aliunlu48 reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Bu şarkı benden anime çevirilerime gelsin T-T   
    Bu şarkı benden anime çevirilerime gelsin T-T 

13. Beğen
    aliunlu48 reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, :D evet gençler şu linke tıklar mısın acaba ucunda 20-50-100 dolarlık ödül varda .d h   
    :D evet gençler şu linke tıklar mısın acaba ucunda 20-50-100 dolarlık ödül varda .d http://www.giftsofsteam.com/6VWdvYX
  14. Beğen
    aliunlu48 reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Profil resmi olmayan üyelerin profil resmi nicknamelerinin baş harfi oluyor. Ne güzel   
    Profil resmi olmayan üyelerin profil resmi nicknamelerinin baş harfi oluyor. Ne güzel :D 
  15. Beğen
    aliunlu48 reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, şunu görmüş müydün? hahaaa   
    şunu görmüş müydün? hahaaa
  16. Beğen
    aliunlu48 reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, Uplay de bu ay Assassian creed 3 free :D almak isteyenler hesaplarına eklesinler   
    Uplay de bu ay Assassian creed 3 free :D almak isteyenler hesaplarına eklesinler
  17. Beğen
    aliunlu48 reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, sınav haftası geldi   
    sınav haftası geldi 

18. Beğen
    aliunlu48 reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu   
    Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu-tartisma-konusu-olan-karakterler
  19. Beğen
    aliunlu48 reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim Allah seni bildiği gibi yapsın Ali   
    Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim
    Allah seni bildiği gibi yapsın Ali  
  20. Beğen
    aliunlu48 reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Eski One Piece'i özledim, nasıl keyifle izlerdim. Şimdi resmen bölümleri atlayarak bi   
    Eski One Piece'i özledim, nasıl keyifle izlerdim. Şimdi resmen bölümleri atlayarak bir başına bir sonuna bakıyorum sırf güncel kalmak için. Evlerine ateşler salınsın TOEİ 

21. Beğen
    aliunlu48 reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölü   
    Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölüyorum, o kadar tencere tava aldık gel bi tavuk suyu çorba yapalım."  
    Çocuk gaza geldi, "dur sen bana bırak malzemeleri alıyım gece yaparız" dedi.
     Ve yaptık.
    Ama yapmayaydık eyiydi.
    Tavuğu çiğ yesek daha lezzetli olurdu. Hikayenin anafikri yemek istiyorsanız ve iki sakallı adamsanız dışardan söyleyin.

22. Beğen
    aliunlu48 reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Şampiyon be, şampiyon be! CS:GO dünya kupası Türkiyenin!   
    Şampiyon be, şampiyon be! CS:GO dünya kupası Türkiyenin!
  23. Beğen
    aliunlu48 reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Handa-kun'un bu hafta ve sonraki hafta ve sonraki hafta daha gelmeyeceğini bilmek üzü   
    Handa-kun'un bu hafta ve sonraki hafta ve sonraki hafta daha gelmeyeceğini bilmek üzüyor. 
  24. Beğen
    aliunlu48 reacted to quincy for bir durum güncellemesi, Tatv facebook sayfasında paylaştığı şu gifi her canım sıkıldığından açıp izliyorum ve   
    Tatv facebook sayfasında paylaştığı şu gifi her canım sıkıldığından açıp izliyorum ve her defasında bir tebessüm etmeme sebep oluyor https://media.giphy.com/media/26ufnBUbKWc25V82s/giphy.gif
  25. Beğen
    aliunlu48 reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, One Punch Man 2.sezon geliyor!!!   
    One Punch Man 2.sezon geliyor!!!
  • Yeni Oluştur...