Jump to content

Heimatlos

Üyeler
  • İçerik sayısı

165
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Heimatlos got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Dükkanı açık bırakmışlar :D mekanda tek kaldım :D   
    Dükkanı açık bırakmışlar :D mekanda tek kaldım :D
  2. Harika
    Heimatlos got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Dutlukları hep kesmişler :D   
    Dutlukları hep kesmişler :D
  3. Harika
    Heimatlos got a reaction from HollowMask for bir durum güncellemesi, Bir ben varım birde 212 tane misafir :D   
    Bir ben varım birde 212 tane misafir :D
  4. Harika
    Heimatlos got a reaction from Ryuguji for bir durum güncellemesi, birde eskort reklamı var :D   
    birde eskort reklamı var :D
  5. Karmaşık
    Heimatlos got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Zannediyorum forum sitesinin tasarımı ilerleyen zamanda değişecek. Arada bir boşluk v   
    Zannediyorum forum sitesinin tasarımı ilerleyen zamanda değişecek. Arada bir boşluk var şimdiden araya bir şey mi konulacak.
  6. Harika
    Heimatlos got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, birde eskort reklamı var :D   
    birde eskort reklamı var :D
  7. Harika
    Heimatlos got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, An itibariyle bir ben varım forumda :D Millet uyanmadan arsa açayım şuradan :D   
    An itibariyle bir ben varım forumda :D Millet uyanmadan arsa açayım şuradan :D
  8. Harika
    Heimatlos got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Dedeye sahip çıkalım, Dedeciğim :D   
    Dedeye sahip çıkalım, Dedeciğim :D
  9. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Bilmeyen ne bilsin bizi Bilenlere selam olsun   
    Bilmeyen ne bilsin bizi
    Bilenlere selam olsun
  10. Beğen
    Heimatlos got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Bilmeyen ne bilsin bizi Bilenlere selam olsun   
    Bilmeyen ne bilsin bizi
    Bilenlere selam olsun
  11. Harika
    Heimatlos got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Bir karikatür var çok severim kendisini...   
    Bir karikatür var çok severim kendisini...

12. Beğen
    Heimatlos got a reaction from HELYOR. for bir durum güncellemesi, Bir karikatür var çok severim kendisini...   
    Bir karikatür var çok severim kendisini...

13. Beğen
    Heimatlos reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.   
    Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.
  14. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Düşünmüyorum dinliyorum ?   
    Düşünmüyorum dinliyorum ? 

15. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Uzun zamandır foruma uğramamıştım, İçimdeki Tohru sevgisiyle skyrime daldım uzun zama   
    Uzun zamandır foruma uğramamıştım, İçimdeki Tohru sevgisiyle skyrime daldım uzun zamanda yine uğramam gibi :D 
  16. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Singularity artık buradan yazışacağız :D chat gelene kadar :D sa :D   
    Singularity artık buradan yazışacağız :D chat gelene kadar :D sa :D
  17. Beğen
    Heimatlos reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Katılmak isteyen :) http://www.surveey.com/SurveyStart.aspx?lang=1&surv=6b7d0fd25   
    Katılmak isteyen :) 
    http://www.surveey.com/SurveyStart.aspx?lang=1&surv=6b7d0fd256844ea8afec4f7a953ae141#.WSQVyPJnN_4.facebook
  18. Beğen
    Heimatlos got a reaction from noirwinglessova for bir durum güncellemesi, Bak gelmiş yeni taze taze :D   
    Bak gelmiş yeni taze taze :D 

19. Beğen
    Heimatlos reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Bir erkek çoraplarını ters çıkarıp çamaşır makinesine atıyorsa ondan kadın ruhunu anl   
    Bir erkek çoraplarını ters çıkarıp çamaşır makinesine atıyorsa ondan kadın ruhunu anlamasını beklemeyin.
  20. Beğen
    Heimatlos reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, O zaman bu şeker şeyde benden :   
    O zaman bu şeker şeyde benden :

21. Beğen
    Heimatlos reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Bir şeyi on kere tekrarlamak yerine bazılarına benden artık uzak durmasını tavsiye ed   
    Bir şeyi on kere tekrarlamak yerine bazılarına benden artık uzak durmasını tavsiye ediyorum.
  22. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Amygirl for bir durum güncellemesi, Bayıldım!Bayıldım :D   
    Bayıldım!Bayıldım :D
  23. Beğen
    Heimatlos reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Neden üye olduğum her sitede bayan sanıp ö.m atıyorlar   
    Neden üye olduğum her sitede  bayan sanıp ö.m atıyorlar
  24. Beğen
    Heimatlos reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Bu şarkı benden anime çevirilerime gelsin T-T   
    Bu şarkı benden anime çevirilerime gelsin T-T 

25. Beğen
    Heimatlos reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, :D evet gençler şu linke tıklar mısın acaba ucunda 20-50-100 dolarlık ödül varda .d h   
    :D evet gençler şu linke tıklar mısın acaba ucunda 20-50-100 dolarlık ödül varda .d http://www.giftsofsteam.com/6VWdvYX
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.