Jump to content

Heimatlos

Üyeler
  • İçerik sayısı

165
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Heimatlos reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Profil resmi olmayan üyelerin profil resmi nicknamelerinin baş harfi oluyor. Ne güzel   
    Profil resmi olmayan üyelerin profil resmi nicknamelerinin baş harfi oluyor. Ne güzel :D 
  2. Beğen
    Heimatlos reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, şunu görmüş müydün? hahaaa   
    şunu görmüş müydün? hahaaa
  3. Beğen
    Heimatlos reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, Uplay de bu ay Assassian creed 3 free :D almak isteyenler hesaplarına eklesinler   
    Uplay de bu ay Assassian creed 3 free :D almak isteyenler hesaplarına eklesinler
  4. Beğen
    Heimatlos reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, sınav haftası geldi   
    sınav haftası geldi 

5. Beğen
    Heimatlos reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu   
    Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu-tartisma-konusu-olan-karakterler
  6. Beğen
    Heimatlos reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim Allah seni bildiği gibi yapsın Ali   
    Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim
    Allah seni bildiği gibi yapsın Ali  
  7. Beğen
    Heimatlos reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Eski One Piece'i özledim, nasıl keyifle izlerdim. Şimdi resmen bölümleri atlayarak bi   
    Eski One Piece'i özledim, nasıl keyifle izlerdim. Şimdi resmen bölümleri atlayarak bir başına bir sonuna bakıyorum sırf güncel kalmak için. Evlerine ateşler salınsın TOEİ 

8. Beğen
    Heimatlos reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölü   
    Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölüyorum, o kadar tencere tava aldık gel bi tavuk suyu çorba yapalım."  
    Çocuk gaza geldi, "dur sen bana bırak malzemeleri alıyım gece yaparız" dedi.
     Ve yaptık.
    Ama yapmayaydık eyiydi.
    Tavuğu çiğ yesek daha lezzetli olurdu. Hikayenin anafikri yemek istiyorsanız ve iki sakallı adamsanız dışardan söyleyin.

9. Beğen
    Heimatlos reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Şampiyon be, şampiyon be! CS:GO dünya kupası Türkiyenin!   
    Şampiyon be, şampiyon be! CS:GO dünya kupası Türkiyenin!
  10. Beğen
    Heimatlos reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Handa-kun'un bu hafta ve sonraki hafta ve sonraki hafta daha gelmeyeceğini bilmek üzü   
    Handa-kun'un bu hafta ve sonraki hafta ve sonraki hafta daha gelmeyeceğini bilmek üzüyor. 
  11. Beğen
    Heimatlos reacted to quincy for bir durum güncellemesi, Tatv facebook sayfasında paylaştığı şu gifi her canım sıkıldığından açıp izliyorum ve   
    Tatv facebook sayfasında paylaştığı şu gifi her canım sıkıldığından açıp izliyorum ve her defasında bir tebessüm etmeme sebep oluyor https://media.giphy.com/media/26ufnBUbKWc25V82s/giphy.gif
  12. Beğen
    Heimatlos reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, One Punch Man 2.sezon geliyor!!!   
    One Punch Man 2.sezon geliyor!!!
  13. Beğen
    Heimatlos got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Dışarıda fırtına var kedi salıncakta uyuyor televizyon açık arka planda miskiniz biz   
    Dışarıda fırtına var  kedi salıncakta uyuyor  televizyon açık arka planda miskiniz biz çalarken  hep çalıştığım yerlerden sorular geliyor :D
  14. Beğen
    Heimatlos reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, PC toplamaktan anlayan varsa ve mesaj atabilirse çok hoş olur, danışmam gereken birka   
    PC toplamaktan anlayan varsa ve mesaj atabilirse çok hoş olur, danışmam gereken birkaç şey var da. Hedef: Witcher 3'ü ultrada oynamak.
  15. Beğen
    Heimatlos got a reaction from aizen- for bir durum güncellemesi, Kurban bayramınız mübarek olsun :D Nice bayramlara :D   
    Kurban bayramınız mübarek olsun :D Nice bayramlara :D
  16. Beğen
    Heimatlos got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Kurban bayramınız mübarek olsun :D Nice bayramlara :D   
    Kurban bayramınız mübarek olsun :D Nice bayramlara :D
  17. Beğen
    Heimatlos reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" im   
    Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" imajıma +15 yetenek puanı ekleyip japonyada kız bulma operasyonu hazırlıklarına son hız devam ediyorum. Eğer başarılı olursam birgün forumdaki herkesi yemeğe çağırıcam ahada buraya yazdım. :P
  18. Beğen
    Heimatlos reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, 19 Tian anime olsa, kelebekler uçsa, kuşlar şarkı söylese, kuzular dans etse, ben bur   
    19 Tian anime olsa, kelebekler uçsa, kuşlar şarkı söylese, kuzular dans etse, ben burun kanamasından gitsem.. 
  19. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, az gta V takılayım özledim motorumu fıstık yeşili modifiyeli motorum :D   
    az gta V takılayım özledim motorumu fıstık yeşili modifiyeli motorum :D
  20. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, az gta V takılayım özledim motorumu fıstık yeşili modifiyeli motorum :D   
    az gta V takılayım özledim motorumu fıstık yeşili modifiyeli motorum :D
  21. Beğen
    Heimatlos reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, siteye bağış yapayım dedim ama sayfası açılmıyor :D   
    siteye bağış yapayım dedim ama sayfası açılmıyor :D
  22. Beğen
    Heimatlos reacted to Onesan for bir durum güncellemesi, Telefonum kapalı, evde yokum, işe de gitmedim. Aman Allah'ım sakın başıma bişey gelmi   
    Telefonum kapalı, evde yokum, işe de gitmedim. Aman Allah'ım sakın başıma bişey gelmiş olmasın

23. Beğen
    Heimatlos reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Days'i izliyorum şu ara, gaza geldim. Spor animelerini ayrı bir seviyorum, çok samimi   
    Days'i izliyorum şu ara, gaza geldim. Spor animelerini ayrı bir seviyorum, çok samimi ve eğlenceli oluyorlar ^.^ ben yine 17 yaşında olmayı özledim :')
  24. Beğen
    Heimatlos reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, "30 Ağustos Zafer Bayramımız" kutlu olsun.   
    "30 Ağustos Zafer Bayramımız" kutlu olsun.
  25. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Bilgisayar bazen bilgi saymıyor benim sabır taşlarımı sayıyor gibi ya :/ unutuyor baz   
    Bilgisayar bazen bilgi saymıyor benim sabır taşlarımı sayıyor gibi ya :/ unutuyor bazen 3.katta olduğumuzu :/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.