Jump to content

Heimatlos

Üyeler
  • İçerik sayısı

165
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Estable in Claymore, Teresa karakteri anime ve manga dünyasının en havalı karakterlerinden biri   
    Havalılıktan ziyada Teresa'da başka haller vardı. Teresa'ya karşı beni o haller cezbetti :D
  2. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Estable in Claymore, Teresa karakteri anime ve manga dünyasının en havalı karakterlerinden biri   
    Tarikata hoşgeldin kardeşim :D 
  3. Beğen
  4. Beğen
  5. Beğen
    Heimatlos got a reaction from wednesday in Akrabalarimin beni burada bulamayacagini dusunuyorum   
    Nisa abiciğim nasılsın 
  6. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Amygirl in Akrabalarimin beni burada bulamayacagini dusunuyorum   
    Nisa abiciğim nasılsın 
  7. Teşekkür
    Heimatlos got a reaction from Dj-Morphosis in Merhabalar nasılsınız?   
    Allaha şükür seni sormalı :D
  8. Beğen
  9. Beğen
    Heimatlos got a reaction from CiciKedi in Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.   
    ''Sanat toplum içindir zira sanatı toplumun deneyimleri oluşturur.Toplumun hiç bir bireyinin anlamadığı üretimler sanat değil birer yabancı fikirdir.Toplumun içinde sanat diye adlandırılan üretilmiş soyut yada somut fikir 2.bir kişi tarafından onu üreten kişi ile aynı şekilde anlaşılıyorsa sanat olarak adlandırılır'' :D der giderim @Red-King taşı çıkar kuyudan :D
  10. Beğen
    Heimatlos reacted to Red-King in Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.   
    Sanat toplum içindir deyip deyip bu hale geldiler :D
  11. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Red-King in Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.   
    çok temiz atış olmuş bu cici :D
  12. Beğen
    Heimatlos got a reaction from CiciKedi in Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.   
    çok temiz atış olmuş bu cici :D
  13. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Fumi in Kimse doğum günümü de kutlamamış again seri sad demek akıllarda kalıcı biri değilim :   
    Foruma uğrayan yok ? neyse doğum günün kutlu olsun ? 
  14. Teşekkür
    Heimatlos got a reaction from Barış D. Baryshx in forum kültürünün öldüğü gerçeği   
    Forumlarda kaçınılmaz olarak bu soşıl medya dan etkilendi ama 10 15 sene sonra forumlar yine eski rabetine kavuşur sanırsam belki inşallah @Barış D. Baryshx patron selamlar bu arada ?
  15. Beğen
    Heimatlos reacted to Singularity in Visual novel önerilerine açığım kahvemi alıp okumak/oynamak istiyorum.   
    Ona lanet olsun hayatımda öyle taklaya gelmedim 
  16. Beğen
    Heimatlos reacted to Singularity in @Singularity @sadece okan @Red King @Luluna neredesiniz :D   
    Çalışıyorum kanki şuan araç gelmedi bekliyorum öyle
  17. Beğen
    Heimatlos reacted to sadece okan in @Singularity @sadece okan @Red King @Luluna neredesiniz :D   
    :D burayı chat mı yapıcaz
  18. Beğen
    Heimatlos reacted to sadece okan in Kardeş burası neresi o.O   
    @Kidou_Keiji_Jiban 
  19. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Namida in Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşü   
    ooooo Klübe hoş geldin sende https://www.turknova.net/data/smilies/yikes.gif :D
  20. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Dj-Morphosis in Selam   
    as :D
  21. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Red-King in Ve bilgisayar gelir, toplanır ve gigabyte geforce gtx 1080 takılır...   
    Ooo hayırlı olsun :D
  22. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Hintoki in Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor.   
    Bleach çamaşır suyu olsan içerim seni :D
  23. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Dj-Morphosis in Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :(   
    Evet eskiden gelir muhabbet ederdik buradan
  24. Beğen
    Heimatlos reacted to Toprakezgi in 30 mblık indirmeye 17 lira alan turkcell sana çok güzel laflar hazırladım... Sabah gö   
    Sonra diğer hatların daha beter olduğunu fark edersin. Vodafone'a geçtim. Güya her pzt hediye verecek. (Verdiği de 250 mb en fazla) onda da izin istiyo sonraki haftalar için bi hafta bekliyosun veriyo, sonraki hafta tekrar izin istiyo. WTF??
  25. Beğen
    Heimatlos reacted to Barış D. Baryshx in Bir erkek çoraplarını ters çıkarıp çamaşır makinesine atıyorsa ondan kadın ruhunu anl   
    Doğru, Tersi değil esas düz tarafı kirleniyor. Gerçi bazılarının ayakları sorunlu, çok terlemelerinden veya mantarlardan, o zaman tersten yıkansa daha iyiy :P bugünlük bilimsel makalemden bir bukle sundum size :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.